Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Podałeś dobry przykład firm kurierskich gdzie w Polsce rządzi DPD, UPS i FEDex.

Swoją drogą szkoda mi tych wszystkich pracowników co muszą yebać u nich tak że biegają cały dzień.
    Listonosze i kurierzy zatrudnieni u "narodowego" operatora mają lepiej.

Fajnie jest nie mieć zielonego pojęcia, o niektórych sprawach. Proces wnioskowania jest wtedy znacznie łatwiejszy.

Komentarz

• To może inaczej. W mojej wymarzonej Polsce, jeśli ktoś publicznie zająłby jakiekolwiek stanowisko na temat jakiegokolwiek prawodawstwa, argumentując je w sposób podobny do:

Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
      Mam wywalone na X i na Y, [bo] rzadko korzystam z tych usług.
      otrzymywałby z automatu odebranie praw wyborczych i zakaz zatrudnienia w sektorze publicznym na okres 10 lat.
      Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta

Ten podatek mocniej uderzy w Polskie media niż w zagraniczne. Nawet Orlenowska Polska Press strajkuje.
        Ha ha ha.
        Co post, to farmazon albo kompromitacja. Więcej takiej opozycji
        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Jest dzisiaj pięknie, nie mogłyby te szczujnie strajkować dłużej?

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
            Jest dzisiaj pięknie, nie mogłyby te szczujnie strajkować dłużej?
            Z czego wynika ten zachwyt? Pytam poważnie. Słuchasz, czytasz, oglądasz na codzień? Ktoś Cię zmusza? Jak nie to powinno Cię to obejść jak zawieszenie nadawania Polo tv czy radia z którego nie słuchasz.

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
              Ha ha ha.
              Co post, to farmazon albo kompromitacja. Więcej takiej opozycji
              czytałełś założenia?

Może i podatek dobry, ale jak zwykle z dupy założenia.

Podatek handlowy - MediaMarkt nie płaci, bo ma spólki per sklep. Płacą za to polskie sieci.
              Podatek cukrowy - zapłaci go CocaCola wyłącznie jako pośrednik, wcześniej zapłaci Kowalski bo mu Cola skoczyła do 10 zł
              Podatek bankowy - wzrost opłat w bankach dla Kowalskiego
              Opłata mocowa - wzorst rachunku za prąd u Kowalskiego

i najgorszy dla kibica: Podatek na małpki

zawsze płaci Kowalski. Zawsze.

Ostatnio edytowany przez Złoty_Orzeł; [ARG:4 UNDEFINED].
              Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Swoją drogą to nie pojmuję jak zdrowy człowiek jest w stanie dzień w dzień np wsiadać rano do auta i włączać zetkę, eremef, eskę itd itp. I nie mam tu nawet specjalnie szczucia na myśli. Przecież nawetr jeśli okroić z jakichkolwiek politycznych aspektów strumień przekazu, to poziom 99% konwersacji to jest mniej więcej "korytarz na przerwie w szkole specjalnej". Jak nie dowcipy z przedwstępnych eliminacji do mazurskiej nocy kabaretowej, to super oryginalne memy, które widziałem 3 dni wcześniej i to w kategorii "ćwierćinteligentne". Jakieś "konkursy" dla upośledzonych typu "wygraj pełny bak" i dzwoni jakiś Mariusz z Wielunia, "no jestem ostrożnym kierowcom, daję sobie 8/10, bo jestem ostrożny", "Mariusz no to my Ci dajemy 10/10 jak jesteś taki ostrożny i teraz możesz wygrać nawet 800 litrów. No ale ojej, wygrałeś 50, i wykrzycz teraz Mariusz do słuchawki jaki to jesteś szczęśliwy z tej okazji". Rotacja to jest po prostu żart. (Na oko) 70% to od lat te same hity do porzygu, a 30% pozostałego czasu to katowanie jakichś 5 świeżych produkcji, oczywiście na zamówienie wytwórni "aż się publice spodoba". W Esce Rock z zegarkiem w ręku powerplay miesiąca, dzień A: 9:15, 12:15, 15:15, dzień B: 10:15, 13:15, 16:15 itd. I szczyt - kurvva reklamy środków na upławy i pieczenie, objawy menopauzy, nietrzymanie moczu i miękkiego fiuta czy jakieś inne poprawiacze życia bez recepty. Najlepiej w porze przerwy na szamę w robo. Radio, muzyka, farmaceutyka. Na serio współczuję ludziom, którzy katują siebie/są katowani tym gównem. Gwałt przez uszy. Gdyby nie forum i TT, to bym się nawet nie dowiedział o jakimś proteście.

