Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz

• Kobita już mu grozi, że opublikuje jego nudesy

Komentarz

• Czy można to już nazwać seks skandalem?
        Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
        I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Na koncie polityka w mediach społecznościowych pojawiło się kilka dziwnych wpisów. - Włamano się na moje konto. Niestety zmieniono również hasło. Jestem w trasie, więc niewiele mogę, ale szybko powiadomię organy ścigania - powiedział WP polityk.

|||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
          Better Dead Than Red

Komentarz

• O kurła Niezły włam na konto ale pośmiać się mozna.

Komentarz

• Ale ja już zaczynam się gubić
              - Suskiemu włamali się na konto i włamywacz wrzucił zdjęcia rozebranej Szarzyńskiej;
              - ale czy te zdjęcia są prawdziwe czy to fotomontaż?
              - Szarzyńska grozi Suskiemu opublikowaniem jego intymnych zdjęć - na jej konto też włam czy faktycznie dostawała takie zdjęcia od Suskiego?

Tak czy siak to może zmniejszyć prezydenckie szanse pana Marka
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Niektórym to nie trzeba robić nawet testów na iq, sprawdźcie maile może napisał do was wujek z Nigerii.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Prawdziwe.
                  Jej konto było fejkowe ,a zdjęcia wykradzione z jej telefonu.
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• TNTP - Takiś mundry, a z kobietami nigdy nie wie, oj nie wie się

Portalowi tvp.info udało skontaktować się z Ewą Szarzyńską. Kobieta oznajmiła, że właśnie zmierza na komisariat policji, by sprawę zgłosić organom ścigania.

– Przypuszczam, że ktoś włamał się na konto – mówi zaznaczając, że przejęto nie tylko jej konto na Twitterze, ale i na Instagramie. To właśnie na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie, tym razem mające ukazywać działacza Porozumienia z Inowrocławia bez ubrania z młodą kobietą.

Szarzyńska stwierdziła, że nie jest ona autorką tego wpisu. Dodała też, że zdjęcia publikowane na przejętym koncie posła PiS nie są jej. – To nie są moje zdjęcia, nie mam takich w telefonie, nie robiłam nigdy podobnych – zapewnia. Warto zaznaczyć, że Szarzyńska rozmawiała też z „Gazetą Wyborczą”, gdzie oznajmiła, że zdjęcia jednak są jej autorstwa i były robione kilka lat temu.

Kobieta w rozmowie z nami dodaje, że będzie teraz szukać sprawiedliwości. – Podejrzewam, że to atak hakerski. Muszę sama to zgłosić – powiedziała. Stwierdziła, że chciała zablokować swoje konta, ale nie ma do nich dostępu.
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                      Prawdziwe.
                      Jej konto było fejkowe ,a zdjęcia wykradzione z jej telefonu.
                      Wystarczy wejść na konto "EwaSzarzynska", żeby zobaczyć iż podrobił jej konto zboczek "Corka_Wikarego".

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Komentarz

• Suski to jest niezły hochsztapler z koneksjami. Puknął Brzęczka żeby przykryć swój gnój
                          Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Suski niezły sprint na dzbana roku 2021. On chyba jednak używa tego Huawei od chińskiej delegacji.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta
                              Suski niezły sprint na dzbana roku 2021. On chyba jednak używa tego Huawei od chińskiej delegacji.
                              Ty ten forumowy wygrałeś w przedbiegach
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Ty ten forumowy wygrałeś w przedbiegach
                                Auć bolało ale nie wierzę, czytając niektóre tutejsze ciekawe przypadki.

Komentarz

Pracuję...
                                X