Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• https://twitter.com/FMPiS_Oficjalny?...iolynId4819031

wyjdzie na to ,że to Pisiory bronią kościołów i taką łatkę przypnie środowisku narodowemu i kibicowskiemu reszta społeczeństwa . Słabo
    "You'll never walk alone "

Komentarz

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta

Zabawnie się czyta takie wywody po tym jak po 6 dniach "wojny" nakręcanej chyba przez wszystkie partie, media i organizacje lewicowo-liberalne Kaczyński wezwał swoich członków i sympatyków do obrony kościołów.
      Ubaw po "pachi", zajadów można dostać ze śmiechu.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Zabawnie się czyta takie wywody po tym jak po 6 dniach "wojny" nakręcanej chyba przez wszystkie partie, media i organizacje lewicowo-liberalne Kaczyński wezwał swoich członków i sympatyków do obrony kościołów.
        No ale jednak jest to nieco konsternujące, że nie wezwał do tego podlegającego mu ministra SW i służb którymi zarządza, nie sądzisz?
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Ubaw po "pachi", zajadów można dostać ze śmiechu.
          No dobra - to co powinen zrobić wobec tak radykalnych form protestu i postulatów strajku?

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

No ale jednak jest to nieco konsternujące, że nie wezwał do tego podlegającego mu ministra SW i służb którymi zarządza, nie sądzisz?
            Myślę, że wezwał też czego efektem jest ten komunikat:

https://www.gov.pl/web/mswia/oswiadc...ow-na-koscioly

Komentarz

No dobra - to co powinen zrobić wobec tak radykalnych form protestu i postulatów strajku?
              Wyjść do ludzi jak na Naczelnika przystało
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Wyjść do ludzi jak na Naczelnika przystało
                I co dalej?

Komentarz

• Chodzi o tych ludzi?

https://m.facebook.com/6062197730773...sn=mo&__tn__=R

EDIT:

Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• To w takim razie co miało na celu wczorajsze wezwanie do środowiska PiS? Zasugerowanie, że policja sobie nie poradzi?
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                      To w takim razie co miało na celu wczorajsze wezwanie do środowiska PiS? Zasugerowanie, że policja sobie nie poradzi?
                      W Polsce jest ok 10000 kościołów więc wątpię aby dali radę zabezpieczyć wszystkie

Komentarz

• A tak w ogóle to gdzie jest Konfederacja? Bo poza częścią RN jakoś nie widzę tej ideowości, która miała odróżniać prawdziwą prawicę od uległego PiSu

Komentarz

• Przyczyn pewnie jest kilka. Ta, o której wspomina Maksi, pobudzenie będącego w apatii zaplecza PiS (wczoraj pojawiło się info o ruszeniu klubów GP), czy w końcu próba przejęcia inicjatywy po ogłoszeniu formowania Straży Narodowej przez Bąkiewicza.
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                            Przyczyn pewnie jest kilka. Ta, o której wspomina Maksi, pobudzenie będącego w apatii zaplecza PiS (wczoraj pojawiło się info o ruszeniu klubów GP), czy w końcu próba przejęcia inicjatywy po ogłoszeniu formowania Straży Narodowej przez Bąkiewicza.
                            Ja bym jeszcze dodał to co już się dzieje czyli fakt, że opozycja zaczęła nawoływać do omijania kościołów czyli w sumie przewidywalna reakcja (Kaczyński mówi A więc automatycznie ja robię B)

Komentarz

• Gdzie jest Konfederacja? Konfederacja to pikuś. Gdzie jest Prezydent?
                              Dzisiaj się wyjaśniło. Według Andrzeja Dery, w związku z koronawirusem (który przechodzi bezobjawowo) przebywa w odosobnieniu. A z tego miejsca "nie ma warunków, żeby przeprowadzić transmisję".
                              Jak to było? Panstwo z tektury?
                              A teraz - wicepremier odpowiedzialny za bezpieczeństwo przyznaje, że podlegle mu służby nie poradzą sobie z zaprowadzeniem spokoju na ulicach i wzywa do walki cywili. A Prezydenta nie ma. Zamknęli go w piwnicy? Chociaż z drugiej strony - to ostatnie, to może i lepiej.
                              Kabaret a nie Państwo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
                                Jak dla mnie próba powtórki scenariusza ze stanów. Czyli wyciągnięcie na ulicę przeciwnika i pokazywanie jaka to straszna tłuszcza. Czy się uda ? Nie wiem. W Stanach obstawiam wygraną Trumpa, stąd też takie, a nie inne podejście do giełdy w ostatnim czasie, gdyż i tam pod ten scenariusz gram, ale tam to się wydarzyło samo z siebie i było jedynie subtelnie podkręcane i wszelkie wtopy lewactwa idealnie wyciągane. U nas mam wrażenie emocja jest inna, dodatkowo problem sztucznie wyciągnięty w tym momencie (tak, tak niezależny TK, konstytucja i koniecznie ten termin ), no ale ciągłe walenie prętem w klatkę może i tym razem odniesie sukces. Tak czy inaczej zajadam się popcornem i obserwuję całe zamieszanie ze spokojem w myśl zasady "kupuj akcje gdy krew leje się na ulicach" Na ciężki czas trzeba zadbać o swój portfel Może mi się chociaż uda.

Btw. zabijanie dzieci z downem i innymi niesprawnościami to k*restwo, ale wymaganie by każda kobieta rodziła dzieci z wadami śmiertelnymi to również k*restwo czystej wody, tak więc niech to uregulują i można temat zamykać.
                                Bardzo mądrze ale musisz mieć nerwy bo przy Covidzie i całej reszcie to volatility może niejednemu podnieść ciśnienie ; ) . Tylko w co tu inwestować? Od początku pandemii spadki przez 7 miesięcy.......a końca nie widać

Komentarz

Pracuję...
                                X