Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Wskaż, gdzie tak pisałem albo ładnie przeproś. Średnio mnie interesuje, co "widzisz", tylko co tam jest. Kliknij sobie w analizę tvp.info i odpal przytoczone tam źródła materiałów (z yt, a nie tvp). Jeden jest z krótkiego kadru i z precyzyjnym omówieniem tego ataku nieźle wyszkolonej trójeczki z pałkami teleskopowymi na jednego typa. Wyraźnie widać, że gość w masce nie był sam. A na bębnie nie jest "jakiś znaczek", tylko:
    Odpaliłem film, ale na tym filmie nie widać tego znaczka, a samo zdjęcie jest podpisane (fot. TVP). Wiarygodność żadna.
    Przyznaję, masz rację to Kawa pisał o kobiecych bojówkach.

Inna rzecz, że na jednym yt z wyszukiwania które wrzuciłem widać wymianę rzucanymi racami. Pewnie jeden koleś ganiał po De Gaulu jak Flash i rzucał kolejnymi. W prawdziwym internecie jest też grupa co najmniej z jednym młotkiem i flagą antify ganiająca się z przeciwnikiem. Poszukaj social mediów Pawła Śpiewaka, który stał z innymi antyfaszystami i się zdziwił, że jest w centrum wydarzeń ze wszystkimi tego konsekwencjami. Ogólnie poza matrixem też jest życie, a kilku tutejszych forumowiczów nie całą wiedzę czerpie z netu (stąd klęska przed/poprotestowej propagandy kierowanej do naszego środowiska).
    Przypatrz się jak to się zaczęło, skąd poleciały race, w którą stronę ucieka tłum.

Chłopaki pokojowo wysypali się z bramy za Empikiem. Nie wiedzieć czemu tłum protestujących zaczął uciekać od tych obrońców życia. Chłopaki chcąc uspokoić tłum rzucili race w środek tłumu i przywitali się z ludźmi głośnym "chodźcie kurwy". Z uciekającego tłumu zaczęli wyłaniać się agresorzy, którzy bezczelnie zaczęli odrzucać leżące race w stronę obrońców życia, a następnie zaatakowali tych pokojowych prawilnych chłopaków. Po krótkiej napierdalance, broniący się tylko siewcy pokoju zostali zepchnięciu z powrotem do bramy z której wcześniej wylegli.

Podejrzewam, że ten marsz w ramach perfidnej prowokacji przeszedł przez Rondo De Gaulla, gdzie akurat spotykali się obrońcy życia.

Twój matrix jest większy niż mój.

Komentarz

• Zamieszczone przez trzmiel Zobacz posta

Odpaliłem film, ale na tym filmie nie widać tego znaczka, a samo zdjęcie jest podpisane (fot. TVP). Wiarygodność żadna.
      Przyznaję, masz rację to Kawa pisał o kobiecych bojówkach.

Przypatrz się jak to się zaczęło, skąd poleciały race, w którą stronę ucieka tłum.

Chłopaki pokojowo wysypali się z bramy za Empikiem. Nie wiedzieć czemu tłum protestujących zaczął uciekać od tych obrońców życia. Chłopaki chcąc uspokoić tłum rzucili race w środek tłumu i przywitali się z ludźmi głośnym "chodźcie kurwy". Z uciekającego tłumu zaczęli wyłaniać się agresorzy, którzy bezczelnie zaczęli odrzucać leżące race w stronę obrońców życia, a następnie zaatakowali tych pokojowych prawilnych chłopaków. Po krótkiej napierdalance, broniący się tylko siewcy pokoju zostali zepchnięciu z powrotem do bramy z której wcześniej wylegli.

Podejrzewam, że ten marsz w ramach perfidnej prowokacji przeszedł przez Rondo De Gaulla, gdzie akurat spotykali się obrońcy życia.

Twój matrix jest większy niż mój.
      W związku z tym że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz to w***** z tego tematu.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

Kłamstwo ma nogi Lempart. To jest stop-klatka, która w nieco innym ujęciu znalazła się w tym materiale.

A podpis na portalu tvp.info wygląda tak:

Na nagraniach widać, jak lewicowi ekstremiści wielokrotnie uderzają mężczyznę m.in. pałką teleskopową (fot. TVP; Youtube)
        https://www.tvp.info/50591478/ludzi-...aliza-nagrania

Daj sobie spokój, bo na tym forum są też ludzie, którzy w tym siedzą od dekad, a nie Julki z Sebixami pobudzone ograniczeniami związanymi z koroną, brakiem szkoły i imprez oraz multimedialnym "opozycyjnym" chaosem.

EDIT: kto nie widział (albo dla odświeżenia ) - antifa po raz pierwszy przeciwko demonstracji zwykłych polskich patriotów 11.11. i dlaczego w Warszawie to nie może się kończyć inaczej.

