Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A ty, nie zagalopowujesz się zbytnio? Dobrze ci na tym forum?
    "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
      Foxxa kumple, żołnierze Kaczyńskiego ruszyli w miasto szerzyć mowę nienawiści do blizniego. KMWTW
      Gdyby nie ci "żołnierze" Kaczyńskiego to znacznie więcej Twoich kolegów wróciłoby do domów potraktowanych zabawkami z którymi sami dziś biegali. Ale to tradycja od 1945 roku - że Antifa, Policja/Milicja = JEDNA KOALICJA

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta

Tylko że, to jest protest o to, żeby nie zamieniać poglądów i przekonań w prawo.

Jeśli nie zgadzasz się z aborcją (na życzenie), nie rób jej sam; i działaj - zakładaj fundacje, które przeprowadzają związki czy kobiety przez trudne ciąże.
        Jeśli nie zgadzasz się ze ślubami pedałów, to sam weź kościelny; i działaj - pokazuj, promuj rodzinę, najlepiej 2+3 i więcej.

Ruchania przed ślubem czy w gumie też zakażesz prawnie, bo przykazanie o tym mówi?

Po co zakazywać? Owoc zakazany smakuje najlepiej.
        Do ślubów pedałów nawiązałem w odpowiedzi na argument, że coś (aborcja) jest dopuszczalna prawie wszędzie w Europie, więc i u nas powinna. Mnie ten argument nie przekonuje.

A problemu aborcji (szczególnie jak piszesz „na życzenie”) nie da się sprowadzić do „nie chcesz – nie rób”. Bo tak można mówić o tatuażu albo obrzezaniu, a nie zabijaniu nienarodzonego dziecka. Bo tu oprócz woli/wolności wyboru/interesu kobiety pojawia się jeszcze kwestia prawa do życia drugiej osoby. Jak powiedział R.Regan „Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić.” Bo żeby mogli teraz krzyczeć o swojej wolności, najpierw ich mamy musiały nie skorzystać ze swojej wolności skrobania.

O tym owocu zakazanym to zakładam, że nie dotyczyło aborcji, wiec nie komentuję. A jeżeli dotyczyło, to szkoda komentarza.

P.S. Jak patrzę na tłumy na manifestacjach skandujące „Myślę – czuję – decyduję” i rosnącą liczbę zakażeń, to obawiam się, że za dwa tygodnie cały Stadion Narodowy będzie skandował „Kaszlę – pluję – gorączkuję”. Czego im nie życzę.

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Nie wycieraj sobie mną twarzy. Ekipa Legii od zawsze jest tam, gdzie jest. Forumowe pato-meteory mają na to wpływ umiarkowany. Trzeba było kościoły, pomniki i miejsca pamięci zostawić w spokoju. Wydawało się, że nie oddadzą. A tu niespodziewanka. I nie ma tam żadnych żołnierzy - tym bardziej Kaczyńskiego. Trzeba było wylogować się do życia, by się o tym przekonać.

Jak tam paznokietki? Może zarzucisz jakieś tipsy.
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Myślę, że to już naprawdę pora wyjebać tego śmiecia z forum...
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
              Nie wycieraj sobie mną twarzy. Ekipa Legii od zawsze jest tam, gdzie jest. Forumowe pato-meteory mają na to wpływ umiarkowany. Trzeba było kościoły, pomniki i miejsca pamięci zostawić w spokoju. Wydawało się, że nie oddadzą. A tu niespodziewanka. I nie ma tam żadnych żołnierzy - tym bardziej Kaczyńskiego. Trzeba było wylogować się do życia, by się o tym przekonać.

Jak tam paznokietki? Może zarzucisz jakieś tipsy.
              Pretekst zawsze się znajdzie żeby komuś zajebac. Zwłaszcza jak stoi na rondzie lub idzie JP2 w stronę Żoliborza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta

Pretekst zawsze się znajdzie żeby komuś zajebac. Zwłaszcza jak stoi na rondzie lub idzie JP2 w stronę Żoliborza.
                #tojestwojna
                #rewolucjajestkobietą
                #aletakązfiutem
                #muremzamargotem
                #antifalowcycovida
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• H. - Pytałem o paznokietki, które rano reklamowałeś, a nie jakieś pierdoły
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP
                    #tojestwojna
                    #rewolucjajestkobietą
                    #aletakązfiutem
                    Co jak co ale na Strajki Kobiet całkiem dobre dupy chodzą. Najgorsze paszczury widziałem właśnie na marszach pro-life

Komentarz

• Rozumiem, że wolisz Lempartową...

Mamy różne patologie, byle ich nie dekretować Skoro przytaczasz...

I to z materiałów "Gazietki" Leć do femnistek. Już niedługo ŚRODA

Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wiadomo że na czele Marszu dadzą najładniejsze. Szkoda że nie dali Godek, ta to dopiero miss Polski jest ;d

Lempart faktycznie kaszalot, ale już taka Eliza Michalik to całkiem fajna jak na feministkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Motorowiec Zobacz posta
                          Co jak co ale na Strajki Kobiet całkiem dobre dupy chodzą. Najgorsze paszczury widziałem właśnie na marszach pro-life
                          jeszcze lepsze znajdziesz w pierwszym lepszym bałaganie, a intelektualnie na pewno nie odstają.

najlepiej o kobiecości protestujących mówi to zdjęcie

albo raczej to
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Motorowiec Zobacz posta
                            Horacjański środek... "mordo-ty-moja".
                            Na tych marszach bywałeś jako uczestnik, czy też może zawodowo?
                            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                            Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

P.S. Jak patrzę na tłumy na manifestacjach skandujące „Myślę – czuję – decyduję” i rosnącą liczbę zakażeń, to obawiam się, że za dwa tygodnie cały Stadion Narodowy będzie skandował „Kaszlę – pluję – gorączkuję”. Czego im nie życzę.
                              Nie inaczej.....covid na życzenie

Komentarz

• Zamieszczone przez Noris Zobacz posta
                                A ty, nie zagalopowujesz się zbytnio? Dobrze ci na tym forum?
                                Prowokuje, prowokuje......prowokuje i manifestuje, jakby był na forum zwolenników skrobanki na życzenie, a nie na forum Kibiców Legii Warszawa.

Komentarz

Pracuję...
                                X