Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak już chcesz się Ksysiu licytować na propagandę w TVP i TVN, który tak namiętnie oglądasz, to łap słowa Urbana o późniejszym założycielu pedałem

[W 1983 w poufnym liście do gen. Czesława Kiszczaka zaproponował utworzenie w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych specjalnego pionu propagandowego, którego celem miałoby być m.in. „programowanie i realizacja czarnej propagandy” oraz „prowadzenie przemyślanej, zręcznej i stałej kampanii na rzecz zmiany obrazu SB, MO i ZOMO w społeczeństwie i inicjowanie akcji tych służb dla ocieplenia ich wizerunku”, do którego polecał m.in. Mariusza Waltera, gdyż to „najzdolniejszy w ogóle redaktor telewizyjny w Polsce”.
    Pedałenu nie oglądam od czasu konfliktu z ITI, czyli jakieś 13 lat. Od kilku lat w ogóle nie oglądam TV, pomijając sport. Więc trzy chuje w bok ode mnie, Ksysiu.

Nie dziwię się, że nawet Foxx, słynący z anielskiej cierpliwości do takich pokemonów jak ty, nie wytrzymał i dał sobie spokój z "dyskusja" z tobą.

Nigdzie nie pisałem o psach (masz w ogóle z nimi jakieś doświadczenia? Bo ja tak, dołki za niewinność, ścieżka zdrowia, kradzież podczas zatrzymania, ale to się nie liczy, bo było to za czasów rządów PO, a wtedy była wolność, równość, demokracja), ty wzorem swoich idoli z lib-lew. mediów odwracasz kota ogonem i coś tu pierdolisz nie wiadomo o czym.

Walcz dalej Ksysiu

Komentarz

• I tak od Szydło przeszedłeś do Urbana. W sumie nawet się nie dziwie, bo to dość blisko pod wieloma względami. Bardzo dobrze, ze masz takie skojarzenia. Być może nie jest tak źle.

A co do twojej "walki" z policja ... jestem pod wrażeniem.
      Ja mam trochę inne doświadczenia... pierwsze jakie pamiętam to końcówka lat 80-tych. Ale nie widzę powodów, aby do tego wracać po ponad 30 latach. Prowadz licytacje na zasługi z członkami PiSu, tam sie tworzy alternatywna historia.
      Również owocnych, a przede wszystkim zwycięskich bitew życzę, mniej więcej takich jak Morawieckiego z koronawirusem.

Komentarz

• *********** hujozo na onet.
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
          A co do twojej "walki" z policja ... jestem pod wrażeniem.
          Ja mam trochę inne doświadczenia... pierwsze jakie pamiętam to końcówka lat 80-tych.

ZOMO czy ORMO?

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
            *********** hujozo na onet.
            Partyjne pozdrowienia przesyłaj swoim kolegom. Mnie do tego towarzystwa nie zaliczaj.

Zamieszczone przez b. Zobacz posta

ZOMO czy ORMO?

Nie wiem czy brali do tych organizacji kilkunastolatków. Ale chętnie się dowiem. Skoro przywołałeś Urbana, a teraz Zomo i ormo, to wiesz coś na ten temat.

Komentarz

• Zauważyliście, że w tej śmiesznej demokracji partie zajmują się zdecydowanie bardziej tym, jak wypadną w sondażach, niż imponderabiliami? PiS sekuje Konfę, a z lewactwem obchodzi się jak ze śmierdzącym jajem. Konfa głosuje za lewackim dyktatem UE, tylko po to, żeby być przeciwko PiS. Czyli boksują się między sobą, a lewactwo radośnie hasa nieruszane. No kurva Kiereńscy naszych czasów Nota bene jakby jakiś kibic czy narodowiec napluł na psa, to pewnie by mu przypisali czynną napaść na funkcjonariusza z niebezpiecznym narzędziem, bo w ślinie może być covid, a covid jak wiemy jest bardziej śmiercionośny niż ospa, dżuma i ebola razem wzięte
              Ostatnio edytowany przez BlackAdder; [ARG:4 UNDEFINED].
              "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

Nie wiem czy brali do tych organizacji kilkunastolatków. Ale chętnie się dowiem. Skoro przywołałeś Urbana, a teraz Zomo i ormo, to wiesz coś na ten temat.
                Urodziłem się Ksysiu już po '89, więc jak zwykle kulą w plot

Wałcz dalej.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Urodziłem się Ksysiu już po '89, więc jak zwykle kulą w plot

Wałcz dalej.

Noooo!
                  To jesteś ekspertem od ścieżek zdrowia!
                  Kuźwa ale matrix!

Komentarz

• Właśnie przeczytałem, że nowa wiceprezydent Warszawy jest córką komendanta komisariatu milicji na Jezuickiej z czasu, kiedy zakatowano tam Grzegorza Przemyka. To jest kvrwa niebywałe.

