Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gwoli ścisłosci to podwyżki i ustawa o bezkarności wycofane, a to czy kryzys został wywołany przez rządzących to już kwestia dyskusyjna.

Co nie znaczy, że bronię rządzących, bo w nocnym głosowaniu zrobili błąd, głupotę i świństwo w jednym.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Lewacki szaleniec, otoczony trzodą, która zawsze podniesie raciczkę byle mieć miejsce przy chlewiku.
      W każdym razie, już ma wymarzoną większość konstytucyjną. Teraz na tęczowo, to oni będą mogli wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Gwoli ścisłosci to podwyżki i ustawa o bezkarności wycofane, a to czy kryzys został wywołany przez rządzących to już kwestia dyskusyjna.

Co nie znaczy, że bronię rządzących, bo w nocnym głosowaniu zrobili błąd, głupotę i świństwo w jednym.
        Wiem, że nie weszła, bo zablokował to w końcu Senat i się wycofali. Ustawa o bezkarności też nie przeszła póki co, ale same pomysły i ich intencje wystarczą, żeby wqurwić ludzi i pokazać prawdziwą twarz władzy. Co do kryzysu to pewnie za bardzo nie mieli wyjścia, bo prócz Szwecji (która i tak ma recesję) wszyscy szli w lockdowny, ale jednak moim zdaniem poszli za mocno i za szeroko.

Edyta: Ktoś w wątku o koronie pytał mnie, jakie władza może mieć profity z utrzymywania stanu pandemii, ustawa o bezkarności to świetny przykład. A to nie musi być koniec podobnych pomysłów.
        Ostatnio edytowany przez KRA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Co nas obchodzą twitty Pani Spurek? Wąsaczy z PSL drących japę z Braunem o zdradzie polskiej wsi też będziesz wklejał?

Stwórz sobie temat z muppetem i róbcie przeklejki z soków i wypowiedzi lewaków.

Ps. Nie mogę znaleźć info, czy miejsca pracy dla Koni z Morskiego Oka udało się obronić polskim przedsiębiorcom?
          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• W związku z ostatnimi wydarzeniami zachęcam wszystkich, którym leży na sercu dobro polskiego rolnictwa, przemysłu hodowlanego i futrzarskiego do podpisania petycji do Prezydenta w tej sprawie.

https://5przeciwrolnikom.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

Co nas obchodzą twitty Pani Spurek?
              A powinny. To Wasz naturalny przyszły sojusznik.
              Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
              I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Dzięki Kaczynskiemu już wiemy, że w Polskim parlamencie jest wielu prawych i uczciwych ludzi na opozycji zgodnie z stwierdzeniem: " (...) związane z tym wszystkim, co odnosi się do ludzkiej dobroci, do ludzkiej uczciwości w szerokim tego słowa znaczeniu; do tego po prostu, żeby człowiek był dobry". Całe szczęście, że tylu cnotliwych ludzi zdaniem prezesa jest w KO i na lewicy, a w samym PiS i okolicy tylu złych ja oglądając TVP Kurskiego miałem wrażenie, że jest zupełnie na odwrót Co prawda ja uważam, że cnotliwi i prawi ludzie nawet by nie wpadli na pomysł podwyżki w sytuacji kryzysu gospodarczego, ani o zaklepaniu sobie bezkarności z mocy ustawy, a nie że pod presją będą musieli się wycofywać rakiem.
                Natomiast na pewno to tylko takie drobne nieporozumienie i moje niezrozumienie definicji osoby "dobrej i uczciwej". Pozostaje mi zaufać i zawierzyć co mówi Jarek, jako starsza i bardziej dośiadczona osoba wie co mówi Pozostaje mi posypać głowę popiołem.

Poważnie natomiast, to SolPol i Porozumienie, na takie dictum naczelnika powinni próbować rozegrać wcześniejsze wybory, zaklepując sobie po cichu w razie niepowodzenia ciepłe posadki w samorządach wśród tych jakże dobrych i uczciwych ludzi z opozycji, w zamian za realną próbę wywrócenia sceny politycznej. Dogadywanie się z dobrymi i uczciwymi to cnota
                http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
                  W związku z ostatnimi wydarzeniami zachęcam wszystkich, którym leży na sercu dobro polskiego rolnictwa, przemysłu hodowlanego i futrzarskiego do podpisania petycji do Prezydenta w tej sprawie.

https://5przeciwrolnikom.pl/
                  Wszystko fajnie, już miałem podpsiać, ale szkoda, że im na sercu oprócz dobra polskiego rolnictwa leży również tworzenie sobie bazy danych:

Informujemy, że Państwa dane są przetwarzane przez podmioty: Ruch Narodowy, adres do korespondencji: Noakowskiego 10/12, 00-666 Warszawa; (administrator danych osobowych), w następujących celach: a) w celu złożenia podpisu i wysłania petycji (...) b) w ramach utrzymywania stałego kontaktu z Ruchem Narodowym w związku z prowadzonymi przez nich działaniami, w szczególności poprzez informowanie o organizowanych akcjach społecznych i możliwościach wspierania działalności Ruchu Narodowego. Przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu uzasadnione jest prawnie usprawiedliwionymi interesami realizowanymi przez administratora danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust.1. lit. f RODO. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, niemniej bez ich wskazania nie będzie możliwe wykonanie złożenie podpisu, wysłanie petycji i wsparcie akcji.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

