Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta
    Foxx Ty cały czas celowo lub omyłkowo poraz kolejny brniesz w kłamstwo na temat obalenia. fałszu podanej informacji

przez 8 lat rządów PO-PSL Agora zarobiła na reklamach wykupionych przez państwo "17 milionów, czyli 60% tego, co rocznie Karnowscy".
    Przecież Ty nie podałeś ŻADNEGO ŹRÓDŁA TEJ INFORMACJI i oczekujesz, że Foxx poda "dane" - których nie posiada, bo nikt oprócz Agory nie wie ile zarobiła ona na fakturach wystawianych SSP w latach 2007-2015.

To ja napisze sobie, że AGORA zarobiła na reklamach miliard pieńcet sześć dziewięćset rupii indyjskich, a potem pisać

"To Ty twierdzisz, że ja podaje fałszywe dane a nie odwrotnie zatem powinieneś potwierdzić swoje oskarżenia."
    tylko, że w jakimkolwiek ciągu dowodowym to osoba która coś twierdzi ma to udowodnić, a nie ta co to kwestionuje.

Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta

Jeśli wykonasz to zadanie stwierdzę, że traktujesz dyskusję poważnie i chcesz poznać prawdę. Odnajdę wtedy dodatkowe źródła potwierdzające lub obalające dane nt. dochodów agory. Aktualnie mało dajesz od siebie w dyskusji i śmiem twierdzić, że chcesz mnie tylko zmęczyć i zniechęcić do "kopania się z koniem"
    "17 milionami za reklamy SSP z poprzednio wklejanego przezemnie linku"

Także powtarzając się podaj jakiekolwiek ŹRÓDŁO tej informacji, bo póki co to jedyny link który się miał do tego odnieść dotyczy czegoś zupełnie innego - co obstawiam, że w swoim zacięciu nawet się tego nie jorgnąłeś

Bo raz piszesz przez państwo, a raz SSP - a to jest coś KOMPLETNIE innego.
    Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Drogi nieuważny czytelniku TNTP z racji że doceniam Twój trud włożony w wątek covidowy a Twoja troska o zdrowie narodu i dobre imię służby zdrowia oraz rządu wzruszyła mnie niezmiernie. Postanowiłem przekleić wszystkie linki jakie wstawiłem pierwszy w tej dyskusji(nie wstawiam linków do których się odnosiłem a wrzucał je Foxx):

https://innpoland.pl/166055,reklamy-...nstwowe-spolki

https://www.donald.pl/artykuly/UB6v5...-wzrost-o-1143

https://www.rp.pl/Opinie/303039947-P...ate=restricted

https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...masz-sakiewicz

https://www.press.pl/tresc/34566,w-s...skarbu-panstwa

Kłamiesz zatem pisząc, że nie podaje źródeł. Te
      ​​​17mln w 40 lata jako 60% rocznych przychodów braci K. jest w jednym z linków.

Reszta danych, wykresy, tabele nie budzą Twojej wątpliwości? Dane za czasów dojnej zmiany akceptujesz czy chcesz je obalić "możliwą nieprawdziwością" wyliczeń czasów platformiarzy, której obaj z Foxxem nie potraficie póki co udowodnić?

Zacytowałeś część mojego posta, a nie całe. Dlaczego? Czyżby dlatego iż nie włożyłeś trudu w ustosunkowanie się do wydatków na tygodniki? Mimo to wymagasz abym ja wywiazał sie z podania dodatkowych źródeł (podstawowe jest w jednym z linków) danych, których wyszukiwanie uwarunkowuje od włożenia odrobiny pracy przez mojego rozmówce.

Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta
      Dobrze, ale jak widzisz wkładam odrobinę wysiłku w tą dyskusję zatem umówmy się tak:

​​​​​​Ty ustosunkujesz sie w kilku zdaniach do wydatków w roku 2013 i 2020 na tygodniki. Wezmiesz pod uwagę nakłady sektora publicznego i ilość czytelników do jakich dotarła na podstawie sprzedaży. Wyliczysz ile złotówek przeznaczono na dotarcie do jednego czytelnika w wymienionych powyżej latach. Pod lupę weźmy Wprost, Newsweek, Polityke, Uważam Rze, wSieci i Gazetę Polską. Jeśli zechcesz wskazać i udowodnić (z podaniem źródła)wzrost ceny reklam w mediach, będe wdzięczny. Będzie to korzystne dla prawdziwego obrazu sytuacji. Wszystkie potrzebne dane masz w moich dwóch ostatnich postach.

Jeśli wykonasz to zadanie stwierdzę, że traktujesz dyskusję poważnie i chcesz poznać prawdę. Odnajdę wtedy dodatkowe źródła potwierdzające lub obalające dane nt. dochodów agory. Aktualnie mało dajesz od siebie w dyskusji i śmiem twierdzić, że chcesz mnie tylko zmęczyć i zniechęcić do "kopania się z koniem"

Komentarz

• Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta
        Co prawda wskazałeś linkiem na podliczone następnie przeze mnie 5 903 945,74 zł na ogłoszenia resortowe dla GW, piszesz też o 55mln zainwestowanych przez PZU, o pieniądzach z tarczy covidowej, a nawet o żalach Bugaja jak to chapneli akurat nie Ci co mieli (ogólnie jest mi obojętne który żyd to wział,
        Myślałem, że będę miał się do czego odnosić. Na szczęście, po raz kolejny, zamknąłeś kręconą przez siebie propagandową aferę. Zdrówko

