Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Według Jaco to dwie różne osoby. Zostawmy to.

Komentarz

• Pięknie się dzisiaj policja przedstawiła wszystkim i to, jak które grupy są przez nich traktowane. Brawo Kamiński, *********** razem z komendantem głównym, pajacu.
      Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
        Pięknie się dzisiaj policja przedstawiła wszystkim i to, jak które grupy są przez nich traktowane. Brawo Kamiński, *********** razem z komendantem głównym, pajacu.
        Ja bym jeszcze dodał do tego zestawu członka rządu nadzorującego resorty siłowe Pisu już nie ma
        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Ja już się gubię o co chodzi temu rządowi. Następne wybory chcą dojechać na babach, którym nie przeszkadza pedofilia w kościele? Kibiców jak widać skreślili.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta

Ja bym jeszcze dodał do tego zestawu członka rządu nadzorującego resorty siłowe Pisu już nie ma
            Warto dodać ustawki z tajniakami na trasie. Dziwnym trafem ostatnie lata zero policji na widoku a dziś jak na festiwalu psiarni. Kobity, rolnicy teraz kibolstwo ciekawe budowanie elektoratu
            Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Dzisiaj to psy przekraczały nawet granice z czasów PO. Jebane kurwy. A PiSowi **** w dupę za dzisiejszy dzień.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta

Nie wiem. Nie znam się - to się wypowiem
                .

Po niefortunnej wypowiedzi tegoż członka rządu, który dysponując całym aparatem państwa zawezwał obywateli do pilnowania porządku - co można było odebrać jako bezradność państwa - teraz trzeba było udowodnić, że jednak aparat państwa nad tym porządkiem na ulicach panuje.
                Czy to słuszny wybór - nie będę oceniał. Wydaje się, że demonstranci (w jakiejś części, bo przecież nie wszyscy) Ministerstwu nie pomogli, jakby był zgodnie z zapowiedzią przejazd, to i organizatorzy i MSWiA mogliby odtrąbić sukces.
                .
                No ale to takie dywagacje, jak na wstępie pisałem - zgadywanki, a nie wiedza czy choćby głębsza analiza.
                *za to po kilku głębszych
                Ostatnio edytowany przez Yevaud; [ARG:4 UNDEFINED].
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• PiS od kilku miesięcy wygląda jakby już nie chciał rządzić i jak najszybciej władzę oddać. Nie dziwię się, bo ciężkie czasy nadchodzą po tym całym rozdawnictwie i "pandemii". To już jest koniec tej władzy. Jedyne pytanie, czy dociągną do wyborów. Wydaje mi się, że będą przeć do przedterminowych.
                  Jednak trochę smutno, bo mimo wszystkich wad, przez chwilę wydawali się bardziej nasi niż gówno z PO. A okazało się koniec końców, że to takie same gnoje, karierowicze, złodzieje i kłamcy.

Komentarz

• Ja myślę, że doszło do wielkiego nieporozumienia. Ktoś nie wytłumaczył rządowi, że te transparenty spod kościołów sprzed paru dni to są fotomontaże.

Komentarz

• A ja myślę, że ten filmik powinien dać niektórym trochę do myślenia:

https://www.youtube.com/watch?v=jIjxDi-WVc4

Komentarz

• Zamieszczone przez Motorowiec Zobacz posta
                        A ja myślę, że ten filmik powinien dać niektórym trochę do myślenia:

https://www.youtube.com/watch?v=jIjxDi-WVc4
                        Do myślenia to powinno dać to, że nikt cię z tego forum jeszcze nie wyjebał, pajacu.

A Kamiński w oświadczeniu MSWiA jeszcze dziękuje psom. **** ci w dupę. Dzisiejsze akcje tajniaków m.in. na dworcu Stadion to kalka tego co się działo na marszach za Tuska.
                        Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                          PiS od kilku miesięcy wygląda jakby już nie chciał rządzić i jak najszybciej władzę oddać. Nie dziwię się, bo ciężkie czasy nadchodzą po tym całym rozdawnictwie i "pandemii". To już jest koniec tej władzy. Jedyne pytanie, czy dociągną do wyborów. Wydaje mi się, że będą przeć do przedterminowych.
                          Jednak trochę smutno, bo mimo wszystkich wad, przez chwilę wydawali się bardziej nasi niż gówno z PO. A okazało się koniec końców, że to takie same gnoje, karierowicze, złodzieje i kłamcy.
                          Widać od paru miesięcy że sobie nie radzą, błąd za błędem. Dzisiaj w dodatku pewnie spora ilość tych niby bójek to prowokacje tajniaków, więc psy chyba też wymknęły się im spod kontroli. Słabo to wygląda.

Komentarz

• Zamieszczone przez R.
                            Do myślenia to powinno dać to, że nikt cię z tego forum jeszcze nie wyjebał, pajacu.
                            Miło się robiło zadymy na mieście, bandyto? Klepiesz biedę na melinie i jedyne co w życiu zostało to uprzykrzać życie normalnym ludziom, pluję na takie robactwo jak ty.

Komentarz

• Zamieszczone przez Motorowiec Zobacz posta
                              Miło się robiło zadymy na mieście, bandyto? Klepiesz biedę na melinie i jedyne co w życiu zostało to uprzykrzać życie normalnym ludziom, pluję na takie robactwo jak ty.
                              ***********, śmieciu.

Komentarz

• Nic w życiu nie osiągnął, to pozostało "jebanie pedałów i lewaków" : )
                                Miłej transformacji w żula po 40stce.

Komentarz

Pracuję...
                                X