Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Przypomnij proszę, kto jest "gospodarzem domu" Warszawy.
    Tyle tylko, że jedynym "zbrojnym ramieniem" owego gospodarza jest bohaterska służba wyspecjalizowana w i umocowana do nakładania blokad na koła i walce z grupami przestępczymi sprzedawców pietruszki na rogu.

Resorty siłowe pieczołowicie nadzoruje samże Naczelnik.

Tylko co miałby zrobić - kazać rozgonić to towarzystwo? Przecież to tylko doprowadziłoby do jeszcze gorszego jazgotu. A tak, psy szczekają, karawana jedzie dalej. Przyjdzie mróz i słota, to wichry namiętności ostudzi. I jest szansa, że się rozmyje temat.

Zresztą - czy faktycznie rozsądne jest oczekiwanie, żeby policja rozganiała demonstracje (nawet te nielegalne)? Dziś będzie ta władza rozganiała demonstracje x ("anty-faszystów"). Jutro, inna władza będzie rozganiała demonstracje nie-x ("faszystów").

Komentarz

• Zamieszczone przez ijs Zobacz posta

Tyle tylko, że jedynym "zbrojnym ramieniem" owego gospodarza jest bohaterska służba wyspecjalizowana w i umocowana do nakładania blokad na koła i walce z grupami przestępczymi sprzedawców pietruszki na rogu.

Resorty siłowe pieczołowicie nadzoruje samże Naczelnik.

Tylko co miałby zrobić - kazać rozgonić to towarzystwo? Przecież to tylko doprowadziłoby do jeszcze gorszego jazgotu. A tak, psy szczekają, karawana jedzie dalej. Przyjdzie mróz i słota, to wichry namiętności ostudzi. I jest szansa, że się rozmyje temat.

Zresztą - czy faktycznie rozsądne jest oczekiwanie, żeby policja rozganiała demonstracje (nawet te nielegalne)? Dziś będzie ta władza rozganiała demonstracje x ("anty-faszystów"). Jutro, inna władza będzie rozganiała demonstracje nie-x ("faszystów").
      Przeczytaj jeszcze raz swój wpis i pomyśl. Pomyśl też przed wysłaniem kolejnego.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Na wniosek PiS posiedzenie Sejmu zostało przełożone na 18-19 listopada.

Komentarz

• Przez dłuższy czas nie zaglądałem do działu "Polityka" - czy na serio hazardzistka została wyjebana z forum?
          A w temacie - o strajku kurew chyba wszystko już zostało napisane,ja jestem tylko ciekaw,czy otworzą się oczy wyborcom KonfedeRosji.Ich ulubieńcy darli mordy ile się dało "w obronie życia,a jak przyszło co do czego,to żadnego wsparcia dla rządu tylko ujadanie jak zwykle i szczucie na rząd.
          PS.J***ć PO.

Komentarz

• Zamieszczone przez Lord of the Depths Zobacz posta
            Przez dłuższy czas nie zaglądałem do działu "Polityka" - czy na serio hazardzistka została wyjebana z forum?
            Tak. Ale wróci, pod innym wcieleniem. Muppet_show -> Hazardzista -> ?

Komentarz

• Bartoszek 2.0

Komentarz

• Nie wiem kto tam się teraz tym zajmuje, ale składam podziękowania za wy je ba nie tej męskiej wersji lamparta
                #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Lord of the Depths Zobacz posta
                  Przez dłuższy czas nie zaglądałem do działu "Polityka" - czy na serio hazardzistka została wyjebana z forum?
                  A w temacie - o strajku kurew chyba wszystko już zostało napisane,ja jestem tylko ciekaw,czy otworzą się oczy wyborcom KonfedeRosji.Ich ulubieńcy darli mordy ile się dało "w obronie życia,a jak przyszło co do czego,to żadnego wsparcia dla rządu tylko ujadanie jak zwykle i szczucie na rząd.
                  PS.J***ć PO.
                  No bo przecież to zły czas był
                  Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Tak. Ale wróci, pod innym wcieleniem. Muppet_show -> Hazardzista -> ?
                    Zapewne.Apeluję więc zawczasu o natychmiastowe wyjebanie go z forum,jak tylko zacznie wypisywać manifesty Rady Konwulsyjnej.

Komentarz

• to może ja tylko w kwestii formalnej, jestem katofaszystą, nawet większym niż większość z Was, ale kurweńka dwa fakty:
                      1. RDI nie pozwala się wypisać z newslettera, a poza tym nie pozwala na skomentowanie nowości, otóż, kto czytał najnowszy newsletter ten wie, że została oszkalowana brać pedagogiczna, że wpaja młodzieży niewłaściwe wzorce i to jest powodem demonstracji/strajków.
                      2.To nie brać pedagogiczna wybiera sobie podstawy nauki, tylko ministerstwo nauki i szkolnictwa wyższego, to primo, kto pisze podstawę ? Kmwtw ale nie jest to borys i inne k...wy.
                      zasadniczo protestuje przeciw tej narracji ponieważ średnio rozgarnięty człowiek wie, że jest to rozgrywka Ziobry (k...wy jeb...j. jak pisze brać z kryminału) przeciw Jarosławowi, który jest zbawcą tego narodu.
                      Uprzejmie proszę zatem o publikację tego wpisu a kibolską brać o szersze spojrzenie, dziękuje. Niech każdy to w sercu wyzna, Bóg, Honor, Ojczyzna.
                      „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Otwock, wiadukt, dzisiaj

Komentarz

• Jest hit! Zaleca się obejrzenie całości. Szczególnie polecam dzbankom z forum:
                          https://twitter.com/pikus_pol/status...283691522?s=19
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                            Otwock, wiadukt, dzisiaj

A kilka/kilkanaście stron temu było oburzenie na podobny transparent drugiej strony - hipokryzja? Jestem przeciwny obu wersjom - po co eskalować napięcie społeczne?

Komentarz

• Zamieszczone przez Onomatopej Zobacz posta

A kilka/kilkanaście stron temu było oburzenie na podobny transparent drugiej strony - hipokryzja? Jestem przeciwny obu wersjom - po co eskalować napięcie społeczne?
                              przyrównując kogokolwiek do lewactwa i śmieci ze 161 kutasami w dupie sam dajesz sobie najlepsze świadectwo.
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Tymczasem Urzędy Skarbowe nieodpuszczają:

Sprawa dotyczyła mikroprzedsiębiorcy, który w maju 2020 r. otrzymał subwencję z rządowej tarczy antykryzysowej. Musi zwrócić 25 proc. otrzymanej kwoty, zaś pozostałe 75 proc. może zostać umorzone po spełnieniu określonych warunków.

Zapytał, jak rozliczyć część niepodlegającą zwrotowi. Jego zdaniem nie jest to przychód, więc nie powinien płacić PIT.
                                https://www.rp.pl/Podatek-dochodowy/...ryzysowej.html
                                Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                                I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Pracuję...
                                X