Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Podoba mi się coraz bardziej
    Będzie kolejna polska Noblistka. Cudnie.

I to zdanie świadczy najgorzej o Marcie Lempart, Lechu Wałęsie, czy dzisiejszych czasach? Dylemat nierozstrzygalny.

Komentarz

• Zamieszczone przez ijs Zobacz posta

I to zdanie świadczy najgorzej o Marcie Lempart, Lechu Wałęsie, czy dzisiejszych czasach? Dylemat nierozstrzygalny.
      Na pewno będzie człowiekiem roku wdg GW
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• W radzie mają też profesor Płatek - to ta, która wmawiała Korwinowi i studentom, że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w związkach hetero...
        Do tego Boni... (pseudonim "Ciul", nie zanegowany przez sąd) list od generałów z Dukaczewskim na czele... Brakuje jeszcze mamy Madzi i Trynkiewicza do kompletu.
        Ostatnio edytowany przez Tyler_Durden; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• I to są właśnie nasze elyty polityczne. Szurnięta Środa po drugiej stronie nawiedzona Pawłowicz, te ich tytuły to tyle warte co pięć groszy. Jakiś Boni, który z dupy się wziął (ku*** kto się z nim w ogóle liczy). Dzisiaj wypowiedział się oczywiście idiota Suski. Były premier Tusk, który ma polewkę, szyderkę jak mały dzieciak na twiterku co nie przystoi politykowi a tym bardziej czynnemu. Szalony Jarek czy śpioch prezydent, który jak już się obudził zadziwił jakąś niekonsultowaną ustawą swój własny obóz. Przy okazji dziesiątki prymitywnych szczekaczy po lewej i prawej stronie barykady. Pominąłbym Konfederację bo jakoś trzymała poziom no ale musiał się Korwin wyrwać z ofertą kup/sprzedaż dziecko po promocyjnej cenie 25K $ Ja pier**** co za bagienko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Podoba mi się coraz bardziej
            Ja wiem, że żartujesz ale wiedząc nawet o tym wezbrało mnie i ledwo się powstrzymałem od wyrygania.
            Wyobraź sobie Lempart, Środa i jakaś Szczuka w jednym wyrku
            Nie ma za co.

Komentarz

• Chłopie ja nie mówiłem o wyglądzie

349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Uważniej czytamy wątek
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                    Uważniej czytamy wątek

Komentarz

• Pis zupełnie nie potrafi sobie poradzić z protestami, kilkanaście osób jest w stanie zablokować ruch w stolicy bez żadnych konsekwencji. Państwo z dykty.

Komentarz

• Zamieszczone przez ijs Zobacz posta

Uwaga natury ogólnej do szeregu Twoich wcześniejszych postów: trafnie komentujesz tę rzeczywistość, dobrze się to czyta.

Uwaga jeszcze bardziej ogólna: zatrważa mnie ilość Polaków i Polek, dla których najwyższą wartością jest własna wygoda, a egocentryzm nadrzędnym tokiem rozumowania.
                        Ostatnio edytowany przez Kuba L.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                          Pis zupełnie nie potrafi sobie poradzić z protestami, kilkanaście osób jest w stanie zablokować ruch w stolicy bez żadnych konsekwencji. Państwo z dykty.
                          Przypomnij proszę, kto jest "gospodarzem domu" Warszawy.

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                            Przypomnij proszę, kto jest "gospodarzem domu" Warszawy.
                            Sedno, tylko tej trzaśniętej kurwie zupełnie na tym nie zależy, więc jest jak jest.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                              Pis zupełnie nie potrafi sobie poradzić z protestami, kilkanaście osób jest w stanie zablokować ruch w stolicy bez żadnych konsekwencji. Państwo z dykty.
                              A kto jest prezydentem Warszawy?

Komentarz

• No i?

Komentarz

Pracuję...
                                X