Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta

Auć bolało ale nie wierzę, czytając niektóre tutejsze ciekawe przypadki.
    Konkretnie co mnie miało boleć ?
    To, że łykasz jakieś fejki jak 12 latka ?
    To raczej jest Twój problem, a nie mój.
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Konkretnie co mnie miało boleć ?
      To, że łykasz jakieś fejki jak 12 latka ?
      To raczej jest Twój problem, a nie mój.
      Ja żadnych fejków nie łykam i nie jest moim problemem, że w tym kraju politycy od a do z dają sobie łamać konta fejsbukowe czy twitterowe. Nagrywać siebie czy robić sobie kompromitujące zdjęcia. To jak to z tą mamuśka? Zdjęcia jednak fejkowe?

Komentarz

• Donald Trump, Barack Obama, Joe Biden, Jeff Bezos, Bill Gates, Marek Suski co łączy te osoby ? ale ok "w tym" kraju politycy dają sobie "łamać konta" twitterowe. Co oczywiście samo w sobie jest niewyobrażalną tragedią, od dziś moje życie nie będzie takie samo.

Zaś co do zdjęć jakiejś anonimowej 60? letniej baby to raz, że mam ważniejsze rzeczy do rozkminiania, a dwa trzeba by niezłym kołtunem/dewotem żeby się przypierdalać do czyichkolwiek nagich fotek.
        Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jak patrzę na te foteczki to żal mi tej Pani. Jak to się mawia, "stare to to, a głupie". Jest mi smutno, że takie siano/kompleksy w głowie mają osoby pchające się do polityki.
          http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• A co mnie interesuje jakie będzie teraz twoje życie. Mnie te zdjęcia w ogóle nie interesują i jeżeli są to faktycznie tej kobitki to nawet jej współczuję. Tylko, że narazie to ona nawet nie potrafiła się jednoznacznie w tej kwestii dla dwóch gazet odnieść. Zresztą nauczka po raz kolejny dla rzeszy ludzi, zdjęcia w komórkach są zawsze do odzyskania.

Komentarz

A co mnie interesuje jakie będzie teraz twoje życie. Mnie te zdjęcia w ogóle nie interesują i jeżeli są to faktycznie tej kobitki to nawet jej współczuję. Tylko, że narazie to ona nawet nie potrafiła się jednoznacznie w tej kwestii dla dwóch gazet odnieść. Zresztą nauczka po raz kolejny dla rzeszy ludzi, zdjęcia w komórkach są zawsze do odzyskania.
              Oj tam w panice się przyznała, dopiero potem przyszedł zdrowy rozsądek, albo ktoś go przyniósł i zasada, to nie moja ręka jest grana.
              http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

A co mnie interesuje jakie będzie teraz twoje życie. Mnie te zdjęcia w ogóle nie interesują i jeżeli są to faktycznie tej kobitki to nawet jej współczuję. Tylko, że narazie to ona nawet nie potrafiła się jednoznacznie w tej kwestii dla dwóch gazet odnieść. Zresztą nauczka po raz kolejny dla rzeszy ludzi, zdjęcia w komórkach są zawsze do odzyskania.
                Tak jest, tak Cię nie interesują, że sam o nich zaczynasz pisać, ogólnie ta sprawa Cię kompletnie nie interesuje, a to, że "tytuł" dzbana roku przyznałeś Suskiemu, za to, że ktoś mu przejął konto to kompletny zbieg okoliczności.

ps. już się boję co byś o nim pisał jakby mu mieszkanie opierdolili
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Tak jest, tak Cię nie interesują, że sam o nich zaczynasz pisać, ogólnie ta sprawa Cię kompletnie nie interesuje, a to, że "tytuł" dzbana roku przyznałeś Suskiemu, za to, że ktoś mu przejął konto to kompletny zbieg okoliczności.

ps. już się boję co byś o nim pisał jakby mu mieszkanie opierdolili
                  Tyle mnie interesuje, że napisałem prześmiewczy post nawiązujący do pewnej informacji o prezencie od Chińczyków. No ale ty jak naczelny obrońca uciśnionej opcji pisowskiej musisz powyższy post na czynniki pierwsze rozkładać i mi wmawiać zainteresowanie jakąś kobitką z twittera. No jednak wyprzedziłeś na ostatniej prostej nawet Suskiego.

Komentarz

• To weź się zdecyduj bo co post to masz jakąś inną narrację
                    - to beka bo mu się włamali
                    - a to dlatego, że dostał telefon od Chińczyków
                    - jeszcze się goła baba do tego pojawiła
                    ale masz racje "dzban roku" gwarantowany.

ps. przecież ta opcja pisowska nie jest uciśniona, tylko to ona uciska i odbiera (zarówno rozum, jak i demokrację).

ps2. "To jak to z tą mamuśka? Zdjęcia jednak fejkowe?" vs "musisz powyższy post na czynniki pierwsze rozkładać i mi wmawiać zainteresowanie jakąś kobitką z twittera."
                    Nie no te znaki zapytania to wcale nie świadczą o zainteresowaniu. To pewnie Suski w ramach retorsji Ci się wpierdolił na forumowe konto.
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Mucha Muchą, ale do Hołowni dołącza kolejny przerzut, nasz stary znajomy wojewoda Jacek Kozłowski.
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Czyżby ewakuacja z powolnie tonącego okrętu
                        Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nowoczesna bis

Komentarz

• Wczoraj policja zatrzymała jakiegoś gościa. Rzekomo za rzucanie śnieżkami w policjantów.
                            Rzecznik stołecznej policji na ten temat: "Proszę sobie nie żartować, bo widzę, że w tej chwili wiele osób sobie żartuje, że chodziło o rzucanie śnieżkami."
                            A z postanowienia o postawieniu zarzutów można się dowiedzieć, że zarzut dotyczy naruszenia nietykalności cielesnej interweniujących nieustalonych funkcjonariuszy policji „w ten sposób, że rzucał kulami śnieżnymi w kordon policji, a następnie napierał na ten kordon, próbując go przerwać”.

Cyrk trwa.

Komentarz

• Gdyby krzychu byl dziennikarzem:

https://gazetawroclawska.pl/wroclaw-...erku/ar/297518
                              Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                                Dostali cynkę i się ewakuowali

Komentarz

Pracuję...
                                X