Ps. Nie mogę znaleźć info, czy miejsca pracy dla Koni z Morskiego Oka udało się obronić polskim przedsiębiorcom?
                    Tak, całe "szczęście" w 2020 roku polscy turyści, żeby pokonać niesamowity dystans 9km z małym przewyższeniem po asfaltowej drodze, w dalszym ciągu będą mogli pojechać bryczką, a nie jakimś troglodyckim pojazdem zasilanym energią elektryczną.

Mioduski won
                    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• To może małe subiektywne podsumowanie.
                      Za:
                      Konie na Morskim Oku
                      Lwy w cyrku
                      Przeciw:
                      Deficyt budżetowy
                      Los tysięcy ludzi zatrudnionych w rolnictwie w dobie kryzysu
                      Los polskich przedsiębiorców, wykazujących proobywatelską postawę aktywnej obrony swoich interesów
                      Pokazanie prolajferom kiedy potrzebny jest kompromis a kiedy nie jest potrzebny
                      Skruszenie, lub wręcz upadek koalicji rzadzącej, u progu 3 lat spokoju, kiedy wreszcie można wykorzystać pełnię władzy do tych zapowiadanych reform.
                      Pokazanie potencjalnym inwestorom stabilności państwa i prawa

Przepełnia mnie szczęście na myśl o zasłużoonym odpoczynku Szlachetnych i Niezłomnych Koni spod Morskiego Oka. Myślę, że można było im jeszcze dorzucić pomnik zadekretowany ustawą. Zresztą nawet gdyby chcieć je wpisać do Konstytucji, to przecież sojusz Lewicy i Prawolewicy by to przegłosował.

Nie mogliśmy się obejść bez tej ustawy. To była dziejowa konieczność ją przegłosować na koniec lata 2020. Przecież to nie jest tak, że były lepsze problemy do robienia rzeczy trudnych jak jakaś tam np reforma emerytalna. Konie Panie! Konie pod Morskim Okiem. Są MĘ CZO NE! Czy elektorat mnie słyszy?

Citlivu
                      Celne uwagi.
                      Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                      -------------
                      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• bloniaq Niestety celnie.
                        Pomijając nawet poszczególne ludzkie losy (kórych pomijać nie należy) szkoda tych potencjalnych trzech lat.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                          bloniaq Niestety celnie.
                          Pomijając nawet poszczególne ludzkie losy (kórych pomijać nie należy) szkoda tych potencjalnych trzech lat.
                          Przede wszystkim to Polski szkoda. W momencie kiedy prawie cała Europa boryka się z większą recesją niż my, to zamiast zakasać rękawy, wziąć się ostro do roboty i wyjść z tego kryzysu silniejsi i bogatsi, to nasza koalicja rządząca rozpoczyna wojnę domową na bazie ustawy futerkowej i debilnej ustawy o bezkarności. Prezes oszalał.

Komentarz

• Oszalał? A widziałeś co robią Koniom pod Morskim Okiem?

E: Swoją drogą ciekawe czy przewidziano dla tych koni dom spokojnej starości, bo jeśli się komuś wydaje, że jak zastąpią je meleksy, to konie udadzą się na emeryturę i czeka ich spokojne życie a potem naturalna śmierć we własnym łóżku w otoczeniu rodziny i bliskich, to może być w błędzie.
                            Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                            -------------
                            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta

Przede wszystkim to Polski szkoda. W momencie kiedy prawie cała Europa boryka się z większą recesją niż my, to zamiast zakasać rękawy, wziąć się ostro do roboty i wyjść z tego kryzysu silniejsi i bogatsi, to nasza koalicja rządząca rozpoczyna wojnę domową na bazie ustawy futerkowej i debilnej ustawy o bezkarności. Prezes oszalał.
                              O tym mówiłem (a w zasadzie to bloniaq). Teraz gdy nie trzeba martwić się co zaraz wyborcy powiedzą można było wziąć się do roboty, a nie walczyć wewnętrznie i zmierzać do przedterminowych wyborów albo rządu mniejszościowego.

A Konie... to pewnie szykują się pod nóż, bo ich górale hobbistycznie nie będa trzymać.

E: bloniaq Widzę, że nadajemy na podobnych ruskich falach, bo o losie koni napisałem niezależnie od Twojej edycji

Komentarz

• Ojej, ależ natłok argumentów. Żaden portal nie wyszczególnił tej konkretnej pozycji, a byłem ciekaw czy powiatowe dzieci, które zostały pozbawione możliwości obejrzenia lwa w cyrku, przejadą się chociaż bryczką, popijając droższą o 5 groszy Coca Colę.
                                Sedno ustawy jest zgoła inne
                                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Pracuję...
                                X