Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez ijs Zobacz posta

  Błagam. Ona chce spalić las, a Szymek chce z nią rozmawiać, żeby na polanie urządzić miejsce na grilla. Obawiam się, że - w rozumieniu tej (słowo się rzekło) rozwrzeszczanej wariatki, też powinieneś wypiertalać.

  Zważ proporcje mocium Panie.
  W tym widzę właśnie szansę. Skrajnie lewicowe hasła i mówienie "wypiertalaj" każdemu nawet o trochę innych poglądach, spowoduje, że ludzie się od tego odwrócą, a protesty stracą impet. W międzyczasie PIS przyparty do muru skleci na prędce ustawę, która będzie tylko trochę bardziej konserwatywna niż dotychczasowy kompromis i sprawa ucichnie. Jest też opcja, że komuś bardzo zależy, żeby przykryć bezradność władzy w walce z COVID...

  Komentarz
  • Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta

   No ale dlaczego chce o tym rozmawiać i wypracowywać kompromis z tą prymitywną i wulgarną kobietą, która reprezentuje(?) jakieś organizacje typu "aborcyjny dream team" a nie na przykład z PADem, który ma podobne poglądy i wykazał inicjatywę w temacie zmiany prawa?
   Możesz pokazać tę inicjatywę? Projekt ustawy (który zresztą według niektórych byłby z założenia niezgodny z konstytucją i spotkalby się z kolejna wrzutką do TK)? Może założenia takiego projektu? Konsultacje społeczne? Coś? Cokolwiek?
   Deklaracje przedstawione podczas rozmowy telefonicznej mnie nie interesują.

   A poza tym PAD według tego co mówił do tej pory (np. podczas kampanii wyborczej) ma inne poglądy. No chyba, ze jezeli podczas kampanii, to się nie liczy. Wtedy to rozumiem.

   Komentarz


   • Tu masz całość:

    Dałem radę z przewijaniem, na więcej mnie nie stać.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta

     Wytłumacz mi proszę jak to jest, że Szymon Hołownia, który ma poglądy w temacie aborcji zgodne z prof. Chazanem został dziś dosłownie wyp********* ze strajku kobiet a mimo to nadal się do nich łasi pisząc o tym, że wie jak to jest i sam ma "krótki lont" - bardzo to ciekawe wszystko
     „krótki lont”...
     Nikt nie jest idealny, ale żeby się z tym tak publicznie obnosić
     Lubię sobie jebnąć posta.

     „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
     St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

      Tu masz całość:

      Dałem radę z przewijaniem, na więcej mnie nie stać.
      Dzięki, ale nie skorzystam

      Komentarz


      • Orientuję się ktoś czy przy tej całej aborcji to ojciec dziecka ma coś do powiedzenia? Czy tylko zapłodniłeś to ***********?

       Komentarz


       • https://zrzutka.pl/profil/marta-lempart

        Zapraszam do wpłat, utrzymanie trzech podbródków do tanich nie należy.

        Komentarz


        • Nowym dzbanom na forum dedykuję. Starym też:
         https://twitter.com/ForfiterP/status...878013952?s=19
         "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
         Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
         Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
         Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
         "
         Janusz Waluś - czekaMY!

         Komentarz


         • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

          No ale to co piszesz wskazuje raczej na to, że jest to co najwyżej wynik „wypadku przy pracy”, czy tam braku przewidywania, a nie jakiegoś celowego planu politycznego.
          Bo chyba każdy - zarówno Ci którzy popierają protest kobiet, Ci którzy są jemu przeciwni i imho milcząca większość który ma w niego kompletnie wyjebane, ma świadomość że protesty społeczne w takiej skali destabilizują państwo/scenę polityczna.
          A to jest coś co siłą rzeczy najmniej odpowiada partii rządzącej.

          Zaś co do przyszłości to realnie bramki są dwie
          a) albo eskalowanie ze strony PiS - pod postacią hasła ani kroku wstecz. W normalnych warunkach byłoby to znacznie bardziej prawdopodobne
          b) albo próby deeskalowania. Tutaj oczywiście pojawia się masa pytań jak, z kim, kiedy na które z przyczyn oczywistych nikt nie zna odpowiedzi.

