Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
  Zaś co do mądrości Talara to najbardziej wymowne jest przytoczenie tej Sowy i przyjaciół jako dowodu na to, że "wszystkie te ugrupowania reprezentują tą samą agendę, podszczekując na siebie przed kamerami pod publiczkę, a poza nimi klepią się po plecach i śmieją ze zwykłych ludzi" no chyba, że mi gdzieś umknęły te ekumeniczne nagrania z członkami Konfederacji, PiS, czy tam jakimiś lewakami.
  Zaś co do poziomu i różnic w partii politycznych to mi wystarczająco wystarcza porównanie taśm Kaczyńskiego i Nowaka
  Nie ma nic bardziej ekumenicznego niż nagranie z 2013 roku kiedy to ówczesny prezez banku niejaki Mateusz M. w towarzystwie bliskiego przyjaciela Donalda, niejakiego Kiliana, prezesa spółki skarbu państwa z nadania PO, śmieszkuje o tym, jak to się robi, żeby ciemny lud za miskę ryżu zapierdalał Następnie ten sam Mateusz były doradca Donalda z namaszczenia Jarosława zostaje Premierem Polski. Ale skąd tam, oni się nie lubią, bo przecież w TVP tak mówią to tak musi być


  ''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
  Jest o wiele gorsza od przegranej,
  ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
  a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

  Komentarz


  • Do kompletu nowej moralności mamy historię w KRS.

   Tak umawiali spotkania, aby dostawać dodatkową kasę. Jak przewodniczący ukrócił takie działania, to go odwołali.


   A Emilewicz ... wychowuje nowe elity ... no chyba, że jest w pełni świadoma niezgodności z prawem tych wszystkich zakazów. Wtedy wszystko jest OK!

   Jak widać, w drugiej kadencji puszczają wszystkie hamulce.
   Ostatnio edytowany przez KrzychuS; 87611.

   Komentarz


   • Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Nie będę cytował, żeby nie rozpierdalać tematu.

    "Zapraszanie" do nas na trybuny jachiry, cimoszewicza i całego tego gówna co wymieniłeś to wyższy poziom abstrakcji. Jakoś nikogo z wymienionych nie spotkałem na krzesełkach. Gdzieś tam dzban halicki się przewijał pamiętam.
    Wielkiego kibola opolanina jakiego też sobie nie przypominam choćby na VIPie, a tak dumnie pozował pod Torwarem a naszymi barwami przed wyborami. I nawet móeił, że ostatni wynik potrafi podać
    Śmieciem i kurwom zostało na forum nazwanych X osób, nie tylko jakiś tam muppet, ktokolwiek to jest. W temacie o świrusie chyba najwięcej takich inwektywów padało.
    Naprawdę myślisz, że kibolstwo=pis? Wystarczyło postać na bulwarach na fecie, żeby usłyszeć, że jeden - Bosaka, drugi - Kosiniak, trzeci - Hołownia.

    Co konkretnie ukradli?
    Od marca nie mogę w swojej przychodzi zrobić USG bo covid. Od x czasu odwołane planowane zabiegi. Brak dostępu do publicznej służby zdrowia bez znajomości. Normalne szpitale porobione na covidowe. I na co idą nasze pieniądze ze składek zdrowotnych? Chyba na kurva aparaty telefoniczne, żeby więcej gówno wartych teleporad uskuteczniać. Jak nie weźmiesz w arbajcie płatnego pakietu luxmedu czy innego enelmedu to o wizycie w gabinecie możesz pomarzyć.

    Ludzie tracą oszczędności życia, pracę, biznesy przez blokowane gospodarki od niemal roku.
    A chvj tam. Pod przykrywką zdrowia Polaków wpierdolmy podatek cukrowy. Ludzie i tak będą kupować, tam samo jak fajki, ale zamiast 4,5 zapłacą 7.40 za 2L coli.
    Po co odciążyć budżety rodzin i obniżyć VAT, chociaż na czas covida. Nawet bodajże szwaby tak zrobiły (z 19 na 16 i 7 na 5).
    Paliwo znowu do 5 zł się zbliża.
    Nie chcą tłumów w komunikacji publicznej, ludzie też się boją nią jeździć więc wiadomka, że jak ktoś ma furę to bezpieczniej nią jeździć i tak będzie tankował za 6 zł nawet.
    I cena ropy na rynku nie ma tu nic do rzeczy. Akcyza, opłata paliwowa i podajże opłata emisyjna. To składa się m. in. na ceny paliwa. Wszystko można obniżyć. Ale po co?