Komentarz

Noooo!
                      To jesteś ekspertem od ścieżek zdrowia!
                      Kuźwa ale matrix!
                      twoje doświadczenia z psami to najwidoczniej oglądanie kryminalnych, chociaż bardziej celowałbym w 13 posterunek.

dwa ta cała dyskusja to nie ma ŻADNEGO sensu jeśli ty i tobie podobne paździerze określają ten cyrk na Placu Powstańców mianem "tłumienia" czy tam wręcz "pacyfikacji", a i jeszcze pojawiają się nieśmiertelne kobiety (rozumiem, że na czas protestów już nierównouprawnione)

******** mnie kontekst polityczny tego, ale takie po prostu zakłamane podejście do najprostszej kwestii - komunikatu językowego, prowadzi właśnie do tego co widzimy czyli tych wszystkich ***** margotów, lempartów, czy tam wdów po diduszce - w myśl hipotezy Sapira-Whorfa

ale tak jak napisałem ***** to, ***** was - dalej rozkminiacie pobicie Czarzastego, przynajmniej niektórym spadną klapki z oczu co do waszego tęczowego rodowodu.
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

twoje doświadczenia z psami to najwidoczniej oglądanie kryminalnych, chociaż bardziej celowałbym w 13 posterunek.

dwa ta cała dyskusja to nie ma ŻADNEGO sensu jeśli ty i tobie podobne paździerze określają ten cyrk na Placu Powstańców mianem "tłumienia" czy tam wręcz "pacyfikacji", a i jeszcze pojawiają się nieśmiertelne kobiety (rozumiem, że na czas protestów już nierównouprawnione)

******** mnie kontekst polityczny tego, ale takie po prostu zakłamane podejście do najprostszej kwestii - komunikatu językowego, prowadzi właśnie do tego co widzimy czyli tych wszystkich ***** margotów, lempartów, czy tam wdów po diduszce - w myśl hipotezy Sapira-Whorfa

ale tak jak napisałem ***** to, ***** was - dalej rozkminiacie pobicie Czarzastego, przynajmniej niektórym spadną klapki z oczu co do waszego tęczowego rodowodu.

Ja tylko zacytowałem Szydło, że PiS nigdy nie wyprowadzi policji przeciwko manifestantom.
                        Wszelkie dalsze tezy i wnioski są tylko Twoje. Ale chętnie poczytam jak sam ze sobą polemizujesz.

Komentarz

• To idź przeklejać nagłówki z gówna na forum dla Julek i kodziarstwa. Tam znajdziesz poklask
                          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Ja tylko zacytowałem Szydło, że PiS nigdy nie wyprowadzi policji przeciwko manifestantom.
                            Wszelkie dalsze tezy i wnioski są tylko Twoje. Ale chętnie poczytam jak sam ze sobą polemizujesz.
                            Policja ma obowiązek zabezpieczać WSZYSTKIE demonstracje, czy tam protesty - osobiście uważam, że dla pewnych środowisk jest to zbawienne
                            Jakbyś miał jakiekolwiek kompetencje językowe, to zapewne zrozumiałbyś, że chodziło jej o BRUTALNE PACYFIKACJE protestów/zbiegowisk jakie miały miejsce często za rządów PO - czy to regularnie na marszach niepodległości, czy też przy innych okazjach.

Rząd PiS pod tym względem do tej pory obchodził się z szeroko rozumianymi protestami jak z przysłowiowym jajkiem - vide ciamajdan, ataki na kościoły, blokowanie ulic,czy nawet te "tłumienia" protestów z tego tygodnia. Rozumiem, że w imię nie brania pod uwagę kontekstu wypowiedzi Szydło rząd PiS powinien zgodzić się na wszelkie łamanie prawa przez protestujących bo
                            - kilka lat wcześniej
                            - była premier
                            - w wypowiedzi publicystycznej (a nie żadnej normatywnej)
                            stwierdziła coś co czytając wprost, osoba uboga z zdolności lingwistyczne mogła odczytać jako "brak policji" na spędach. Ok w sumie można i tak.
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Dziękuję za wyjaśnienia i poparcie działań policji na MN. Nie mam więcej argumentów w tej dyskusji.

A to, ze slowa każdego polityka PiSu trzeba zaopatrywać w gwiazdkę i pisać stronicowe disclaimery, ze nie dotyczy tego i tamtego, dotyczy tylko dzisiaj, bo jutro juz nie ... a no i wczoraj tez nie, dotyczy tylko jednej grupy społecznej, innej juz nie, itp itd to juz odrębny temat.

Komentarz

Dziękuję za wyjaśnienia i poparcie działań policji na MN. Nie mam więcej argumentów w tej dyskusji.

A to, ze slowa każdego polityka PiSu trzeba zaopatrywać w gwiazdkę i pisać stronicowe disclaimery, ze nie dotyczy tego i tamtego, dotyczy tylko dzisiaj, bo jutro juz nie ... a no i wczoraj tez nie, dotyczy tylko jednej grupy społecznej, innej juz nie, itp itd to juz odrębny temat.
                                Nie wiem gdzie przeczytałeś moje poparcie dla działań policji na MN to raz. Ale jeśli twe rozumienie przeczytanego tekstu jest na takim poziomie, to w sumie nie dziwi mnie reszta twej aktywności w tym wątku.
                                ps. ten "disclaimer" (ale ty ***** ełropejski jesteś) to faktycznie powinien zawierać tekst "nie dla idiotów"
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X