Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
    Jedziesz dalej ...
    Jebnij się w ten swój głupi łeb, pajacu.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Jestem pod wrażeniem celności analizy PiSu i dostosowania przekazu do swojego wyborcy.

Komentarz

Jestem pod wrażeniem celności analizy PiSu i dostosowania przekazu do swojego wyborcy.
        Za to twoi ulubieńcy kodziarzu, czyli Matoł, Borysław i cała ta POpierdolona banda ***** potrafi celnie analizować, dlatego od 2014 roku regularnie dostajecie wyborczy wpierdol

Pozostaje jedynie robić dobrą minę do złej gry i wklejać na forumke

Komentarz

• Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta
          Budyń_70
          Ja tylko chciałem Cie naprowadzić na to, że Wiertło Janusza będzie bardziej stosowną nazwa

Forum przyzwyczaiło mnie, że pewne kręgi wymagają podparcia danymi/źródłami swojej opinii zatem podlinkowałem zawczasu. Ot tyle..

​​​​
          ​​
          Tak gwoli ścisłości...

Wartość inwestycji to ponad 912 mln zł, a dofinansowania unijnego – ponad 775 mln.

Zasadnicze pytanie - kto wpłaca składki członkowskie do UE, Państwo Polskie, a więc rząd czy gmina/samorząd?

https://www.funduszeeuropejskie.gov....ina-podpisana/

Komentarz

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
            Jeszcze trochę i się okaże, że przekop mierzei to też zasługa PO
            Trochę tak, bo jak wiadomo oni tą inwestycję krytykują, zresztą jak wszystko made in pis, a pis chcąc im zrobić na złość, realizuje projekt

Komentarz

Jedziesz dalej ...
              tfoja pusia nie Jarusia
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Zasadnicze pytanie - kto wpłaca składki członkowskie do UE, Państwo Polskie, a więc rząd czy gmina/samorząd?
                Zasadniczo, tak gwoli ścisłości - podatnicy.

Tak swoją drogą, to trzeba przyznać, że dyskutowanie z tezami, które się tu nie pojawiły, idzie najlepiej.
                Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Zasadniczo, tak gwoli ścisłości - podatnicy.
                  Tak wiem, ale to oczywista oczywistość, więc uważałem, że nie jest koniecznym, aby o tym pisać.
                  Ale skoro o tym wspomniałeś, to idąc tym tropem, my wszyscy jesteśmy inwestorami tego projektu, co mnie akurat cieszy i chętnie się dołożę do kolejnych

Komentarz

• Ten artykuł z onetu to jakiś taki o dekadę spóźniony. Każda osoba, która spędza wakacje / wolny czas na mazurach czy nad Bałtykiem a w szczególności zachodniopomorskim wie, że od wielu lat Szkopy na tony się zjeżdżają. Ten tunel niewiele zmieni nie licząc komfortu. Turyści z zachodniej granicy i tak przyjeżdżają z powodów czysto ekonomicznych jak i po prostu im się tutaj podoba. Różnorodna baza hotelowa (z każdym rokiem coraz lepsza) nasza kultura i mają sentyment do swoich straconych ziem na wschodzie. Oczywiście można dalej się kłócić na tym forum, który rząd uprawia lepszą propagandę i kupuje sobie naszymi pieniędzmi głosy.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

tfoja pusia nie Jarusia
                      To takie mało wyszukane.
                      Poprzednie były lepsze.
                      Postaraj się bardziej. Potrafisz!

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta
                        Ten artykuł z onetu to jakiś taki o dekadę spóźniony. Każda osoba, która spędza wakacje / wolny czas na mazurach czy nad Bałtykiem a w szczególności zachodniopomorskim wie, że od wielu lat Szkopy na tony się zjeżdżają. Ten tunel niewiele zmieni nie licząc komfortu. Turyści z zachodniej granicy i tak przyjeżdżają z powodów czysto ekonomicznych jak i po prostu im się tutaj podoba. Różnorodna baza hotelowa (z każdym rokiem coraz lepsza) nasza kultura i mają sentyment do swoich straconych ziem na wschodzie. Oczywiście można dalej się kłócić na tym forum, który rząd uprawia lepszą propagandę i kupuje sobie naszymi pieniędzmi głosy.
                        Bo i sama budowa mocno spóźniona, choć mimo wszystko lepiej późno niż wcale, tym bardziej, że w obecnym czasie powolnego wychodzenia z gospodarczego letargu spowodowanego pandemią, tak duża inwestycja znacząco podkręci to wychodzenie, głównie tamtego regionu kraju.

Komentarz

• Niepojęte dla tego forum jest, że ta kodziarska ***** jeszcze ma tu wstęp...
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Budyń_70 skoro my wszyscy jesteśmy inwestorami, to czemu maszyna Jarosława a nie maszyna Budynia_70 a tak poważnie, to bardzo dobrze, że coś się dzieje tylko wkurzający jest ten tabun "ojców sukcesu" i przecinaczy wstęgi. Wcale nie mam zamiaru tu gloryfikować Janusza ze Świnoujścia (byłego PZPRowca) bo on pewnie tylko złożył podpis pod wnioskiem (jak to zazwyczaj bywa od szczebla dyrektora wzwyż) a robotę odwalił ktoś, kto stoi na raucie na samym końcu albo wiesza płaszcze.

Sam miałem taką sytuację gdzie napisałem wniosek do MSiT o głupie 10 000 dla klubu sportowego w mojej miejscowości, a jak już dostaliśmy te pieniądze to za chwile były wybory. Dwóch kadndydatów, niezależnie od siebie pojawiało się na treningach dzieciaków przypinając sobie ordery. Chłopy wniosku ani kosztorysu nie widzieli, zero ogaru jaki asortyment musimy za tą kwotę zakupić a pytali rodziców: co chcecie dresy? bedą dresy! nowe koszulki? - też bedą!

Komentarz

• Kwestia rozbija się o to, czy wobec tego przedstawiciele obecnego rządu mieli prawo pojechać tam i nazwać wiertarkę Wyspiarką, czy nie, skoro analogicznie do tej sytuacji HGW jedzie na budowę metra warszawskiego nadać nazwę tarczy TBM drążącej tunel, finansowany de facto również z moich składek, o co akurat nigdy nie miałem i nie mam pretensji, gdyż dla mnie jak i zapewne dla większości takie zachowanie w obecnych, mocno PR-owych czasach jest czymś normalnym, czy to z lewa czy to z prawa i bynajmniej robienie polewy z rzeczy normalnych jest co najmniej nienormalne, lecz jak widać nie dla wszystkich.

Komentarz

• Takie przyjmowanie "nowej normalności" za normalność, a nazywanie starej nienormalnością... to się chyba jakoś nazywało... tylko jak? Może konserwatyzm? W końcu najwięcej tu fanów partii "konserwatywnej".
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X