          Oczywiście jak do tego zareaguje 2 strona (czy tam podstawowe pytanie kim ta 2 strona wogole jest) to cieżko w tej chwili powiedzieć.
          Nawet naszym forum można przeprowadzić prosty eksperyment - niech osoby które popierają protest, piszą kogo uważają za swoje reprezentacje i jakie maja konkretne oczekiwania.
          Obstawiam że odpowiedzią będzie
          - głucha cisza
          - albo ogólniki w stylu „niech zostanie po staremu”, „niech PiS sie martwi”, „od czego jest Sejm” itp.

          ps. To co napisałem wcześniej nie odnosiło sie bezpośrednio do Twojego wpisu, ale pewnej „tendencji” we wpisach kilku forumowiczów.
          Czyli co? Małpa dostała granat (bombę atomową) i poszło bum?

          Z Kaczyńskim nie zgadzałem się w wielu kwestiach ale zawsze uważałem go za męża stanu. Człowiek chcącego dobrze dla Polski. A teraz świat się pali, następuje przewrót kopernikański, nasze ułomne państwo chwieje się w posadach a prezes TK mówi: potrzymaj mi piwo.

          Przeciwnikiem są kobiety w wieku rozrodczym bo to ich ta decyzja dotyczy najbardziej. To jest jedyny mianownik tych protestów. Wszyscy podłączający się to jedynie margines.

          Podobnie było z Tuskowymi wojnami z kibolami. Niby miał przeciwko jakąś grupkę bydło-ekstremistów ale rzeczywistość była zupełnie inna.


          Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

          W obu kwestiach dotknąłeś "czubka góry lodowej". Podsumuję sytuację na jutro kalamburem do porannej kawki.

          Wariant siłowy planują totalsi - "no pasarán"... wiedzą to normalsi


          No i nie wiem, co właściwie Duda miałby zrobić. To jest wyrok Trybunału, a "rewolucjonistki" wczoraj kazały "w.........ć" nawet Hołowni. Zresztą po ogłoszeniu "postulatów", z których pierwsze trzy to dymisja rządu, aborcja na życzenie i 100% refundacji wszelkiej antykoncepcji oraz postawach samorządowców totalnej opozycji widać mechanizmy podobne jak w Stanach z BLM. Tam też jest wielu "zwykłych ludzi" - a ekstrema stanowi margines. A jednak ktoś pcha w to grubą kasę. I ma interes w destabilizacji. Tu od początku nie chodziło o żadne dziewczyny (patrz pierwszy postulat). Wystarczy zwrócić uwagę, że dokładnie te same środowiska, które na przełomie 2015/16 wyszły na ulice i przed kamery krzycząc, że wyroki TK są ostateczne i należy je bezwzględnie publikować w Dzienniku Ustaw, dzisiaj krzyczą, że to nie wyrok, tylko opinia Przyłębskiej (to od czego głos odrębny zgłosił Kieres?) i sposobem na rozwiązanie problemu jest brak publikacji.

          Jastrząb, masz wiele racji, ale jak słusznie zauważył Michalkiewicz, pokolenie gimbazy nie wie, co to wojna, a ogłasza "to jest wojna!". Jak niektórzy wiedzą, wojna nie polega na mazaniu ścian i tańcach do muzy ze smartfona... Tymczasem rywalizacja między jankesami i chińczykami już doprowadziła do cyfrowo-multimedialnego oligopolu. Jeżeli w wyniku ewentualnej eskalacji nastąpi reglamentacja dostępu do usług via net - temu pokoleniu zostanie wyciągnięta wtyczka i prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia z dużą falą społecznej alienacji i samobójstw. To pokolenie rewolucji na konsoli. Najłatwiej ulegające manipulacji, ale też bez umiejętności dłuższego skupienia się na jednej rzeczy.

          Czasami trudno uwierzyć, jak szybko spełniają się niektóre opowiastki S-F sprzed umownych 30 lat... A już jutro piątunio, piąteczek

          EDIT:

          Jasne! Patrząc na masy tych protestów to na pewno jest pierwszy garnitur totalsów. Na pewno każda z tych dziewczyn ma witrażyk z Tuskiem nad łóżkiem! Zrobiony na ZTP w 6 klasie w 2015 roku!

          Nie przetrwa najsilniejszy tylko najlepiej reagujący na zmiany. Zewsząd płyną grube pieniądze aby chodź trochę tej wtyczki przejąć. A patrząc na na okoliczności wirusowe to ta wtyczka staje najważniejszym polem walki.

          ps: Dla osób uważających, że tak nie zachowują się kobiety. Proszę popatrzeć jak zachowują się kobiety na naszym stadionie, kiedy sędziuje nam Marciniak... i całą rodzinę jego!

