Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wiem na co ten Bielan liczył. Chyba nie na to, że jak przypomni sobie o braku formalnosci sprzed 3 lat to zostanie namaszczony nowym pasterzem i zaprowadzi owieczki potulnie do zagrody na Nowogrodzkiej

Komentarz

• Krysia Pawłowicz miała pecha. Musiała skrócić pobyt w hotelu, bo się biedak zapalił. Nici z zabiegów SPA
      Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
        ps. szufladkowanie zwane w psychologi jako kategoryzacja jest jednym z podstawowych procesów poznawczych (osobiście uważam, ją za swego rodzaju atawizm). No ale w sumie jaśnie wielmożnie nie mogę od każdego oczekiwać, iż są one jego udziałem.
        Nagminnie zdarza się sytuacja, w której masz jakieś uwagi czy wręcz pretensje, że ktoś się nie zachowuje tak, jak Twoje podstawowe procesy poznawcze by się spodziewały i jeszcze częściej dyskutujesz nie z poglądami adwersarza tylko z poglądami swojej szufladki, w której go umieściłeś. Czy to jest problem Twoich adwersarzy czy Twoich procesów poznawczych to już sobie sam rozkmiń. Jak dla mnie to możesz nawet ssać kciuka w sytuacjach niekomfortowych - tylko nie miej pretensji, że ludzie wokół Ciebie atawizmy jakoś kontrolują.
        Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
          Krysia Pawłowicz miała pecha. Musiała skrócić pobyt w hotelu, bo się biedak zapalił. Nici z zabiegów SPA
          No i znów wyszło "jak zwykle" z newsem bez podania źródła bardzo odnoszącym się do tematu "polityka"
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
            No i znów wyszło "jak zwykle" z newsem bez podania źródła bardzo odnoszącym się do tematu "polityka"
            Tak jej pięty szorowali, że aż iskry poszły

Oświadczenie Krysi cytowane przez PAP:
            Mocno podkreślam, że przebywam w hotelu Malinowy Zdrój na pobycie leczniczym. Jestem tutaj gościem i korzystam z tego miejsca z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Nawet nie wiem, ilu jest tutaj gości, ponieważ nie jest ich jeszcze zbyt wielu.
            Nie było żadnego zagrożenia i osobiście nie widziałam, by ktoś był ewakuowany. W trakcie tego zdarzenia osobiście przebywałam cały czas w swoim pokoju.

Komentarz

• https://nto.pl/kara-za-udzial-w-demo...ar/c1-15426827

Sąd w Prudniku nie zgodził się na ograniczenie praw rodzicielskich ojca, który z 17-letnim synem został zatrzymany w czasie demonstracji przedsiębiorców w Warszawie. Wnioskowała o to warszawska policja.

- Pojechałem do Warszawy załatwiać swoje sprawy biznesowe – opowiada Bartłomiej Lewandowski. - Około 16, spacerując z synem po starówce, zobaczyliśmy tłum ludzi zebranych przy Kolumnie Zygmunta i podeszliśmy zobaczyć, co się dzieje. Nagle otoczyła nas policja. Padła komenda, żeby wyjść za kordon, więc chcieliśmy stamtąd spokojnie odejść, ale policjanci nas nie wypuścili. Znaleźliśmy się tam przez przypadek, ale w tej chwili to ja już popieram akcje protestacyjne.

Policjanci zatrzymali obu mieszkańców Prudnika. Razem z ok. 20 ludźmi wywieziono ich skutych w kajdanki do komendy w Nowym Dworze Mazowieckim, 40 kilometrów od Warszawy.

- Przesiedzieliśmy cały wieczór w tamtejszej komendzie, na sali zebrań, razem z 20 innymi ludźmi i 20 policjantami – opowiada Bartłomiej Lewandowski. - Nie było żadnych rygorów sanitarnych. Nawet okna nie mogliśmy otworzyć. Policjantka przyniosła jedną butelkę wody i 4 kubki dla wszystkich.

Wypuszczono ich po 9 godzinach od zatrzymania, o 1 w nocy. Do pozostawionego samochodu w Warszawie podwiózł ich ktoś życzliwy. Ludzie pomagali w ten sposób wypuszczanym z komendy, bo o tej porze transport publiczny już nie jeździł.

Po dwóch tygodniach do domu Lewandowskich w Prudniku bez zapowiedzi przyszła kurator sądowa, żeby przeprowadzić wywiad na temat syna.
              - Byliśmy z żoną bardzo zdziwieni – mówi Bartłomiej Lewandowski. - Michał bardzo dobrze się uczy, nigdy nie był notowany przez policję, nigdy nie sprawiał problemów wychowawczych.

