Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • A co to za okazja/uroczystość była? Czy tak bez okazji sobie słodko popieerdolił?

  Komentarz


  • Fragment wypowiedzi Gowina podczas obchodów 50 rocznicy strajków marcowych, już trochę czasu ma, wrzuciłem jako ciekawostkę.

   Komentarz


   • Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    A co zrobił?
    o to chodzi że nic.
    Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

    Komentarz


    • I to Cię sprowokowało, żeby go tak z rana zbluzgać?     A tak dokłądnie, to co miał zrobić, czego nie zrobił? Wynaleźć szczepionkę na raka, odnaleźć złoty pociąg czy dołączyć do Hołowni?
     Lubię sobie jebnąć posta.

     „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
     St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Neg Zobacz posta

      Lubię chłopców
      A ja nie.
      Lieber tot als rot!!

      Komentarz


      • Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
       I to Cię sprowokowało, żeby go tak z rana zbluzgać?       A tak dokłądnie, to co miał zrobić, czego nie zrobił? Wynaleźć szczepionkę na raka, odnaleźć złoty pociąg czy dołączyć do Hołowni?
       cokolwiek, a jest *****.

       PB podsumował 5-latkę;

       Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

       Komentarz


       • Nieoficjalnie PO za aborcją do 12 tygodnia.
        Ciekawe czy część posłów którzy opowiadają sie za kompromisem odejdzie do PSL.

        Komentarz


        • Do czego to doszło?
         Komunistyczny, skorumpowany, nacechowany politycznie, itp. itd. sąd broni polityków PiSu przed ich własnym prawem.

         Otóż sąd właśnie odrzucił zażalenie OMZRiK na decyzję prokuratury o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie obecności polityków PiS na Wawelu w kwietniu 2020.
         Fragmenty uzasadnienia:
         "Rozporządzenia wprowadzone 30 marca i 10 kwietnia 2020 (jak i kilka kolejnych) niezależnie od oceny ich zasadności łamały zasadę wyrażoną w art. 31 ust. 3 Konstytucji i jako takie nie mogły i nie mogą stanowić podstawy przypisania odpowiedzialności karnej".
         "Wprowadzały one bowiem ograniczenia, formalnie umocowane (...) niemniej jednak z uwagi na ich charakter, tak mocno ingerujący w większość praw i wolności obywatelskich oraz ogólnopolski zasięg, wykraczały poza materię, która może być regulowana w rozporządzeniu"
         "Jest już wiedzą powszechną, że obostrzenia wprowadzone tymi rozporządzeniami nie miały podstawy prawnej, stąd też ich nieprzestrzeganie nie może być z założenia uznane za czyn bezprawny".
         "Owszem pojawiły się »pomysły«, by gromadzenie się ludzi np. w ramach Strajku Kobiet, jak również otwarcie wbrew zakazom restauracji, stoków narciarskich kwalifikować z art. 165 (...), lecz sądy nie działają w oparciu o »wytyczne« (kimkolwiek nie byłby ich autor), orzekając wyłącznie na podstawie prawa"

         Komentarz


         • A PAD pomyka na nartkach. W końcu znalazł sobie coś do roboty.
          Bazinga!
          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
           Nieoficjalnie PO za aborcją do 12 tygodnia.
           Ciekawe czy część posłów którzy opowiadają sie za kompromisem odejdzie do PSL.
           Jak sam napisałeś są to na chwilę obecną domysły ale powiem dlaczego mnie to ucieszy: Niech lewica przestanie udawać, że jest lewicą i ta cała scena polityczna się krystalizuje. Nie głosuję na PO i nie mam zamiaru obojętnie czy bedą przeciwni czy za aborcją. Zawsze mnie jednak takie udawanie prawicowych poglądów (chociaż kilku z takimi się wśród platformowców ostało) wkurzało. Patrzysz na takie PO i oni by chcieli być i po prawej i z lewej byle łapać elektorat w przypadku niewygodnych tematów.

           Komentarz


           • Polityka historyczna: na zdjęciu w środku pisowiec Tomasz Greniuch, szef wrocławskiej delegatury IPN. Ciekawe kiedy takie typki zaczną rządzić też w Warszawie, jak w 1944.

            Komentarz


            • Aj tam hajlujesz bo jesteś głupi a jak masz szansę na stanowisko to wszystko ubierasz w ładne słowa i się wypierasz.

             Cytat z RP. https://www.rp.pl/Historia/302149983...nacje-ONR.html

             "Swoją wrażliwość na historię kształtowałem w oparciu o rodzinne losy determinowane przez otwarty opór wobec totalitaryzmów. Moje młodzieńcze zaangażowanie w ONR wynikało z bezkompromisowych postaw wobec nazizmu i komunizmu mentorów ruchu, pokroju adwokata Henryka Rossmana (zmarł po pobycie w obozie odosobnienia w Berezie Kartuskiej), dr. Tadeusza Gluzińskiego (zmarł podczas nielegalnego przekraczania granicy w okresie niemieckiej okupacji) czy dr Jana Mosdorfa (zginął w KL Auschwitz). To były i wciąż są moje wzorce postępowania. Inni, pokroju Leona Degrelle czy Bolesława Piaseckiego, to młodzieńcze odkrywanie otaczającego świata i odkrywanie osób, które w przeszłości cechowała swego rodzaju bezkompromisowość. W tych kategoriach traktuję również symbole i gesty, jako młodzieńczą brawurę, często głuchą na zdrowy rozsądek i konsekwencje. Nigdy jednak nie miały one podłoża gloryfikowania totalitaryzmów!"

             Ma czelność wycierać sobie jeszcze gębę poległymi bohaterami i w innej części wywiadu bliskimi, którzy polegli w czasach okupacji. Taki oczytany ale ocb z prawą ręką to jakoś nie kojarzył biedny.

             Komentarz


             • Ukradzione z TT:

              Kraj, w którym partii rządzącej piorun kojarzy się z SSmanami, a SSmańskie hajlowanie z błędami młodości. Polska AD 2021.

              Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

              Komentarz


              • Póki co to jest to kraj w którym jebane lewary usiłują prześladować patriotów za ich przekonania. Faktycznie niektórzy dalej żyją w mentalnej komunie.
               Ostatnio edytowany przez TNTP; 12812.
               Lieber tot als rot!!

               Komentarz


               • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                Póki co to jest to kraj w którym jebane lewary usiłują prześladować patriotów za ich przekonania. Faktycznie niektórzy dalej żyją w mentalnej komunie.
                Gdzie sulidory tylko kopiują inne krainy, by odwlec odpowiedzialność za swoje wybory.

                Komentarz

                Pracuję...
                X