Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Motorowiec Zobacz posta
    A ja myślę, że ten filmik powinien dać niektórym trochę do myślenia:
    Przyznaj się w końcu. Z Polonii czy Widzew? Jaki cel masz żeby Motorowców tutaj hańbić?

Komentarz

• Myślę, że z ludzi myślących, którzy gardzą bezrobotnymi narodowcami i zadymiarzami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
        PiS od kilku miesięcy wygląda jakby już nie chciał rządzić i jak najszybciej władzę oddać. Nie dziwię się, bo ciężkie czasy nadchodzą po tym całym rozdawnictwie i "pandemii". To już jest koniec tej władzy. Jedyne pytanie, czy dociągną do wyborów. Wydaje mi się, że będą przeć do przedterminowych.
        Jednak trochę smutno, bo mimo wszystkich wad, przez chwilę wydawali się bardziej nasi niż gówno z PO. A okazało się koniec końców, że to takie same gnoje, karierowicze, złodzieje i kłamcy.
        Żeby się przypodobać trzymali psiarnię z daleka przez ostatnie 4-6 lat. Bo wiedzieli, że to jakiś ich elektorat, wkurwiony na po.

Zwykła zmiana kiły na rzeżączkę.
        Rządy kurew zamienione na rządy oszołomów i pojebów.

A to, że otrzymali taki wynik to kwestia tylko tego, że:
        1. nie ma na kogo głosować i ludzie wychodzili z założenia, że lepszy pis niż po,
        2. po 8 latach rządów po ludzie mieli ich dość i wracamy do punktu 1.

A że to i to są kurwy wiadomo powszechnie mimo ciągłej agitacji tutaj w stronę pisu.
        Chvj z tym, że się "kłócą", jak potem gorzałę razem walą w sejmowej knajpce

Dopóki nie powstanie jakieś poważne ugrupowanie, które będzie ideowo pasować to skazani jesteśmy na zmianę po, pis, pis, po i tak w kółko.
        PSL będzie swoje dostawał 5%, lewactwo gdzieś też się śliźnie, raz na 4 lata jakiś dziwny twór typu Korwin, Kukiz czy palikmiot się trafi. Takie wybryki wkurwionych "znanych" ludzi.
        Miał niby taki być Ruch Narodowy, ale coś nie pykło.

I tak do usranej śmierci

Cieszy tylko, że w końcu ludzie otwierają oczy i widzą że wcale pis nie taki fajny

pis po jedno zło!
        Ostatnio edytowany przez LOL3K; [ARG:4 UNDEFINED].
        q[-_-]p

Komentarz

• No i właśnie pisiory zakończyły swoje nierządy na dwóch kadencjach. A na forumce dziś nikt z Nowogrodzkiej dyżuru nie ma, aż dziwne

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
            Ciekawe, że jeszcze nikt nie wpisał się, że przy rządach PiS-u pacyfikacja byłaby jeszcze bardziej drastyczna. Pozdrowienia dla Benka1916, Ytonga i wielu innych, tradycyjnie śledzących wydarzenia przed monitorami. ***** PO, policję i prowokatorów.
            No i doczekałeś się Jacku, ale niestety nie przewidywań, a oceny post factum.

Zamieszczone przez R. Zobacz posta
            Dzisiaj to psy przekraczały nawet granice z czasów PO. Jebane kurwy. A PiSowi **** w dupę za dzisiejszy dzień.
            2012 - 5. rok rządów platfusów
            2020 - 5. rok rządów pisiorni

Można już ***** Kamińskiego tak jak jebaliśmy np Sienkiewicza, czy na forum nadal święty człowiek?
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Pisałem już w wakacje, przy błachej sprawie, że zaczyna im walić pod deklem. Od dłuższego czasu oderwani są od rzeczywistości, ale dziś okazali się zwykłymi skurwys*nami. Niech spierd*alają i to najlepiej razem z tą swoją pandemią, która jest wytłumaczeniem każdej żenady i ******anych decyzji.

Edyta: Żal było patrzeć na dzisiejsze obchody na pl. Piłsudskiego.
              Ostatnio edytowany przez KRA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Realnym problemem nie jest ....... zachowanie psów (już większym problemem są odrealnione od tego co dzieje się na ulicach w ostatnich dniach/tygodniach/miesiącach/czy wręcz w naszym - kibicowskim przypadku latach, tłumaczenia i propsy ze strony polityków), tylko to, że ta formuła MN od pewnego czasu się wyczerpywała

Połączenie tylu środowisk na dłuższą metę musi się kończyć tego rodzaju cyrkami.