Tydzień później dostali pismo z sądu, że Sąd Rodzinny w Prudniku z urzędu wszczął im sprawę o ograniczenie praw rodzicielskich nad nieletnim Michałem Lewandowskim.

Podstawą wszczęcia było zawiadomienie o zatrzymaniu ojca i syna za udział w nielegalnej demonstracji. W czwartek 4 lutego na pierwszym posiedzeniu w tej sprawie Sąd Rodzinny umorzył postępowanie, uznając, że nie ma podstaw do ograniczania Lewandowskiemu władzy rodzicielskiej nad synem czy do udzielania mu wsparcia w wychowaniu syna.

Bartłomiej Lewandowski też wystąpił do sądu w Warszawie przeciwko tamtejszej policji. Domaga się zadośćuczynienia za 9 godzin bezpodstawnego zatrzymania, bo po wylegitymowaniu obaj z synem powinni być zwolnieni.
              - Napisałem o tym na Facebooku, żeby inni ludzie zobaczyli, że nie mają się czego bać. Powinni walczyć o swoje prawa – uważa Lewandowski.
              -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Tak jej pięty szorowali, że aż iskry poszły

Oświadczenie Krysi cytowane przez PAP:
                Mocno podkreślam, że przebywam w hotelu Malinowy Zdrój na pobycie leczniczym. Jestem tutaj gościem i korzystam z tego miejsca z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Nawet nie wiem, ilu jest tutaj gości, ponieważ nie jest ich jeszcze zbyt wielu.
                Nie było żadnego zagrożenia i osobiście nie widziałam, by ktoś był ewakuowany. W trakcie tego zdarzenia osobiście przebywałam cały czas w swoim pokoju.
                Nie cierpię akurat tej wyjątkowo antypatycznej baby, ale jaki związek z polityką ma jej pobyt w tym hotelu.......masz jakiś pomysł, aby logicznie wytłumaczyć dlaczego ten news o tym babochłopie został tutaj przez Ciebie umieszczony
                Bo to pomału zaczyna przypominać forum pudelka
                Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Krysia jest osoba publiczną, ważną w życiu politycznym naszego kraj z uwagi na fakt jaka pełni role

Komentarz

Krysia jest osoba publiczną, ważną w życiu politycznym naszego kraju z uwagi na fakt jaka pełni role
                    No i jak widać ważną dla Ciebie........szczerze współczuję

Komentarz

• Ja również Zwłaszcza, że w sobotę miało miejsce prawdziwe wydarzenie polityczne. Z jakichś przyczyn, w przeciwieństwie do Krystyny, w tym temacie nieodnotowane
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Poważni komentatorzy raczej wyśmiewają jego znaczenie. Ale chętnie się dowiem dlaczego mielibyśmy je traktować poważnie.
                        -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                          Ja również Zwłaszcza, że w sobotę miało miejsce prawdziwe wydarzenie polityczne. Z jakichś przyczyn, w przeciwieństwie do Krystyny, w tym temacie nieodnotowane
                          poważniejsze od wystąpienia Budki jak widać są zadbane pięty Krysi.

Komentarz

• Najwyraźniej. Dla tego, kto tu je przytargał.

bloniaq - a kto pisze, by traktować je poważnie? Najzwyczajniej w sferze stricte politycznej w ten weekend nastąpiło turboautozaoranie. A w temacie "polityka" na forumce szydera. Z Krystyny. Bo pożar.
                            Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Nie cierpię akurat tej wyjątkowo antypatycznej baby, ale jaki związek z polityką ma jej pobyt w tym hotelu.......masz jakiś pomysł, aby logicznie wytłumaczyć dlaczego ten news o tym babochłopie został tutaj przez Ciebie umieszczony
                              Bo to pomału zaczyna przypominać forum pudelka
                              Nie przesadzajmy - Pawłowicz "była" politykiem i posłem partii rządzącej i to takim mniej szeregowym oraz jest sędzią TK.
                              JEŻELI została złapana na nieprzestrzeganiu zakazów nałożonych przez własny rząd, to związek z tematem politycznym jest.
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Nie przesadzajmy - Pawłowicz "była" politykiem i posłem partii rządzącej i to takim mniej szeregowym oraz jest sędzią TK.
                                JEŻELI została złapana na nieprzestrzeganiu zakazów nałożonych przez własny rząd, to związek z tematem politycznym jest.
                                Może tak może nie, ja jednak nadal uważam, że zorganizowanie pieczonej kiełbasy na ognisku w hotelu przez tego paszczura nie zasługuje na umieszczanie na tak szacownym forum.
                                Co innego Budka z Trzaskiem, organizujący video konferencję o "nowym programie" KO...
                                Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X