    Ciekaw jeszcze jestem PPK. Oby nie okazało się drugim OFE.

    To wszystko nie składa się na (nazwijmy pośrednie) okradanie Polaków?

    Tak wiem, po by zrobiło to samo. Bo to też kurwy i złodzieje. I sld też. I psl także. I tak dalej.

    Ja tylko uważam, że jako kibolstwo powinniśmy się trzymać razem, z daleka od tego bagna jakim jest polityka, bo KAŻDA partia jest skurwiała i ma wyjebane na zwykłych obywateli. A zaciekłe bronienie i niemal fanatyczne wybielanie pisu jest nie na miejscu na forum kibolskim (czy jakiejkolwiek innej partii).
    I jebanie się nawzajem w imię polityki uważam ze nieporozumienie i skandal.

    Już mało kto pamięta jak zbysiu ziobro ukręcił bat na naszą dupę w postaci sądów dwudziestoczterogodzinnych?

    Nie dajmy się rozgrywać skurwiałym politykom ludzie...
    A propos komunikacji, to mam nadzieję, że pamiętasz oraz równie głośno wyrażałeś swoje poirytowanie brakiem zwolnienia z opłat strefy płatnego parkowania przez Mr Trzaskowskiego podczas pierwszej fali pandemii, co z automatu spowodowało zwiększenie ilości pasażerów udających się do centrum, wszak wówczas ludzie mniej się bali.

    Komentarz


    • Dwóch PiSowców (obecny wiceminister i były wiceminister) widzianych na meczu siatkówki.
     Zgodnie z przepisami na zawodach mogą przebywać gracze, sędziowie, osoby obsługujące challange, trenerzy i członkowie sztabu czy osoby rozwieszające reklamy. Przeprosiny już wystosowane. Ciekawe czy jutro okaże się, że mają licencję trenerską, a może zawodniczą.

     Skoro to siatkówka, to Rysio załatwi.
     A ciemny lud ma siedzieć na tyłkach w domach.
     Cóż ... mają rozmach skur..syny.

     Komentarz


     • Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
      A ciemny lud ma siedzieć na tyłkach w domach.
      Że co kuurwa?

      Komentarz


      • Kinga (córka Prezydenta) nie jest już społecznym doradcą. Zastanawiam się po co właściwie pałac prezydencki taki ruch w jedną i drugą stronę wykonał?! Z PR-owego punktu widzenia to strzał w kolano no bo wszyscy anty mogą mieć używkę najpierw jak tym "doradcą" została a teraz jak z funkcji.... zrezygnowała? No powiedzmy przestała powyższą funkcję piastować. Nawet jeżeli by tam miała siedzieć obok ojca i mu na złość wyborczą czytać to powinna zostać do końca kadencji. A tak znowu prasa będzie miała pole do popisu.

       Komentarz


       • Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta
        A tak znowu prasa będzie miała pole do popisu.
        I dobrze. Ona była tam jak kwiatek do kożucha i ekspert z niej taki jakby TNTP zrobić ministrem zdrowia.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Talar Zobacz posta

         Nie ma nic bardziej ekumenicznego niż nagranie z 2013 roku kiedy to ówczesny prezez banku niejaki Mateusz M. w towarzystwie bliskiego przyjaciela Donalda, niejakiego Kiliana, prezesa spółki skarbu państwa z nadania PO, śmieszkuje o tym, jak to się robi, żeby ciemny lud za miskę ryżu zapierdalał Następnie ten sam Mateusz były doradca Donalda z namaszczenia Jarosława zostaje Premierem Polski. Ale skąd tam, oni się nie lubią, bo przecież w TVP tak mówią to tak musi być

         śmieszkuje o tym, jak to się robi, żeby ciemny lud za miskę ryżu zapierdalał -> "Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała.

