Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    ciekawych czasów dożyłem, że obchodzenie się z lewakami jak z niepełnosprawnymi dziećmi jest traktowane jako agresje policji.
    Ja to na jednym wyjeździe potrafiłem wyłapać od psów więcej niż ten śmieszny protest razem wzięty przez ostatnie kilkanaście dni, także jak ktoś tu ******** o "brutalności" policji to znaczy, że w dupie był i gówno widział.
    No ale ja właśnie mn.w. o tym napisałem. Omijam od wczoraj wszelkiego typu źródła info typu TT czy tv bo mnie uj strzela jak widzę tych płaczków i udzielających się mejnstrimowych "dziennikarzy" jak to policja kobiety bije(a po prawdzie nie ma żadnego bicia tylko jakiś zapach oparów gazu pieprzowego a sama psiarnia jest obsrana) a przed kibolami to by uciekała. A w ogóle to kiboli można lać ile wlezie a te wściekłe macice już nie. To ja się pytam gdzie ta walka o równouprawnienie i sprzeciw wobec dyskryminacji ze względu na płeć. Niech leją wszystkich równo
    Nie na moje nerwy.

Komentarz

• "Za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości my policji przeciwko manifestantom wyprowadzać nie będziemy"

Komentarz

• Tak Krzysiu, widzieliśmy co odkopało gówno na głównej.

Ale daj znać co mówili w faktach po faktach. Może być priv.
        ​​​​​​
        Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Nie no jak widzę te kurwy z PO płaczące o policję, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Za akcję widelec to te jebane ścierwa powinny zniknąć z powierzchni ziemi.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
            Tak Krzysiu, widzieliśmy co odkopało gówno na głównej.

Daj znać co mówili w faktach po faktach. Może być priv.
            ​​​​​​
            Ale, że ty tam zaglądasz? Jak to? To nie przystoi!!!!
            Tam są same manipulacje, kłamstwa i prowokacje. Szydło przecież tego nie powiedziała.

A w faktach po faktach kilka dni temu Hofman opowiedział piękna historię jednego podsłuchu. Było równie zabawnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
              Tak Krzysiu, widzieliśmy co odkopało gówno na głównej.

Ale daj znać co mówili w faktach po faktach. Może być priv.
              ​​​​​​
              Dobrze, że mamy na forumce takiego Ksysia z Komitetu Obrony Demokracji. Nie trzeba wchodzić na gazietke, lisweeka, oko press, żeby się posmiac, tutaj mamy kopiuj wklej tej prawdy objawionej

No i nie trzeba oglądać "wstajesz i łżesz" czy "Fuckty", które zapewne teraz Ksysio ogląda z zapartym tchem z uznaniem kiwając na materiały red. Sobieniowskiego.

Zaraz dowiemy się, co dziś jest na świeczniku, jaką znów afera wybuchła (tym razem to na pewno już będzie bomba, która wywali ten rząd w powietrze) i ogłosi koniec demokracji vol. 88.

Komentarz

• Panowie, oglądałem sporo filmów z poprzedniego dnia, i stawiam tezę oraz challange: nie ma filmu na którym uderzono kobietę.

Tak, szokujace i pewnie się mylę. Jest film gdzie tajniak odwraca sie i po plecaku/plerach daje dwa mocne batony. O ile pamietam, gościowi. Drugi film, policjant przyjebuje z tarczy rozmówcy. Podobno to osobnik płci męskiej. Poza tym ja nic nie widziałem.

Chodzi mi o mityczne hasło: "Policja spałowała kobiety". Nie mówię o gazowaniu (tłumu który napiera na kordon).
                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Lewactwo poczuło to co My od lat wiec dziennikarze ich publicznie snują takie plany Warto to wykorzystać i niech grupy kibicowskie zrobią to samo z tajniakami od siebie

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Dobrze, że mamy na forumce takiego Ksysia z Komitetu Obrony Demokracji. Nie trzeba wchodzić na gazietke, lisweeka, oko press, żeby się posmiac, tutaj mamy kopiuj wklej tej prawdy objawionej
                    Tak się zastanawiam czy lepiej byłoby mi w gronie #ciemnyludtokupi ...
                    Nie, zdecydowanie nie ... wolę sam pomyśleć (wiem, to zachowanie może być ci obce) i wyrobić sobie zdanie na podstawie informacji z obu stron.
                    #ciemnyludtokupi to nie moja bajka ale jestem w stanie zrozumieć, że niektórym nie przeszkadza bycie zaliczanym do tej grupy. Cieszę się, że się tam dobrze czujesz.