PS A linki obok cytatów od zawsze podaję właśnie po to, by zainteresowani mogli przeczytać i ocenić całość. Wiem, to skomplikowane.
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Tylko, że z tych linków wybiórczo wycinasz co chcesz, wrzucając pasujacy do Twojej retoryki fragmencik. Dokładnie takie działanie Ci wytknałem na przykładzie wałku PC na nieruchomościach expresu

Drugi Twój wybieg to uczepic się jakiegos słówka, zdania, stwierdzenia bywa że jednego z dlugiej wymiany zdań by na jego podstawie obśmiać zdyskredytować całe meritum sprawy. Teraz uczepiłeś sie Bugaja jakbyś go nie cytował, a może słowo żyd już jest dzis passe. Niejaka engelking śmiało mówi gazeta żydowska odbierając od nich nagrodę a tu oburzenie..

Rozumiem chcesz wygasic temat, brak danych świadczących że pismako-wyznawcy bożkapisa chapneli mniej na reklamach niż żydokomuna od rudego lisa czy innego ozajasza w mycce. Temat drenażu ssp przez tych prawychinaczej niewygodny, choć dopiero ruszona została kwestia reklam a są jezcze setki albo tysiące pociotków "dowożone partyjnymi atobusami" czy usługi doradcze..

Do tego swoim linkiem przypomniałeś jak w świetle pisanego pod siebie prawa uwłaszczyli się Ci co okrągłym stołem gardzą do dziś ​​​​(a może w ich antykomunistycznych na wskroś gardłach ta pita wtedy wódka odbija się do dziś)

W obronie swoich, czy to karnowskich czy obajtków czy każdego innego beneficjenta dojnej zmiany nie różnicie sie pisiorki niczym od neumana broniącego platformiarzy jak niepodległosci...tfuu

E: pokaz twojego kunsztu, zacytować

(ogólnie jest mi obojętne który żyd to wział
          zamiast

(ogólnie jest mi obojętne który żyd to wział, raczej szkoda że wział którykolwiek)
          Manipulacja sensem zdania ala influencer Foxx, lisi spryt to Ty masz nie ma co. Rozdaja tu jeszcze te złote szechtery za zasługi dla propagandy? ​​​​​
          ​​​​​
          Ostatnio edytowany przez itakpowiem; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Stopa bezrobocia w Polsce najniższa w całej UE - 3,1%. (dane za styczeń)

Komentarz

• b. - Sądze, że tutaj duże znaczenie ma sciąganie do nas tabunami przybyszów zza wschodniej granicy, w postaci taniej siły roboczej .
              Idąc na osiedlu do Biedry, Lidla, Żabki czy innego Carrefoura to czuje się ostatnio jakbym łaził po Kijowie..

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
                b. - Sądze, że tutaj duże znaczenie ma sciąganie do nas tabunami przybyszów zza wschodniej granicy, w postaci taniej siły roboczej .
                Idąc na osiedlu do Biedry, Lidla, Żabki czy innego Carrefoura to czuje się ostatnio jakbym łaził po Kijowie..

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka
                A jakie to ma być za znaczenie ?
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Tomi - oczywiście zgoda, że przybyszy zza wschodniej granicy jest u nas pod dostatkiem, ale przy liczeniu ,% bezrobocia nie ma to znaczenia

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                    Tomi - oczywiście zgoda, że przybyszy zza wschodniej granicy jest u nas pod dostatkiem, ale przy liczeniu ,% bezrobocia nie ma to znaczenia
                    Ma to takie znacznie, że gdyby nie Ci przybysze to stopa bezrobocia w Polsce byłaby ujemna - to znaczy WEDŁUG DANYCH UNIJNYCH byłoby więcej miejsc pracy niż potencjalnych pracowników.
                    ps. imho lepszą metodologię ma GUS -na dziś 6%, czyli coś koło 1,1 mln bezrobotnych w Polsce, na dziś mamy koło 800 tysięcy pracujących obcokrajowców.
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jakim trzeba być cepem żeby gnać na koniec Polski, nadać imię jakiejś maszynie i chwalić ze się dotrzymuje słowa nie dając na ta maszynę nawet złotówki? 85% to Unia, reszta miasto
                      Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
                        Jakim trzeba być cepem żeby gnać na koniec Polski, nadać imię jakiejś maszynie i chwalić ze się dotrzymuje słowa nie dając na ta maszynę nawet złotówki? 85% to Unia, reszta miasto

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• W uzupełnieniu

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• No to wypada pogratulować rządowi kolejnego punktu, w którym robi to samo co PO. Wyborcom partii rządzącej takoż.
                            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                            -------------
                            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                              No to wypada pogratulować rządowi kolejnego punktu, w którym robi to samo co PO. Wyborcom partii rządzącej takoż.
                              Powiem więcej Rząd PiS żre, chleje i sra tak samo jak to robił rząd PO...SLD...AWS...PZPR czy też władze GG.
                              Ale z jednym zgoda -> Twoim przedstawicielom nie będzie mi dane tego pogratulować
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Niom. Udział polityków w otwieraniu nowych inwestycji, to ewenement na skalę światową. Dziękuję, że otworzyłeś mi oczy. Jest mi wstyd i więcej tego nie zrobię
                                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Pracuję...
                                X