Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No i wiadomo dlaczego PIS przyznał 500+ prewencji.

Komentarz

• Co do pis-u. Kolonko dość szybko ich rozgryzł(Zresztą Kukiza, podobnie) Szkoda tylko, że jemu też coś ostatnio je...o na dekiel. Liczyłem na stworzenie czegoś sensownego z jego strony. Swego czasu gdy były powszechne jego relacje na YT, dobrze się tego słuchało.

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
        Zastanawia mnie jedynie co ma we łbie taki szympans co wali z rakietnicy w okna budynku mieszkalnego, gdzie w oknie może stać osoba starsza czy dziecko.
        Nic nie ma we łbie. W odróżnieniu od szympansa.
        Bazinga!
        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta

fajne kadry, byłem widziałem na żywo.
          Jako odpowiedź na marsz kobiet to cieniutko z frekwencją było.
          Jaka znowu odpowiedź?

Ja osobiście myślałem, że będzie mniej osób ze względu na to wszystko co się obecnie dzieje.
          (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

W żaden sposób nie bronię tego ataku, ale nie opowiadaj bajek, że pracownik mozę sobie wywieszać z firmowego okna co chce (w kwestiach "drażliwych", światopogladowych itp.) jeżeli to nie jest zbieżne z linią firmy/kierownictwa. Co oczywiście tak czy siak nie usprawiedliwia tego co sie stało.
            Wszystko zależy od konkretnego przypadku.

Jednak pisząc to miałem na myśli, że to że ktoś z biura bądź całe biuro ma poglądy zbieżne z hasłami na balkonie, nie znaczy że książki wypuszczane przez to wydawnictwo są po lewej stronie i uczy się w nich dzieci masturbacji bądź tłumaczy dewiacje. I wydawnictwo popiera jak to napisałeś "zabijanie dzieci"

Komentarz

• Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
              Jaka znowu odpowiedź?

Ja osobiście myślałem, że będzie mniej osób ze względu na to wszystko co się obecnie dzieje.
              Znacznie mniej. Po postawie organizatorów, zmianie formuły i groźbach Trzaskowskiego sam fakt, że piesza kolumna się uformowała można by uznać za sukces eventu. A było jak było.
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta

Po pierwsze to czyjś dom na który ktoś ciężko pracował albo dalej pracuje spłacając kredyt. Mogły być tam dzieci lub osoby starsze dla który to realne zagrożenie, ale rozumiem, że spalenie komuś mieszkania rozgrzesza tego dziwnego religijnego patriotę bo ktoś tam mogl być lewakiem?

Dajesz sobie ręce uciąć, że rzucającym był "dziwny religijny patriota"? Śmierdzi prowokacja na kilometr.
                Proponuję na Twitterze wpisać "policja". To się w głowie nie mieści co się odyebało wczoraj w Stolicy.
                Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Temat już wyjaśniony, to budynek rzucał
                  https://www.facebook.com/codochuja/v...30486687960809
                  LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

Temat już wyjaśniony, to budynek rzucał
                    Dobre
                    (L)

Komentarz

• https://www.facebook.com/photo/?fbid...97303924872611

Powyzszy post udostepnil MN na swoim fanpagu z dopiskiem o prowokacji tvnu

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta

Po pierwsze to czyjś dom na który ktoś ciężko pracował albo dalej pracuje spłacając kredyt. Mogły być tam dzieci lub osoby starsze dla który to realne zagrożenie, ale rozumiem, że spalenie komuś mieszkania rozgrzesza tego dziwnego religijnego patriotę bo ktoś tam mogl być lewakiem? Po drugie to nie mieszkanie z flagą ucierpiało wiec rownie dobrze ktos mogl dostać racą w mieszkanie o takich samych poglądach co ty albo mogl być nawet na tym marszu. Po trzecie osoby które biora udział w strajku nie strajkują by zabijać dzieci a proces adopcji widze, ze nie wiesz kompletnie jak wygląda wiec nie ośmieszaj się nawet z pisaniem jakiś skrajnych głupot o adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Najpierw wybierz sie do jednego z tych domów i spójrz na te dzieciaki a potem głoś te wyimaginowane argumenty.
                        Moment, moment. Ja – być może błędnie – przyjąłem, że clue Twojego posta, gratulacji i machania pomponami była informacja, że w tym mieszkaniu było wydawnictwo dla dzieci, a nie sam fakt obrzucenia budynku racami, zapalenia mieszkania etc., bo o samym tym zdarzeniu było głośno już od wczoraj wieczora. I zrozumiałem, że to, że w mieszkaniu z reklamą strajku kobiet i tęczową flagą było wydawnictwo dla dzieci uważasz za okoliczność DODATKOWO obciążającą sprawców. A ja tak nie uważam, bo wydawnictwo dla dzieci okryte tęczową flagą i plakatami strajku nie łapie się w mojej ocenie pod DODATKOWY parasol ochronny, który mógłby wynikać ze słowa "dzieci".

I tylko z tym polemizowałem. Więc „po pierwsze” i „po drugie” z Twojego posta są o tyle niezasadne, że polemizują z twierdzeniami i poglądami, których nie prezentuję. Sam atak potępiam i w żaden sposób nie usprawiedliwiam, również poglądami osób mieszkających czy to tam, czy też dwa pietra wyżej lub niżej.

Co do „po trzecie”, to dla kogoś, kto aborcję uważa za zabójstwo (dziecka poczętego), osoby domagające się prawa do adopcji są osobami domagającymi się prawa do zabijania tych dzieci. A prawo do adopcji dzieci przez pary jednopłciowe jest jednym z celów ruchów spod tęczowej flagi, który w niektórych krajach już się zrealizował, a w innych jeszcze nie (z naciskiem na „jeszcze”, co się wymsknęło kiedyś Rabiejowi w wywiadzie). A co do oceny tego celu, to… już niech każdy sobie to sam oceni.

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Temat już wyjaśniony, to budynek rzucał
                          Bazinga!
                          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                            https://www.facebook.com/photo/?fbid...97303924872611

Powyzszy post udostepnil MN na swoim fanpagu z dopiskiem o prowokacji tvnu
                            Papier (internet) wszystko przyjmie.
                            Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Pewnie że tak takich dziwów jest pełno, bardziej mnie dziwi to że stowarzyszenie MN jako organizator Marszu umieszcza coś takiego w mediach społecznościowych wystawiając się na strzał.

Komentarz

• Może na drugi raz ten miłośnik Witkacego pogada z sąsiadem z góry, żeby 11.11 nie wieszał mu nad balkonem dziwnych transparentów

Komentarz

Pracuję...
                                X