Niemniej, nie miałem perspektywy, że tyle ludzi o, powiedzmy, prawych konotacjach, jest wystawionych na działanie tego raka. Patrzę po popularności komentarzy w stylu "mogło by tak być codziennie". Może to nawet trochę tłumaczy zacietrzewienie i plemienność. Nie róbcie tego sobie, proszę. Mazurka, tego drugiego czy Lubecką można sobie odpalić z YT. Reszty się wystrzegać.
                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• A jeszcze jedna sprawa bo nie daje mnie to spokoju.

Czy w ogóle tak można, będąc dostawcą pewnych usług zaprotestować sobie ot tak i przestać nadawać? bloniaq ty jesteś specjalista od prawa, chcesz mnie przybić 10 lat zakazu to może odpowiesz.

Żeby się nie okazało za chwilę że reszta zagranicznych usługodawców niedługo zaprotestuje i nagle zabraknie prądu, wody i ciepła.

Komentarz

• Och ależ nie jestem żadnym specjalistą. I to nie ja przybijałbym Ci zakaz. Zakaz przybijałby Ci się sam. Jak napisałem - automatycznie. Można nawet powiedzieć, że sam byś go sobie przybijał. Ty marzysz o Polsce, w której usługodawcy płacą wyższe podatki, jednocześnie ich pracownicy mają mniej obowiązków, i jednocześnie konsumenci mają te same ceny, a ja marzę o Polsce w której ludzie bez wyobraźni nie mają wpływu na rzeczywistość. Twoje pytanie ignoruję podobnie, jak Ty zignorowałeś moje.
                    -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                      Och ależ nie jestem żadnym specjalistą. I to nie ja przybijałbym Ci zakaz. Zakaz przybijałby Ci się sam. Jak napisałem - automatycznie. Można nawet powiedzieć, że sam byś go sobie przybijał. Ty marzysz o Polsce, w której usługodawcy płacą wyższe podatki, jednocześnie ich pracownicy mają mniej obowiązków, i jednocześnie konsumenci mają te same ceny, a ja marzę o Polsce w której ludzie bez wyobraźni nie mają wpływu na rzeczywistość. Twoje pytanie ignoruję podobnie, jak Ty zignorowałeś moje.
                      To właśnie tobie drogi entuzjasto zagranicznego kapitału brakuje wyobraźni skoro nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie.

Komentarz

entuzjasto zagranicznego kapitału

Nie dość że brak Ci wyobraźni, to z czytaniem też kiepsko. Chyba wyraźnie napisałem, że pytanie olewam w ramach REWANŻU, po tym jak entuzjasto usług chujowej jakości odwróciłeś kota ogonem, że Ty z poczty rzadko korzystasz.

E: Ewentualnie mogę doradzić, żebyś z prądu wody i ciepła też rzadko korzystał i możesz mieć wywalone.
                        -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• A napiszę więcej ty i tobie podobni jesteście niebezpieczni.

Komentarz

• NIENAWIDZIMY WSZYSTKICH
                            -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

A napiszę więcej ty i tobie podobni jesteście niebezpieczni.

Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Tak że w mojej wymarzonej Polsce zsyłka na Madagaskar.

Bilet w jedną stronę.

Komentarz

Pracuję...
                                X