Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta

Tylko że, to jest protest o to, żeby nie zamieniać poglądów i przekonań w prawo.

Jeśli nie zgadzasz się z aborcją (na życzenie), nie rób jej sam; i działaj - zakładaj fundacje, które przeprowadzają związki czy kobiety przez trudne ciąże.
    Jeśli nie zgadzasz się ze ślubami pedałów, to sam weź kościelny; i działaj - pokazuj, promuj rodzinę, najlepiej 2+3 i więcej.

Ruchania przed ślubem czy w gumie też zakażesz prawnie, bo przykazanie o tym mówi?

Po co zakazywać? Owoc zakazany smakuje najlepiej.
    Do ślubów pedałów nawiązałem w odpowiedzi na argument, że coś (aborcja) jest dopuszczalna prawie wszędzie w Europie, więc i u nas powinna. Mnie ten argument nie przekonuje.

A problemu aborcji (szczególnie jak piszesz „na życzenie”) nie da się sprowadzić do „nie chcesz – nie rób”. Bo tak można mówić o tatuażu albo obrzezaniu, a nie zabijaniu nienarodzonego dziecka. Bo tu oprócz woli/wolności wyboru/interesu kobiety pojawia się jeszcze kwestia prawa do życia drugiej osoby. Jak powiedział R.Regan „Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić.” Bo żeby mogli teraz krzyczeć o swojej wolności, najpierw ich mamy musiały nie skorzystać ze swojej wolności skrobania.

O tym owocu zakazanym to zakładam, że nie dotyczyło aborcji, wiec nie komentuję. A jeżeli dotyczyło, to szkoda komentarza.

P.S. Jak patrzę na tłumy na manifestacjach skandujące „Myślę – czuję – decyduję” i rosnącą liczbę zakażeń, to obawiam się, że za dwa tygodnie cały Stadion Narodowy będzie skandował „Kaszlę – pluję – gorączkuję”. Czego im nie życzę.

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Nie wycieraj sobie mną twarzy. Ekipa Legii od zawsze jest tam, gdzie jest. Forumowe pato-meteory mają na to wpływ umiarkowany. Trzeba było kościoły, pomniki i miejsca pamięci zostawić w spokoju. Wydawało się, że nie oddadzą. A tu niespodziewanka. I nie ma tam żadnych żołnierzy - tym bardziej Kaczyńskiego. Trzeba było wylogować się do życia, by się o tym przekonać.

Jak tam paznokietki? Może zarzucisz jakieś tipsy.
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Myślę, że to już naprawdę pora wyjebać tego śmiecia z forum...
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
          Nie wycieraj sobie mną twarzy. Ekipa Legii od zawsze jest tam, gdzie jest. Forumowe pato-meteory mają na to wpływ umiarkowany. Trzeba było kościoły, pomniki i miejsca pamięci zostawić w spokoju. Wydawało się, że nie oddadzą. A tu niespodziewanka. I nie ma tam żadnych żołnierzy - tym bardziej Kaczyńskiego. Trzeba było wylogować się do życia, by się o tym przekonać.

Jak tam paznokietki? Może zarzucisz jakieś tipsy.
          Pretekst zawsze się znajdzie żeby komuś zajebac. Zwłaszcza jak stoi na rondzie lub idzie JP2 w stronę Żoliborza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta

Pretekst zawsze się znajdzie żeby komuś zajebac. Zwłaszcza jak stoi na rondzie lub idzie JP2 w stronę Żoliborza.
            #tojestwojna
            #rewolucjajestkobietą
            #aletakązfiutem
            #muremzamargotem
            #antifalowcycovida
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• H. - Pytałem o paznokietki, które rano reklamowałeś, a nie jakieś pierdoły
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP
                #tojestwojna
                #rewolucjajestkobietą
                #aletakązfiutem
                Co jak co ale na Strajki Kobiet całkiem dobre dupy chodzą. Najgorsze paszczury widziałem właśnie na marszach pro-life

Komentarz

• Rozumiem, że wolisz Lempartową...

Mamy różne patologie, byle ich nie dekretować Skoro przytaczasz...

I to z materiałów "Gazietki" Leć do femnistek. Już niedługo ŚRODA

Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wiadomo że na czele Marszu dadzą najładniejsze. Szkoda że nie dali Godek, ta to dopiero miss Polski jest ;d

Lempart faktycznie kaszalot, ale już taka Eliza Michalik to całkiem fajna jak na feministkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Motorowiec Zobacz posta
                      Co jak co ale na Strajki Kobiet całkiem dobre dupy chodzą. Najgorsze paszczury widziałem właśnie na marszach pro-life
                      jeszcze lepsze znajdziesz w pierwszym lepszym bałaganie, a intelektualnie na pewno nie odstają.

najlepiej o kobiecości protestujących mówi to zdjęcie

albo raczej to
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

Horacjański środek... "mordo-ty-moja".
                        Na tych marszach bywałeś jako uczestnik, czy też może zawodowo?
                        "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                        "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                        Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

P.S. Jak patrzę na tłumy na manifestacjach skandujące „Myślę – czuję – decyduję” i rosnącą liczbę zakażeń, to obawiam się, że za dwa tygodnie cały Stadion Narodowy będzie skandował „Kaszlę – pluję – gorączkuję”. Czego im nie życzę.
                          Nie inaczej.....covid na życzenie

Komentarz

• Zamieszczone przez Noris Zobacz posta
                            A ty, nie zagalopowujesz się zbytnio? Dobrze ci na tym forum?
                            Prowokuje, prowokuje......prowokuje i manifestuje, jakby był na forum zwolenników skrobanki na życzenie, a nie na forum Kibiców Legii Warszawa.

Komentarz

• Co jak co, wrzucanie zdjęć tej pani(?) mogliście sobie darować...

Komentarz

Wiadomo że na czele Marszu dadzą najładniejsze. Szkoda że nie dali Godek, ta to dopiero miss Polski jest ;d
                                Porównajmy do Lempart

Zamieszczone przez Motorowiec Zobacz posta
                                Lempart faktycznie kaszalot, ale już taka Eliza Michalik to całkiem fajna jak na feministkę.

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-sw...una-w-spodnicy

Komentarz

Pracuję...
                                X