          Komentarz


          • Obgryzam paznokcie, dzisiaj piątek więc Foxxowe KMWTW
           "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
           „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

           Komentarz


           • Nie masz jakiejś odezwy z "Gazietki" albo oko.press do porannej kawki na kibolskim forum?

            Zamieszczone przez Piwosz1916 Zobacz posta
            Jasne! Patrząc na masy tych protestów to na pewno jest pierwszy garnitur totalsów. Na pewno każda z tych dziewczyn ma witrażyk z Tuskiem nad łóżkiem! Zrobiony na ZTP w 6 klasie w 2015 roku!
            Zanim trzaśniesz kolejne wykrzykniki przeczytaj to, co sam cytujesz, a meliska będzie zbędna

            Zresztą po ogłoszeniu "postulatów", z których pierwsze trzy to dymisja rządu, aborcja na życzenie i 100% refundacji wszelkiej antykoncepcji oraz postawach samorządowców totalnej opozycji widać mechanizmy podobne jak w Stanach z BLM. Tam też jest wielu "zwykłych ludzi" - a ekstrema stanowi margines.
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

            Komentarz


            • Odezwa Młodzieży Wszechpolskiej opublikowana w nocy brzmi trochę jak skarga rozeźlonych chłopców, którym jakieś dziewczyny zabrały ołowiane żołnierzyki.

             Musi być frustrujące widzieć, że to nie MW czy Konfederacji udało się wyprowadzić setki tysięcy ludzi na ulice, tylko lewackim aktywistkom. A MW pozostaje to co zawsze - jedna masowa impreza w roku.

             Tak, Ogólnopolski Strajk Kobiet to organizacja założona i prowadzona przez babki o skrajnie lewicowych poglądach. Tak, oczywistym jest, że konsekwentnie próbują wykorzystać te protesty do promowania swoich poglądów. Tak, jest to groźne z perspektywy osób o prawicowych poglądach.

             Tylko że dokładnie tak samo zachowywałaby się MW czy Konfederacja, gdyby udało im się przekuć niezadowolenie społeczne na masowy ruch antyrządowy. Też promowałaby swoje poglądy pod płaszczykiem ogólnego wkurzenia na rząd.

             Było 5G, był/jest anty-Covid. I co? Praktycznie nie wyszło to poza fejsika. Dlaczego?

             Bo tym wszystkim "ostrych facetom" zabrakło jaj, które "mają" te laski z OSK. Bo trzeba było mieć te jaja, żeby wyrazić w słowach ten wkurw w społeczeństwie i się tego nie bać. Choćby nazywając Kaczyńskiego "skurwysynem" pod jego własnym domem (tak, specyficzne słowa w ustach niby feministki..). A nie kalkulować, że no w sumie to trzeba trochę ten PiS osłabić, ale nie za bardzo, tak w sam raz, żeby po kolejnych wyborach potrzebowali koalicjanta.

             Tak, nie po drodze mi z obecnym rządem. Z jego buńczucznym przekonaniem o swojej przezajebistości i nieomylności. Z tym, że leci z nami pilot po 70-tce, który coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistością. I drugich pilotów brak, bo w tym całym państwie z tektury wszyscy się zgodzili, że tak będzie lepiej - że pilot musi być jeden, choćby się waliło i paliło. Że przez pół roku kampanii i walki o stołki ten rząd zapomniał o tym, że przyjdzie ta cholerna jesień z cholernym sezonem grypowym. I teraz się tłumaczy, że Francuzi i Niemcy też zapomnieli. Od kiedy to się na nich oglądamy? Przecież ustalone zostało, że to zachodnia zgnilizna. Mierzi mnie tzw. Telewizja Publiczna, która – o zgrozo – swoją łopatologiczną propagandą przerosła tvn z czasów PO. Tak, przerosła. Bo wtedy robiło się poszczególne materiały pod tezę, teraz w publicznej robią pod tezę całe wydania tzw. wiadomości.

             Więc nie zamierzam płakać z MW nad rozlanym mlekiem.
             http://www.youtube.com/watch?v=fe0j3...ailpage#t=666s

             Komentarz


             • Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

              A jeszcze jak im sie okresy zsynchronizują to w ogóle.
              Ty im to piszesz?

              Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: z26458379IH,29-10-2020--Strajk-kobiet-w-Lodzi---dzien-osmy-.jpg
Wyświetleń: 172
Rozmiar: 96,8 KB
ID: 2563541
              Lubię sobie jebnąć posta.

              „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

              Komentarz


              • Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

               Ty im to piszesz?
               04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

               Komentarz


               • Zamieszczone przez EviLmonkey Zobacz posta
                Odezwa Młodzieży Wszechpolskiej opublikowana w nocy brzmi trochę jak skarga rozeźlonych chłopców, którym jakieś dziewczyny zabrały ołowiane żołnierzyki.

                Musi być frustrujące widzieć, że to nie MW czy Konfederacji udało się wyprowadzić setki tysięcy ludzi na ulice, tylko lewackim aktywistkom. A MW pozostaje to co zawsze - jedna masowa impreza w roku.

                Tak, Ogólnopolski Strajk Kobiet to organizacja założona i prowadzona przez babki o skrajnie lewicowych poglądach. Tak, oczywistym jest, że konsekwentnie próbują wykorzystać te protesty do promowania swoich poglądów. Tak, jest to groźne z perspektywy osób o prawicowych poglądach.

                Tylko że dokładnie tak samo zachowywałaby się MW czy Konfederacja, gdyby udało im się przekuć niezadowolenie społeczne na masowy ruch antyrządowy. Też promowałaby swoje poglądy pod płaszczykiem ogólnego wkurzenia na rząd.

                Było 5G, był/jest anty-Covid. I co? Praktycznie nie wyszło to poza fejsika. Dlaczego?

                Bo tym wszystkim "ostrych facetom" zabrakło jaj, które "mają" te laski z OSK. Bo trzeba było mieć te jaja, żeby wyrazić w słowach ten wkurw w społeczeństwie i się tego nie bać. Choćby nazywając Kaczyńskiego "skurwysynem" pod jego własnym domem (tak, specyficzne słowa w ustach niby feministki..). A nie kalkulować, że no w sumie to trzeba trochę ten PiS osłabić, ale nie za bardzo, tak w sam raz, żeby po kolejnych wyborach potrzebowali koalicjanta.

                Tak, nie po drodze mi z obecnym rządem. Z jego buńczucznym przekonaniem o swojej przezajebistości i nieomylności. Z tym, że leci z nami pilot po 70-tce, który coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistością. I drugich pilotów brak, bo w tym całym państwie z tektury wszyscy się zgodzili, że tak będzie lepiej - że pilot musi być jeden, choćby się waliło i paliło. Że przez pół roku kampanii i walki o stołki ten rząd zapomniał o tym, że przyjdzie ta cholerna jesień z cholernym sezonem grypowym. I teraz się tłumaczy, że Francuzi i Niemcy też zapomnieli. Od kiedy to się na nich oglądamy? Przecież ustalone zostało, że to zachodnia zgnilizna. Mierzi mnie tzw. Telewizja Publiczna, która – o zgrozo – swoją łopatologiczną propagandą przerosła tvn z czasów PO. Tak, przerosła. Bo wtedy robiło się poszczególne materiały pod tezę, teraz w publicznej robią pod tezę całe wydania tzw. wiadomości.

                Więc nie zamierzam płakać z MW nad rozlanym mlekiem.
                MW/Konfederacja miała wyprowadzić setki tysięcy ludzi na ulicę z powodu wyroku TK dotyczącego aborcji eugenicznej, którego sami się domagali i naciskali rząd w tej sprawie od 2015?
                Rząd zapomniał o tym, że być może przyjdzie druga fala empidemii i dlatego wyjdźmy wszyscy na ulice zwiększając prawdopodobieństwa zarażenia koronawirusem siebie i swoich bliskich?
                Progaganda TVP więc dołączam do protestu, na którym będę szedł ramię w ramię z opozycyjnymi dziennikarzami, którzy od kilku dni bezpośrednio nawołują do udziału w protestach (chociaż jeszcze przed nim nawoływali do zostania w domach bo rząd sobie nie radzi z wirusem ) albo usprawiedliwiają atakowanie kościołów czy pomników?
                Ogólny wkurw na rząd więc podłączamy się do skrajnej lewicy i co dalej? Przedterminowe wybory i głos na PO albo Lewicę. Czy Szymon Hołownia godzi wszystkich?
                Ostatnio edytowany przez Maksi; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz

                Pracuję...
                X