Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To też mogłoby być w innym temacie, ale tu inny idol bywalców "Polityki", pokazuje jak nadal realnym zagrożeniem jest covid i jak powinniśmy się zachowywać, żeby nie narażać starszych osób na niebezpieczeństwo.
    https://twitter.com/AndrzejDuda/stat...627481089?s=20
    Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Warto odnotować dzisiejsze świetne wystąpienie rzecznika PiSu u Mazurka.

Przypomniał mi, że pan prezydent 5 lat temu obiecywał, że emerytury nie będą opodatkowane. No ale przyznaję rzecznikowi rację - obniżka pitu o 1% to w zasadzie prawie to samo.
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• TVP odmowilo emisji reklamy durexa, w ktorym wystepuje dwoch pedalow

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
          TVP odmowilo emisji reklamy durexa, w ktorym wystepuje dwoch pedalow
          Nooo, to są zarobieni reklamodawcy. TVN będzie im puszczał za darmo co 7 minut
          Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
          Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

po co mają zarabiać na jakiś reklamach, skoro dostali 2 mld z budżetu.

Komentarz

• NIe wszyscy uważają, że wszystko jest na sprzedaż.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Dwóch pedałów w jednym Durexie? Obrzydliwość.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  NIe wszyscy uważają, że wszystko jest na sprzedaż.
                  TVP nie jest od oceny, od tego są inne instytucje.

Komentarz

• Po pierwsze, jak najbardziej jest, bo odpowiada za to co puści – mocno przejaskrawiony przykład: jak puszczą reklamę ze scena gwałtu/gnębieniem małego kotka/rozkładającymi się zwłokami/naśmiewaniem z Holocaustu, to też luzik, bo „TVP nie jest od oceny, od tego są inne instytucje” czy jednak ktoś powinien pomyśleć przed emisją? To gdzie jest granica tego co mogą oceniać, a czego nie i kto ja ustanawia?

Po drugie, można przerzucić ciężar: niech sami oceniają i robią co uważają, a jak przy tym naruszą prawo lub będą działać na szkodę spółki, to „od tego są inne instytucje”.
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mi "udało się" widzieć to coś(durex), muszę powiedzieć ,że wracam znów na inny asortyment Już wiele mam marek z których zrezygnowałem przez "tych właśnie", m.in. koncern Coca Cola(reklama Sprite'a swego czasu), Zalando itp. Niedługo, jak to moja partnerka powiedziała, tylko woda z kranu nam zostanie do picia i chleb suchy do jedzenia
                      Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        NIe wszyscy uważają, że wszystko jest na sprzedaż.

Komentarz

• Tymczasem śledztwo w sprawie zabójstwa Igora Stachowiaka umorzone... Po raz kolejny kurwy z policji kryte przez sądy.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                            Tymczasem śledztwo w sprawie zabójstwa Igora Stachowiaka umorzone... Po raz kolejny kurwy z policji kryte przez sądy.
                            Kryte przez sądy? A od kiedy to śledztwa są umarzane przez sądy? Sprawdź czy przypadkiem nie zrobiła tego Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Co ten Duda?

https://streamable.com/92hk81

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                                Tymczasem śledztwo w sprawie zabójstwa Igora Stachowiaka umorzone... Po raz kolejny kurwy z policji kryte przez sądy.
                                Sad to ich drogi kolego osądził sprawiedliwie. Teraz zawiodła prokuratura - brak znamion czynu zabronionego.

Komentarz

Pracuję...
                                X