Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• https://twitter.com/BartSienkiewicz/...31634586947585

Nareszcie.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      P.S. Jak patrzę na tłumy na manifestacjach skandujące „Myślę – czuję – decyduję” i rosnącą liczbę zakażeń, to obawiam się, że za dwa tygodnie cały Stadion Narodowy będzie skandował „Kaszlę – pluję – gorączkuję”. Czego im nie życzę.
      A za cztery tygodnie dołączą do nich uczestnicy z MN. Będą mogli pluć na siebie nawzajem.
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Gdyby nie ci "żołnierze" Kaczyńskiego to znacznie więcej Twoich kolegów wróciłoby do domów potraktowanych zabawkami z którymi sami dziś biegali. Ale to tradycja od 1945 roku - że Antifa, Policja/Milicja = JEDNA KOALICJA
        To jest ta sama głupota co z początkowym mazaniem po ścianach kościoła przez strajkujących.
        Prawe media odwracając głowę od samej sytuacji z TK i buntem skierowały siły na niszczenie kościołów co każdy normalny wie, ze to było skrajne i głupie.

Teraz mamy z drugiej strony zachowanie skrajne i głupie które zostanie dodatkowo wykorzystane przez media.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

A za cztery tygodnie dołączą do nich uczestnicy z MN. Będą mogli pluć na siebie nawzajem.
          MN to co innego. Tu obecność będzie uzasadniona a nawet wskazana. Wtedy to juz poradzimy sobie z wirusem, tak jak w wakacje.
          Jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
          A życzenia zdrowia można przesyłać autorowi pomysłu, aby takim tematem zająć się w czas epidemii. Skoro zdecydował się na taki ruch, to musi być pewien, że służba zdrowia podoła. W końcu stadionów u nas dostatek, można dostawiać łóżek w nieskończoność, chłodnie też da się zainstalować.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Prowokuje, prowokuje......prowokuje i manifestuje, jakby był na forum zwolenników skrobanki na życzenie, a nie na forum Kibiców Legii Warszawa.
            Dziwi mnie że jeszcze trzymacie takiego pajaca tutaj. Oczywiście mówię o tym zwolenniku liberalnych zwierzątek futerkowych
            "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Komentarz

• Pajace to się dziś pokazały, spierdalały 200 metrów od suczydeł , których tak się deklarowały bronić

Komentarz

• Trzeba przyznać, że przebili MN 2018. Niestety Kaczafi dał im paliwo, obudził i niestety lewa strona troche ludzi zyskała. Masakra

Komentarz

• Zamieszczone przez UlicznyObserwator Zobacz posta

Trzeba przyznać, że przebili MN 2018. Niestety Kaczafi dał im paliwo, obudził i niestety lewa strona troche ludzi zyskała. Masakra
                  ano ano, jeszcze podnietka

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                    Ale to tradycja od 1945 roku - że Antifa, Policja/Milicja = JEDNA KOALICJA
                    Czyżby zawoalowana krytyka ministra SWiA?

Komentarz

• Gdyby nie pandemia mielibyśmy marsz miliona.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                        Gdyby nie pandemia mielibyśmy marsz miliona.
                        Nawet jeśli, to w głowę zachodzę, dlaczego odnotowujesz to z zadowoleniem (jak mniemam). Uwzględniając ich podbudowę ideologiczną/żądania oraz listę klakierów.

Zresztą, cóż w tym dziwnego, że ich tyle. Czyż - jak zapytywał Pan Profesor Rzepliński - hołota we Francji zachowuje się inaczej

Komentarz

• Jeżeli prawdą jest to co mówi Otokieł w dzisiejszym PITu to to jest kompromitacja dobrej zmiany.

Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta

Horacjański środek... "mordo-ty-moja".
                            Na tych marszach bywałeś jako uczestnik, czy też może zawodowo?
                            Chłopie to ja pisałem o horacjańskim środku. Mam nadzieję, że rozróżniasz jakoś ten nowy narybek

Komentarz

• Nigdy nie podejrzewałem, ani nie planowałem, żeby zarejestrować się i pisać na tym forum. Zaglądałem tu ostatnio kilka lat temu dowiadując się co dzieje się na ruskiej scenie kibicowskiej.
                              Jeśli Was to interesuje to kibicuję ZL.

Nie wiem od czego zacząć...
                              Macie flagę "Jesteśmy waszą stolicą". Stworzyliście tą flagę, więc jej treść do czegoś Was zobowiązuje. Teraz zobowiązuje - Brońcie kościołów i pomników! Czyś ateista, czy dewota.
                              To miasto jest rzeczywiście w Polsce pierwsze we wszystkim i jeśli pozwolicie na zbrukanie narodowych świętości to czym zostaniemy? Bandą cyganów bez miejsca na Ziemii?
                              Nie nawołuję do biegania za alternatywnymi szmaciarzami, tylko nie pozwólcie na kalanie tych miejsc, które nie tylko Warszawiacy powiązali sensem bycia Polakiem.
                              Nie chcę musieć jechać sam do Warszawy, ale jeśli będzie trzeba to pojadę i stanę przed kościołem na Krakowskim Przedmieściu i spuszczę wpierdol komukolwiek, kto będzie usiłował pomazać sprejem fasadę kościoła i pomnik Jezusa.
                              Nie chcę stawać w szeregu z narodowymi oszołomami, bo ich nie szanuję, ale ***** "idź i broń tego za co twój dziadek oddał zycie!"

Komentarz

• Zamieszczone przez trzmiel Zobacz posta

Chłopie to ja pisałem o horacjańskim środku. Mam nadzieję, że rozróżniasz jakoś ten nowy narybek
                                Fakt, Motorowiec zamieszcza mądrości w stylu Coelho.
                                Teraz już będę Was rozróżniał, dzięki za zwrócenie mi uwagi.
                                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                                Up the Anchor!

Komentarz

Pracuję...
                                X