Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta

Kilka razy sprawdzałem, czy to na pewno onet. Oczywiście nie było publikacji na głównej w przeciwieństwie do wielu innych artykułów zgodnych z linią portalu
    Był na głównej a nawet teraz nadal jest.

Komentarz

• Zamieszczone przez R.Piaski Zobacz posta

Ktoś jeszcze chce mi powiedzieć, że wszyscy protestujący mają jeden cel?
      Na szczęście już został wyczyszczony.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta

W myśl zasady raz w dupę to nie pedał to się nie liczy.
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

W myśl zasady raz w dupę to nie pedał to się nie liczy.
          A to już twój problem. Ja tylko dałem info, że został przez słuby wyczyszony,

Komentarz

• Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Justyn Piskorski został poproszony przez współpracowników o rezygnację z kierowania Zakładem Prawa Karnego na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
              A dodasz, w którym momencie tam się pojawili i dlaczego pozostało im dołączenie do finalnych okrzyków i wypowiedzi dla Agnieszki z Mediów Narodowych?
              Nie wiem. Wiem , że Agnieszka ich nie widziała. Wiem w którym momencie mniej więcej dotarła Siarkowska bo napisała o tym na TT. Kibice też od początku nie byli tylko przez cały czas dochodziły nowe osoby.
              "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Komentarz

Nawet nie przez służby, ale przez protestujących. Widać że zrozumieli sens prowokacji Jarka i trzymają się z daleka od kościołów i miejsc, gdzie mogliby kogoś urazić; koncentrują się na Sejmie i Pisie

Komentarz

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta

To nie PiS dzieli Polaków tylko demokracja - mnie na przykład z lewicową częścią tego protestu nie łączy abosultnie nic - czy to wina Kaczyńskiego?
                  Co to jest w ogóle za wymysł pojebany że "mamy być jednością" ?
                  Przecież takie coś na kilometr śmierdzi Koreą, ZSRS, czy tam III Rzeszą.
                  To naturalne - jak w soczewce widać to na tym forum w miarę homogenicznym środowisku, że się różnimy CO JEST NATURALNE
                  Są tylko 2 kwestie
                  a) podejście do pryncypiów
                  - dla jednych są to Bóg, Honor, Ojczyzna
                  - dla innych LGBTQWERTYUIOP
                  b) w jaki sposób się różnimy
                  - dla jednych jest to rozmowa na ARGUMENTY
                  - dla innych *******

Ogólnie samo podejście, że to jest "protest kobiet" jest o tyle komiczne, że 90% żeńskiej populacji ma na niego kompletnie wyjebane - czy tam ma inne poglądy
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Napis nie jest prowokacją. Niczego nie wyraża, nikogo nie reprezentuje. Co więcej, nigdy go nie było.
                    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                    Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                      Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Justyn Piskorski został poproszony przez współpracowników o rezygnację z kierowania Zakładem Prawa Karnego na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.
                      No to mamy pierwsze przypadki represjonowania za poglądy. W pislamskim Kaczystanie nawet opozycja jest tak represyjna, że gnębi władzę
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

No to mamy pierwsze przypadki represjonowania za poglądy. W pislamskim Kaczystanie nawet opozycja jest tak represyjna, że gnębi władzę
                        Też mnie zaskoczyło w pierwszym odruchu, że Krzychu się tym chwali. Ale wystarczyła sekunda refleksji.
                        "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                        "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                        Up the Anchor!

Komentarz

Piękny tytuł do tego na gazietce

Protestujący nie dają amunicji prorządowym mediom. Umyli pomnik AK, który został pomazany.
                          A mógł zabić...

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                            ... został poproszony ...

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                            ... pierwsze przypadki represjonowania ...

Tak. To przejaw represjonowania. Niech złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Odpowiednie organy juz sie tym zajma ... niezależnie co to było.
                            Tak w ogóle te wyższe uczelnie to wylęgarnia wszelkiego zła. Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego przygotował dzisiaj dla studentów ściągawkę jak się zachowywać w przypadku zatrzymania przez policję (plus numery do prawników, którzy zaoferowali pomoc).
                            Pozamykał bym to wszystko i zakonczyl edukację na szkole podstawowej. Baza wyborców znacząco by się zwiększyła. Wprawdzie będzie to trwało kilka ładnych lat ale czas juz zacząć. Odpowiedni minister juz jest. Do dzieła!

Ostatnio edytowany przez KrzychuS; 87611.

Komentarz

Przez protestujących podobno.
                              "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta

To nie PiS dzieli Polaków tylko demokracja - mnie na przykład z lewicową częścią tego protestu nie łączy abosultnie nic - czy to wina Kaczyńskiego?
                                Ale przecież tam protestuje nie tylko lewica. Jesteś pewny, że żadna Twoja znajoma nie idzie dziś z transparentem? I co należy ją skreślić z listy znajomych? Moim zdaniem trzeba ochłonąć, to PIS dolało oliwy do ognia teraz wyciągając temat aborcji.

Jest tam wiele normalnych lasek, czyjeś żony, siostry, kumpele. Są tam bo muszą mieć jakiś powód. Uważasz, że nie powinny tam być? To porozmawiaj z nimi, poznaj ich punkt widzenia.

Komentarz

Pracuję...
                                X