Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czarna plansza Polsatu i TVNu miała większa oglądalność niż Republika. I to mimo dwukrotnego wzrostu oglądalności tej ostatniej w grupie ogólnej i siedmiokrotnego w grupie komercyjnej ​​​​​​.
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Post został edytowany. Jeżeli dalej owy ciąg przyczynowo - skutkowy jest zbyt trudny do pojęcia to:
      ty stwierdziłeś, że podobieństwo to banialuki
      ja zapytałem czy faktycznie tak jest? I wkleiłem linka do polsatu.
      ty nie byłeś w stanie obronić / udowodnić swojego twierdzenia.
      Tyle z mojej strony. Może, jak na gazetce coś wyskrobią w tym temacie, to przylecisz z tym na Forum.
      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
        Czarna plansza Polsatu i TVNu miała większa oglądalność niż Republika. I to mimo dwukrotnego wzrostu oglądalności tej ostatniej w grupie ogólnej i siedmiokrotnego w grupie komercyjnej ​​​​​​.
        Chyba nie zauważyłeś, że to odrobinę świadczy o telewidzach "czarnej planszy". Liczą na merytoryczne informacje i komentarze. Nie wspomnę o dynamice montażu i dźwięku. Wariaci.

PS Pomijam już prawdopodobieństwo uzyskania i publikacji rzetelnych wyników takich badań po niecałych 24 godzinach - czarnoplanszowy lud wszystko kupi
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Nie znam się na metodologii takich badań, opublikowały je wirtualnemedia, to chyba jakiś portal branżowy.

Jak widać dla niektórych czarna plansza była ciekawsza niż wypociny Sakiewicza. A on jeszcze jest z tego dumny i dziękuje w necie.
          Bazinga!

Komentarz

Czarna plansza Polsatu i TVNu miała większa oglądalność niż Republika. I to mimo dwukrotnego wzrostu oglądalności tej ostatniej w grupie ogólnej i siedmiokrotnego w grupie komercyjnej ​​​​​​.
            No właśnie. To świadczy tylko o tych oglądaczach. Powiedzenie, że małpa z warszawskiego ZOO miałaby ten sam wynik co Kidawa czy Trzaskowski byleby miała nalepkę PO na czole nie wzięła się z niczego.

Komentarz

Nie znam się na metodologii takich badań, opublikowały je wirtualnemedia, to chyba jakiś portal branżowy.
              To dobre, a porównali ile platform cyfrowych poza obecnością we wszystkich kablówkach mają Polsat, TVN oraz obecna w niektórych kablówkach Republika? Czarnoplanszowy lud nawet tego nie sprawdzi, bo po co

Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
              Jak widać dla niektórych czarna plansza była ciekawsza niż wypociny Sakiewicza. A on jeszcze jest z tego dumny i dziękuje w necie.
              To pewnie ci sami, którzy myślą, że Sakiewicza jest dużo na falach Republiki (cały jeden niedzielny program i czasami krótkie komentarze w programach informacyjnych - zdecydowanie jest go więcej w TVP). Wariaci.
              Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                No właśnie. To świadczy tylko o tych oglądaczach. Powiedzenie, że małpa z warszawskiego ZOO miałaby ten sam wynik co Kidawa czy Trzaskowski byleby miała nalepkę PO na czole nie wzięła się z niczego.
                Jasne, bo ludzie siedzieli i patrzyli się jak sroka w gnat w czarny ekran. Po prostu nawet przelatując programy nastukali więcej, bo na republikę nikt nawet nie przełącza.
                Bazinga!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                  Chyba nie zauważyłeś, że to odrobinę świadczy o telewidzach "czarnej planszy". Liczą na merytoryczne informacje i komentarze. Nie wspomnę o dynamice montażu i dźwięku. Wariaci.
                  Widzowie czarnej planszy na tvn24 dostali rzetelną informację. Żadnych kłamstw

Komentarz

• “Tu powinien byc Twoj ulubiony mecz” TVP rozjeb*lo system
                    "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Oni codziennie rozj...ą system.
                      Bazinga!

Komentarz

Nie znam się na metodologii takich badań, opublikowały je wirtualnemedia, to chyba jakiś portal branżowy.

A może po prostu skorzystali z okazji aby się wyciszyć po nieustającej nagonce na PiS

Komentarz

Oni codziennie rozj...ą system.
                          Eeee tam, mnie to wyglądało na element.powiązany z wystąpieniem tego od kopert

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Swoją drogą wybitne orędzie Charliego Chaplina polskiej polityki.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                              Ależ oczywiście. Ten pajac po informacji od TVP, że na wskazaną przez niego porę jest zaplanowana wcześniej transmisja meczu zażądał jako alternatywy... skasowania Wiadomości i emisji jego kabaretu o 19:30

Komentarz

• A pajace z kur..wizji zaoroponowali mu "lepszą" porę emisji, po meczu ​​​​​​. Jakby nie puszczali swojego debilnego materiału, to orędzie by w ogóle na mecz nie weszło.
                                Bazinga!

Komentarz

Pracuję...
                                X