Antifa znaczy "odwrót!"
        Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Na poprawę humoru ciekawostka z Ameryki

https://twitter.com/MeidasTouch/stat...76233206112256

Komentarz

• Julki przedstawiły nowe postulaty. Już nie tylko legalna aborcja i dymisja rządu, ale też większe nakłady na służbę zdrowia
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Czmiel. motorowiec. 4wamw4 płatne suczydła, co po każdym kibolskim forum fruwacie, a to sobie upodobaliście najbardziej.

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                Julki przedstawiły nowe postulaty. Już nie tylko legalna aborcja i dymisja rządu, ale też większe nakłady na służbę zdrowia
                I to w 7 dni

Tylko nie usłyszałem co jeśli nie ??
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Właśnie przeczytałem że jedna z tych lewaczek a dokładnie ta Przyluska to wnusia Krwawej Luny.
                  prawda to czy fejk ? Ktoś wie?
                  Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Niektóre komentarze to szczyt chamstwa, nie będę się zniżał do tego poziomu i je przemilczę.

Część obecnych tu chyba nie rozróżnia kto na kogo napadł, kto był agresorem, kto miał prawo do samoobrony (jak widać poniżej, skutecznej).
                    Pod koniec filmu są wypowiedzi zwykłych przerażonych Warszawiaków, którzy jednoznacznie oceniają sytuację.

Poniektórzy tu podniecają się, że wśród tych którzy odparli atak był koleś z jakąś nalepką. I jeszcze ten tytuł "NIEMIECKA ANTIFA ochoczo napada Warszawę". Totalny Matrix.
                    Przyjmując nawet, że to niemiecka antifa, to tytuł powinien brzmieć "NIEMIECKA ANTIFA ochoczo broni Warszawiaków".
                    Macie inne zdanie to zapytajcie Warszawiaków, którzy schronili się podczas ataku w Empiku.

https://www.facebook.com/10002015586...7855552562968/

Komentarz

• Gdybym miał się zniżyć do poziomu "warszawiaków" z załączonego filmiku to bym Ci napisał ***** trzmiela, natomiast jako, że jestem prostym chłopakiem to napiszę Ci tylko tyle, że Twoim niefartem jest to, że wiele osób z tego forum zna temat "niemieckiej antify", "przerażonych warszawiaków", czy tam "jebania nazioli" nie z filmików na jutubie tylko...z życia.

Także pozwól nam ***** antife, a Ty dalej maszeruj z okrzykiem "cześć i chwała aborterkom"
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

I to w 7 dni

Tylko nie usłyszałem co jeśli nie ??
                        Może do matury nie przystąpią?
                        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Nie wiem czy słyszeliście ale w tej ich radzie znalazł się towarzysz Boni
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Niektóre komentarze to szczyt chamstwa, nie będę się zniżał do tego poziomu i je przemilczę.

Część obecnych tu chyba nie rozróżnia kto na kogo napadł, kto był agresorem, kto miał prawo do samoobrony (jak widać poniżej, skutecznej).
                            Pod koniec filmu są wypowiedzi zwykłych przerażonych Warszawiaków, którzy jednoznacznie oceniają sytuację.

Poniektórzy tu podniecają się, że wśród tych którzy odparli atak był koleś z jakąś nalepką. I jeszcze ten tytuł "NIEMIECKA ANTIFA ochoczo napada Warszawę". Totalny Matrix.
                            Przyjmując nawet, że to niemiecka antifa, to tytuł powinien brzmieć "NIEMIECKA ANTIFA ochoczo broni Warszawiaków".
                            Macie inne zdanie to zapytajcie Warszawiaków, którzy schronili się podczas ataku w Empiku.

https://www.facebook.com/10002015586...7855552562968/

Tobie się zdecydowanie adresy pomyliły. To forum zawsze było kibolskie i na razie nic się tu nie zmienia. Nie wiem jakim cudem, po tym co tu wypisujesz, nie wyleciałeś po 5 minutach. Ale błąd naprawiony.

Komentarz

• Przeciwnicy antify mieli białe opaski. Wdzięczne "Warszawianki":

https://m.facebook.com/lili.antoniak...ce.net%2F&_rdr
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                                Julki przedstawiły nowe postulaty. Już nie tylko legalna aborcja i dymisja rządu, ale też większe nakłady na służbę zdrowia
                                Ale te ich postulaty to trzeba realizować z planowo i z rozmysłem, bo jak chcą m.in. dymisji rządu i dymisji Czarnka, to jak się nie przemyśli kolejnosci działań i najpierw zdymisjonuje rząd, to potem nie będzie jak zdymisjonować Czarnka i panie dalej będą wkurvvione. I jak nie będzie rządu, to kto w tydzień podwoi wydatki na służbę zdrowia? To nie są łatwe tematy.
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X