Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• boss_corleone
    Śmiało, wypisz to niepojęte sedno. Poniżej dostawiam kolejny plusik.

Bo gdzie ja miałem głowę. Do listy argumentów "za" powinienem dopisać jednak likwidację branży futerkowej. Poseł Suski dziś rano, u Mazurka, był łaskaw nas naprowadzić - "to jest branża, która tak naprawdę jest utrzymywana w dużym stopniu przez państwo, bo więcej jest im wypłacane z tytułu zwrotów podatku VAT, niż wpływa z PITu". Tak. Tak, słowo w słowo, powiedział poseł Suski. Po prostu pozbywamy się obciążenia.

https://www.youtube.com/watch?v=-Kgm...nel=FaktyRMFFM
    około 16:17 xD
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• A z mojej perspektywy coraz więcej wskazuje na to, że nie chodzi ani o przedsiębiorców, ani o los koni. W trakcie rozmów koalicyjnych Ziobro licytował wysoko. Kaczyński "sprawdza". Chodzi o schedę po nim i Morawieckiego. Taką mam koncepcję i tradycyjnie czekam na finał.

​​​​​​​
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
        A z mojej perspektywy coraz więcej wskazuje na to, że nie chodzi ani o przedsiębiorców, ani o los koni. W trakcie rozmów koalicyjnych Ziobro licytował wysoko. Kaczyński "sprawdza". Chodzi o schedę po nim i Morawieckiego. Taką mam koncepcję i tradycyjnie czekam na finał.

Różne kodziarnie krzyczą, że Prezesowi chodzi o władzę i schedę już od dłuższego czasu...
        -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Teka vice premiera dla Ziobry?

Komentarz

A z mojej perspektywy coraz więcej wskazuje na to, że nie chodzi ani o przedsiębiorców, ani o los koni. W trakcie rozmów koalicyjnych Ziobro licytował wysoko. Kaczyński "sprawdza". Chodzi o schedę po nim i Morawieckiego. Taką mam koncepcję i tradycyjnie czekam na finał.

​​​​​​​
            Moim zdaniem też o to chodzi, stąd "rada" dla koalicjantów by szli w przyśpieszone wybory, skoro niektórzy koledzy z PiS tak o tym gardłują. Przy dobrym i odważnym rozegraniu (plus fartem) to jastrzębie z PiSu zostaną z wystawionymi gołymi tyłkami jeżeli nie odpuszczą W puli więcej ma do stracenia PiS, tak więc skoro niektórym chojrakowania się zachciało to droga wolna, może pora powiedzieć sprawdzam skoro część PiS twierdzi, że koledzy są przeszacowani... Tylko Polski szkoda na takie gierki Jarkacza
            http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

​​​​​​​
              +1.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Z perspektywy mniejszej miejscowości, a dodatkowo kogoś kto i rolników ma w rodzinie i kupuje towar od tychże - PiS stracił bardzo wiele na tej ustawie. Dodam że więcej niż na samych zapisach(które w wielu elementach są kuriozalne) na pojebanym argumentowaniu "Dobry człowiek musi to popierać"
                Czekać nie trzeba, -5% minimum w następnych wyborach nawet jeśli nie będzie innej alternatywy
                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Mógłby ktoś podrzucić link do wersji przyjętej przez Sejm (bo na stronie Sejmu mogę znaleźć tylko pierwotny projekt i coś tam z komisji)
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=R5uAsN0Hy_M

P.S. Raczej starałbym się kryć z tym, że chodzi o rozprawę z ambicjami współkoalicjantów... Wykorzystywać do tego bubel prawny i zaj*banie ludziom biznesów z dnia na dzień w tym celu brzmi jeszcze słabiej i chwały nie przynosi. Nie szedłbym w to, bo na wsi wk*rw na PiS będzie jeszcze większy.

Komentarz

• Załóżmy, że PAD skieruje ustawę do TK który stwierdzi niezgodność z konstytucją.
                      Ile potrzeba głosów żeby odrzucić TK?
                      Bo żeby weto prezydenckie 3/5.

Komentarz

• Nie da się odrzucić TK, trzeba by zmienić konstytucję w elemencie wolności religijnej
                        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
                          https://www.youtube.com/watch?v=R5uAsN0Hy_M

P.S. Raczej starałbym się kryć z tym, że chodzi o rozprawę z ambicjami współkoalicjantów... Wykorzystywać do tego bubel prawny i zaj*banie ludziom biznesów z dnia na dzień w tym celu brzmi jeszcze słabiej i chwały nie przynosi. Nie szedłbym w to, bo na wsi wk*rw na PiS będzie jeszcze większy.
                          Przecież uświadomienie Polskim Patriotom, że Prezes sobie igra z przedsiębiorcami, rolnikami, procedując jakieś gówno legislacyjne w tydzień, nie dla jakichś idei tylko dla rozgrywek o władzę, to jest miód na serce. Nie widzisz tego? +1 Można się rozejść.
                          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• http://orka.sejm.gov.pl/opinie9.nsf/nazwa/378_u/$file/378_u.pdf

Smacznego, jest to ustawa wybitna nawet jak na standardy naszego parlamentu

Komentarz

• Dzięki.

Pytanie do zwolenników ustawy: kto i jak ustalił, że norka cierpi, a królik nie (dlaczego akurat biedne króliczki można dalej hodować na skórki)?

Pytanie do przeciwników ustawy: gdzie jest zapisany ten atakowany przez Was zapis dot. Koni z Morskiego Oka?
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                                Nie da się odrzucić TK, trzeba by zmienić konstytucję w elemencie wolności religijnej
                                dzięki.
                                Czyli żeby zmienić konstytucje w tym zakresie potrzeba 2/3 głosów.

Komentarz

Pracuję...
                                X