Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzięki.

Pytanie do zwolenników ustawy: kto i jak ustalił, że norka cierpi, a królik nie (dlaczego akurat biedne króliczki można dalej hodować na skórki)?

Pytanie do przeciwników ustawy: gdzie jest zapisany ten atakowany przez Was zapis dot. Koni z Morskiego Oka?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      Nie da się odrzucić TK, trzeba by zmienić konstytucję w elemencie wolności religijnej
      dzięki.
      Czyli żeby zmienić konstytucje w tym zakresie potrzeba 2/3 głosów.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Pytanie do przeciwników ustawy: gdzie jest zapisany ten atakowany przez Was zapis dot. Koni z Morskiego Oka?
        Jeśli o mnie chodzi, to nie atakowałem żadnego zapisu. Przeczytałem, że to takie istotne zdobycze tej ustawy, więc uwierzyłem na słowo, natomiast zestawiałem to z innymi skutkami.
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Dzięki.

Pytanie do zwolenników ustawy: kto i jak ustalił, że norka cierpi, a królik nie (dlaczego akurat biedne króliczki można dalej hodować na skórki)?

Wydaje mi się, że chodzi o to, że króliki hoduje się również na mięso. Hodowanie tylko na futro ma być zabronione.

Bazinga!
          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Wydaje mi się, że chodzi o to, że króliki hoduje się również na mięso. Hodowanie tylko na futro ma być zabronione.
            Z dodanego art. 12 ust. 4c nowelizowanej ustawy i ze zmodyfikowanego art. 2 pkt 3 ustawy o organizacji hodowli i rozrodzie zwierząt gospodarskich nie wynika, żeby królika nie można było hodować tylko na skórki.
            Możliwe, że faktycznie wyłączono go spod ochrony, bo potencjalnie mniej się go „marnuje” (bo oprócz futra można zużyć także mięso), ale po pierwsze – jak napisałem – nie wyłączono jego hodowli tylko na skórki, a po drugie ciekawe czy jakby ludzie zaczęli jeść jenoty, to czy można by je także hodować (tylko jak je zacząć jeść, skoro nie będą hodowane Trzeba jeść szybko, póki można )

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Jeśli o mnie chodzi, to nie atakowałem żadnego zapisu. Przeczytałem, że to takie istotne zdobycze tej ustawy, więc uwierzyłem na słowo, natomiast zestawiałem to z innymi skutkami.
            Czyli wychodzi na to, że Naczelnik okłamał Spurek, że Giertych nie będzie już męczony, a biznes górali jest bezpieczny.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

Z dodanego art. 12 ust. 4c nowelizowanej ustawy i ze zmodyfikowanego art. 2 pkt 3 ustawy o organizacji hodowli i rozrodzie zwierząt gospodarskich nie wynika, żeby królika nie można było hodować tylko na skórki.
              Możliwe, że faktycznie wyłączono go spod ochrony, bo potencjalnie mniej się go „marnuje” (bo oprócz futra można zużyć także mięso), ale po pierwsze – jak napisałem – nie wyłączono jego hodowli tylko na skórki, a po drugie ciekawe czy jakby ludzie zaczęli jeść jenoty, to czy można by je także hodować (tylko jak je zacząć jeść, skoro nie będą hodowane Trzeba jeść szybko, póki można )

Czyli wychodzi na to, że Naczelnik okłamał Spurek, że Giertych nie będzie już męczony, a biznes górali jest bezpieczny.
              Dodatkowo rytualnie możesz zabić zwierzę, na potrzeby związków wyznaniowych w Polsce, ale spróbuj tak samo zabić zwierzę na eksport by diengi ładne zarobić.... uuu… nie ma takiej opcji. Wydaje mi się, że nie powinno mieć to znaczenie dla obrońców zwierząt i pierwszego kochającego zwierzęta w RP. To się nazywa zjeść cukierek i mieć cukierek
              http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Aaaaaa aby obejść zapisy ustawy dotyczące uboju rytualnego. Pomysł tanio sprzedam.
                Trzeba zapisać te miliony zagranicznych Arabusów albo Żydów do funkcjonujących u nas odpowiednich związków wyznaniowych (jakbym z każdego wpisowego dostał złotówkę, ehhh....) i wtedy bedzie można prowadzić ubój i sprzedaż mięsa na rzecz tych członków, akurat rozrzuconych po całym świecie (dla Żydów to typowe).

Jeden procent uratowanych dzięki temu zysków proszę przekazać NS-om na oprawy.

Komentarz

Trzeba zapisać te miliony zagranicznych Arabusów albo Żydów do funkcjonujących u nas odpowiednich związków wyznaniowych (jakbym z każdego wpisowego dostał złotówkę, ehhh....) i wtedy bedzie można prowadzić ubój i sprzedaż mięsa na rzecz tych członków, akurat rozrzuconych po całym świecie (dla Żydów to typowe).

Jeden procent uratowanych dzięki temu zysków proszę przekazać NS-om na oprawy.
                  Polak potrafi, żaden bubel prawny mu nie straszny A gdyby jenoty, czy lisy przebrać za króliki ? Kto udowodni, że jenot to jenot ? Zresztą są fani hot dogów z jenota:

https://www.exoticmeatmarkets.com/pr...oonhotdogs.htm
                  http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Czy dobrze rozumiem, że wg jednej teorii Naczelnik w imię wewnętrznej walki o władzę zrujnował kilka tysięcy ludzi?
                    Prawdziwy mąż stanu i patriota.
                    Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                    I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                      Czy dobrze rozumiem, że wg jednej teorii Naczelnik w imię wewnętrznej walki o władzę zrujnował kilka tysięcy ludzi?
                      Prawdziwy mąż stanu i patriota.
                      W/g niektórych wyliczeń około 500 tysięcy. W/g innych, ok. 900 osób.
                      "Zrujnował", to daleko idąca teza.
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                        W/g niektórych wyliczeń około 500 tysięcy. W/g innych, ok. 900 osób.
                        To tak samo jak zachorowaniami na koronawirusa.

Komentarz

To tak samo jak zachorowaniami na koronawirusa.
                          Nie pomyliłeś tematów przypadkiem, szczególarzu ?
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• U nas koronawirus jest mocno powiązany z (tematem) Polityka - np. zależnie od kalendarza wyborczego pojawia się i znika.

Komentarz

U nas koronawirus jest mocno powiązany z (tematem) Polityka - np. zależnie od kalendarza wyborczego pojawia się i znika.
                              Na wiosnę wszystko się wyjaśni. Po przesileniu.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• No i tradycyjna "żelazna logika" - stan prawny w kontrowersyjnej sprawie nie zmienił się o kropkę, a Naczelnik już kogoś zrujnował

PS Księciuniu - kalendarz wyborczy oczywiście się nie pokrył z wakacjami, ogniskami na Górnym Śląsku i zwiększającą się liczbą testów
                                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X