         (…) My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my ludzie, we the people, prawda, a już zwłaszcza we the people w Niemczech czy w Hiszpanii, we Francji, musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapier*** i rowy, ku*** kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy (…) wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć emerytury. Mniejsze oczekiwania."

         ale w sumie jak tego nie rozkminiasz i Twa percepcja tego stwierdzenia sprowadza się do tego żeby "zapierdalać za miskę ryżu" to się nie dziwie Twej frustracji...więc trzymając się Twego słownictwa "zapierdalaj"

         Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
         I dobrze. Ona była tam jak kwiatek do kożucha i ekspert z niej taki jakby TNTP zrobić ministrem zdrowia.
         póki o moje zdrowie psychiczne (a przede wszystkim poczucie humoru) dbasz Ty (profecie bez skrzynki pocztowej) to mam inne aspiracje niż ten gorący stołek.
         Lieber tot als rot!!

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

          Że co kuurwa?
          Czego nie rozumiesz?
          Kiedyś Kurski tak nazwał wyborców PiSu przygotowując jakąś zagrywkę kampanijną, dokładnie użył sformułowania "ciemny lud to kupi". To idealnie pasuje do obecnych działań rządu, przestrzegania obostrzeń przez samych rządzących a także działań Morawieckiego służących zablokowaniu możliwości dochodzenia odszkodowań przez przedsiębiorców.

          Komentarz


          • Banda zakłamanych skurwysynów ponownie odrzuciła wniosek.

           Radni KO nie chcą ulicy im. Lecha Kaczyńskiego w Warszawie.
           Sikorski: Był miernym prezydentem


           https://metrowarszawa.gazeta.pl/metr...warszawie.html

           PS. Niech za to Adamowiczowi jeszcze pomnik postawią.

           Komentarz


           • Ciekawostka przyrodnicza. Po tym jak Dania wybiła swoje norki (ze względu na odmianę covidu) Chińczycy planują w Polsce budowę nazwijmy to giełdy futrzarskiej. Oczywiście, środowisko zielonych zachwycone nie jest za to druga strona barykady wieszczy wielką kasę i boom temu sektorowi. Ciekawe jakie to życie przewrotne jest, dopiero co politycy PIS chcieli za pomocą niesławnej 5 dla zwierząt zaorać cały ten "sektor" gospodarki a tymczasem najbliższe lata mogą być dla branży tłuściutkie. Proszę mnie tylko o szczegóły nie pytać daję newsa wyczytanego w necie na jednym z nielubianych tutaj portali informacyjnych. Czekam jak na tę informację zareaguje partia rządząca. Ustawa jest chyba w szufladzie ale Ardanowski twierdził, że Kaczyński nie zdecydował się jej wyrzucić całkowicie do kosza.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
             Banda zakłamanych skurwysynów ponownie odrzuciła wniosek.

             Radni KO nie chcą ulicy im. Lecha Kaczyńskiego w Warszawie.
             Sikorski: Był miernym prezydentem


             https://metrowarszawa.gazeta.pl/metr...warszawie.html

             PS. Niech za to Adamowiczowi jeszcze pomnik postawią.
             Adamowiczowi kategorycznie nie, Gosiewskiemu nie, Jadwidze Kaczyńskiej także. Pomnika Kaczyńskiemu też bym nie postawił ale ulicę Marii i Lecha Kaczyńskich czemu by nie...

             Jedną ulicę w jednym mieście. W Warszawie.

             Komentarz


             • No to już pozamiatane. W samej Gruzji ulica Marii I Lecha jest w Batumi, a samego Lecha w Tblisi.
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

              Komentarz


              • Lech Kaczyński został odznaczony najwyższym orderem państwowym, czyli "Narodowy Bohater Gruzji", zresztą kto był w tym państwie ten wie, jak dzięki jego postawie w 2008r. Gruzini są nastawieni do Polaków.

               Komentarz


               • Jeśli tyle zrobił dla Gruzji to niech ma tam wieczny szacunek. Mogą nazwać jego imieniem stolicę jak chcą. A dla Polski jakie miał osiagnięcia, aby nazywać ulicę nawet imieniem jego rodzicielki?

                Komentarz

                Pracuję...
                X