Ogólnie to, że i tak do tej pory dawało radę w jednym miejscu ogarnąć środowiska od pisowskiego "typowego wyborcy", poprzez pińcet organizacji patriotycznych, szeroko rozumiane środowiska narodowe, skrajnych nacjonalistów, ekipy szukające wrażeń, a to wszystko w towarzystwie najebanych sebixów i januszy to i tak było dużym osiągnięciem.

I dla mnie każde z tych środowisk ma swoje racje
                - jedni chcą świętować uroczyście niepodległość
                - inni chcą zamanifestować swoje poglądy polityczne (których jest kilka odłamów
                - inni mają zamiar polować na antifę
                itp. itd.

Oczywiście można zakładać, że gdyby nie psy to by wszyscy spokojnie rozjechali się po Polsce, ale dziś wkurwienie społeczne jest tak duże, że wystarczył impuls i na **** strzępić ryja..
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Wyczerpana formuła. Połączenie tylu środowisk musi się na dłuższą metę skończyć pałowaniem przypadkowych ludzi, oznakowanych przedstawicieli prasy.
                  Dobre. Naprawdę dobre. Czekam na więcej.
                  -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                    Wyczerpana formuła. Połączenie tylu środowisk musi się na dłuższą metę skończyć pałowaniem przypadkowych ludzi, oznakowanych przedstawicieli prasy.
                    Dobre. Naprawdę dobre. Czekam na więcej.
                    Ja pały wyłapywałem za rządów PiS, PO, SLD więc może dlatego nie mam takie proletariackiego wzburzenia jak Ty. Zaś jeżeli w moim poprzednim poście zauważasz jakąkolwiek pochwałę psów, czy tam pałowania to może faktycznie też nią dostałeś...o jeden raz za dużo.
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• TNTP
                      Protelariackie wzburzenie? Akurat wzburzenie zauważyłeś? W moich dzisiejszych postach? Nawet nie śmiem pytać który ich element kazał Ci zinterpretować mój nastrój jako akurat wzburzony. Natomiast od tych pał to chyba jednak Tobie się coś popałowało, bo dla odmiany, zamiast mówić mi co powinienem myśleć według Twojego obrazu moich poglądów i o co powinienem mieć pretensje, tym razem poza jakimś moim rzekomym wzburzeniem, wymyślasz co niby zauważam w Twoim poście. Otóż ja Ci nie zarzucam pochwały psów. Ja wyśmiewam to Twoje odwracanie kota ogonem i tłumaczenie obecnej sytuacji jakimiś wielolinijkowymi narracjami o wyczerpanych formułach i misz-maszu środowiskowym, które to miały doprowadzić do tego rodzaju cyrków, kiedy jednocześnie zapominasz rozpisać się o odpowiedzialności obozu władzy. No ale w sumie jaka odpowiedzialność? Co oni mieli zrobić? Przecież ledwie 5 lat temu przejęli MSW zepsute do cna przez tych złowrogich platfusów...
                      -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• PiS robi póki co wszystko, żeby nie wygrać następnych wyborów. Nawet najbardziej twardym rycerzom PiS-u ciężko to obronić. Szkoda bo sam na nich głosowałem. Ostatnio na zasadzie mniejszego zła ale przy następnych wyborach będę miał nie lada zagwozdkę. I z pewnością nie ja jedyny...
                        (L)

Komentarz

• Frekwencyjna mizeria.
                          Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
                            Frekwencyjna mizeria.
                            Serio? W sytuacji, gdy Marsz był nielegalny, rządzący apelowali do swoich zwolenników, by zostali w domach, asymetrycznego zachowania psów wobec julek i obrońców kościołów, a później koronosceptyków, a organizatorzy zapowiadali wyłącznie opcję zmotoryzowaną...

, a piesze "pospolite ruszenie" logistycznie nie było przez nikogo ogarniane?

Ciekawa opinia

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
                              PiS robi póki co wszystko, żeby nie wygrać następnych wyborów. Nawet najbardziej twardym rycerzom PiS-u ciężko to obronić. Szkoda bo sam na nich głosowałem. Ostatnio na zasadzie mniejszego zła ale przy następnych wyborach będę miał nie lada zagwozdkę. I z pewnością nie ja jedyny...
                              Iść ,bo to obowiązek.
                              Oddać głos.
                              W moim przypadku ,jeśli dalej tak będą wyglądać "działania " PiS ,to będzie to głos nieważny.
                              Wczoraj było to ,czego wszyscy chcieli .
                              Gadzinówki mają dobre fotki ,pedałen ma o czym gadać ,chłopaki w dresach sobie ponapierdalali racami .
                              I tylko święta szkoda.
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Przy okazji takich głośnych tematów, czasem włączam Wiadomości, żeby zobaczyć narrację TVP. Temat marszu to jakiś trzeci, czwarty materiał, a główny przekaz to.... zła konfederacja - antycovidowcy

Komentarz

Pracuję...
                                X