Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta

A czego oczekiwałeś po tej konferencji ? Na pewno zabrakło możliwości zadawania pytań.
    Brakowało tylko, żeby klęczał.
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Nie odebrałem tego w ten sposób. Wypowiadał się w tonie pojednawczym. Co miał zrobić ? Zaatakować ?

Komentarz

• Poszedł na wojnę i skapitulował po weekendzie. Stanowisko i synekury ważniejsze niż przekonania.
        Bazinga!

Komentarz

• A wycofał się ze stanowiska odnośnie ustawy o zwierzętach ?

Komentarz

• zrobić 300 miliardów długu i zwinąć się pod pretekstem małej, biednej fretki. Strateg Kaczyński

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Nie było moim zamierzeniem sprawiać żeby Cię bolało.
              Na szczęście to tylko zajady
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Na szczęście to tylko zajady
                Ależ oczywiście. I oczywiście tę przednią zabawę zostawisz dla siebie i nikomu nie pokażesz tych cytatów co tam pisałem o panu Miśko.

Zastanawiam się tylko czy już się przegrzebałeś tam przez cały dzień i teraz strugasz pawiana świadomie, czy dopiero czeka Cię rozczarowanie...
                Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Ależ oczywiście. I oczywiście tę przednią zabawę zostawisz dla siebie i nikomu nie pokażesz tych cytatów co tam pisałem o panu Miśko.

Zastanawiam się tylko czy już się przegrzebałeś tam przez cały dzień i teraz strugasz pawiana świadomie, czy dopiero czeka Cię rozczarowanie...
                  Jeszcze nie przegrzebałem, bo na cito muszę wrzucić materiał na portal.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                    zrobić 300 miliardów długu i zwinąć się pod pretekstem małej, biednej fretki. Strateg Kaczyński
                    Spoko, podbiorą drugą część z OFE i będzie tylko 150

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                      Poszedł na wojnę i skapitulował po weekendzie. Stanowisko i synekury ważniejsze niż przekonania.
                      Agresywny bez powodu zawsze traci w oczach wyborców, lepszą strategią na zewnątrz jest "pokorne ciele, dwie matki ssie". Jestem naprawdę zbudowany jak Ziobro to rozgrywa.
                      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Agresywny bez powodu zawsze traci w oczach wyborców, lepszą strategią na zewnątrz jest "pokorne ciele, dwie matki ssie". Jestem naprawdę zbudowany jak Ziobro to rozgrywa.
                        Jest czołgany przez JK i zapewne zgodzi się na wszystko. To żadne rozgrywanie, bo de facto będzie na tym stratny. Zresztą wszystko się okaże
                        Bazinga!

Komentarz

• Dla mnie, nie ma żadnego przeczołgiwania. Jastrzębie z PiSu zostały poskromione, pazurki przypiłowane (żadnych tekstów o końcu koalicji, których na początku było mnóstwo ze strony niektórych, bardziej krewkich działaczy PiS), SolPol nie spękał, czego nie można powiedzieć o Porozumieniu. Teraz Panowie rozmawiają ze sobą, jak spróbować ułożyć wzajemne relacje. Jak się nie uda, proszę bardzo może PiS iść we wcześniejsze wybory lub wykrwawiający rząd mniejszościowy. Droga wolna

Komentarz

• Suski z Terleckim jako "jastrzębie". Tego jeszcze nie grali
                            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Nie no, gołąbki pokoju z gałązką oliwną za plecami

Komentarz

• Jeśli słowo Jastrzębie Cię razi, może być inne, Harcownicy. Tak czy inaczej, są obecnie grzeczniejsi niż paręnaście godzin temu

Komentarz

Pracuję...
                                X