To znamienne, ze nie przeszkadza pieprzenie glupot przez Szydlo, a przeszkadza źródło, które dość celnie przypomniało jedną z wielu jej glupot.

Ostatnio edytowany przez KrzychuS; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
                      Panowie, oglądałem sporo filmów z poprzedniego dnia, i stawiam tezę oraz challange: nie ma filmu na którym uderzono kobietę.

Tak, szokujace i pewnie się mylę. Jest film gdzie tajniak odwraca sie i po plecaku/plerach daje dwa mocne batony. O ile pamietam, gościowi. Drugi film, policjant przyjebuje z tarczy rozmówcy. Podobno to osobnik płci męskiej. Poza tym ja nic nie widziałem.

Chodzi mi o mityczne hasło: "Policja spałowała kobiety". Nie mówię o gazowaniu (tłumu który napiera na kordon).
                      W obu tych przypadkach to były kobiety, to znaczy jedna osoba pangender i jedna osoba z płcią fluid.
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                        Ale, że ty tam zaglądasz? Jak to? To nie przystoi!!!!
                        Tam są same manipulacje, kłamstwa i prowokacje. Szydło przecież tego nie powiedziała.
                        Nie przystoi ulegać takowym.

Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                        wolę sam pomyśleć (wiem, to zachowanie może być ci obce) i wyrobić sobie zdanie na podstawie informacji z obu stron.
                        Tak, tak Każdy z Was jest sympatyczny, wykształcony i oczytany. Codziennie robi przegląd prasy "z obu stron", siada, główkuje i myśli "Ci eksperci na łamach Michnika to jednak mają rację"
                        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta

Tak się zastanawiam czy lepiej byłoby mi w gronie #ciemnyludtokupi ...
                          Nie, zdecydowanie nie ... wolę sam pomyśleć
                          Tak tak Ksysiu, wiemy. My to ciemny lud, ty młody, wykształcony, postępowy.

https://m.youtube.com/watch?v=ZdDtbC29fyI

​​​​​​

Komentarz

• Zamieszczone przez UlicznyObserwator Zobacz posta
                            Lewactwo poczuło to co My od lat wiec dziennikarze ich publicznie snują takie plany Warto to wykorzystać i niech grupy kibicowskie zrobią to samo z tajniakami od siebie
                            Infosek od chujka Brejzy ale jeśli prawda to czerpią najlepsze wzorce ze wschodu:

Antyterroryści z BOA decyzją PiSowskiego kierownictwa policji za udział w tłumieniu „spaceru” dostaną po 1500 zł ekstra
                            Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Tak tak Ksysiu, wiemy. My to ciemny lud, ty młody, wykształcony, postępowy.

​​​​​​
                              W sprawie tego, że Ty to ciemny lud rozmawiaj z Kurskim a nie ze mną.

I nie bardzo wiem w jaki sposób takie zdjęcia mają bronić debilizmów Szydło, że PiS nie wyprowadzi policji przeciwko manifestantom (bo, przypominam, od tego zaczęliśmy). Jakbyś nie zauważył jej koledzy wyprowadzają tę policję przeciwko kobietom (w tym BOA) ale także przeciwko MN. Rozumiem, że to nie problem. Przyjmuję ten relatywizm moralny do wiadomości i z oczywistych względów sie z nim nie zgadzam (na ogół nie zgadzam się z ciemnym ludem).

Komentarz

• Jeżeli chodzi o ewentualne nagrody, poczekamy-zobaczymy. Sam motyw zaś... jak tu już padło- "Kalemu ukraść krowę". Onet:

My działaliśmy tak wielokrotnie, zazwyczaj 11 listopada, kiedy pojawiały się bojówki kibolskie nastawione na konfrontację. Dotyczyło to tylko i wyłącznie tych osób. To były grupy zorganizowane, uzbrojone często w pałki, kastety, noże i koktajle Mołotowa, które później rzucali w kierunku policjantów – relacjonował nam były funkcjonariusz z Biura Operacji Antyterrorystycznych.

- Ze stanowiska dowodzenia zawsze było widać, która część grupy zachowuje się najbardziej agresywnie i stanowi zagrożenie dla policjantów prewencji. Wtedy na podstawie dyspozycji dowódcy wprowadzało się tam zespół z naszymi policjantami z AT i wyciągało konkretne, wskazane osoby. Prawie zawsze znajdowaliśmy przy nich niebezpieczne narzędzia. To były sytuacje bardzo dynamiczne, ale miały na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno samym policjantom, jak i innymi uczestnikom demonstracji – dodawał.
                                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X