Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ad vocem, odejście Manna to solidarna kontynuacja odejścia Anny Gacek.

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta

I właśnie Metz pokazał smsa jakiego dostał od Kowalczewskiego "Piotrze, dopilnuj aby piosenka o której rozmawialiśmy nie była na Antenie" - wolność doboru muzyki przez prowadzących.

Do mnie też napisał. Wtedy nie wiedziałem o co mu chodzi . Resztę wiadomości pozwoliłem sobie ukryć.

A tak na poważnie. Przebrnąłem przez większość wiadomości. Padła zachęta do zaproponowania tematu do rozmowy, to może jakieś propozycje, jak wy byście widzieli przyszłość telewizji publicznej? Jakie jest lekarstwo? W moich poprzednich postach pisałem dlaczego uważam, że nie można jej zlikwidować. Wiadomo też, że każdy kolejny rząd będzie kusiło, by robić to samo. Wiemy jaki poziom prezentują zwolnieni przez PIS dziennikarze (państwo Lis, Szubartowicz, Jethon itd.). Wiemy jak wygląda obecnie telewizja publiczna.
      "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki to cie do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• Top 3 propozycji do forumowej listy przebojów:

1)Cenzura w stacyjce uj wie kogo uj wie dla kogo, która nie dała się wybić fantazyjnemu menelowi.

2)Senator, co łeb wsadził do suki, a już wyjąć go nie zdołał.

3)Pedofilskie, wulgarne fantazje o ru..aniu małych, czarodziejskich, figlarnych dwunastolatek jako pozytywny przykład niezłomnego, liberalno-konserwatywnego nieulęgnięcia pokusie grzechu.

Bedom tematy maturalne, że ho ho ho.
        Z tego miejsca dziękuję miejscowym tym liberałom, że są, choć się na nich nie zasługuje, a nawet nie chce
        Piknie nie zawiodła polska, złota młodzież w środku kwartału, piknie.
        Ostatnio edytowany przez szaka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Alejku Masalama Muhamad Zobacz posta
          A tak na poważnie. Przebrnąłem przez większość wiadomości. Padła zachęta do zaproponowania tematu do rozmowy, to może jakieś propozycje, jak wy byście widzieli przyszłość telewizji publicznej? Jakie jest lekarstwo? W moich poprzednich postach pisałem dlaczego uważam, że nie można jej zlikwidować. Wiadomo też, że każdy kolejny rząd będzie kusiło, by robić to samo. Wiemy jaki poziom prezentują zwolnieni przez PIS dziennikarze (państwo Lis, Szubartowicz, Jethon itd.). Wiemy jak wygląda obecnie telewizja publiczna.
          Wydźwięk programów opiniotwórczych (celowo nie piszę: "informacyjnych") w TV rządowej zawsze będzie się sprowadzał do propagandy. Przy czym obecnie przykłada się jakąś wagę również do tematów historycznych i patriotycznych, zaś po ewentualnej zmianie warty można spodziewać się materiałów kontestujących obecny ład społeczny - promujących równość życiowych postaw i otwartość na odmienności. Moim zdaniem najlepiej by było, aby ludzie w ogóle nie oglądali telewizji :P
          "Jeśli mówimy o establishmencie, który ukształtował się w pierwszej połowie lat 90., (...) część z nich to ludzie, którzy przez wiele lat podziemia zachowywali się w sposób wzorowy, walczyli, to nie jest tylko dawna nomenklatura (...). To oni stworzyli, wraz z częścią ówczesnej nomenklatury, grupę, dziś już prawie jednorodną i to ta grupa, (...) jest dla Polski nie walorem, ale obciążeniem, (...) bo zainteresowana jest życiem politycznym i społecznym wyzutym z wszelkich wartości." - L. Kaczyński

Komentarz

• Może będzie nowy temat do dyskusji...
            https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nic-...p-data/7xskj16
            Dzisiaj 21:00 TVP1

- Kto powinien się obawiać filmu? Powinni obawiać się ci, którzy krzyczą o pedofilii, ale gdy odbywała się na wyciągnięcie ręki, to udawali, że nic nie widzą, odwracali głowę albo oceniali to jako niewinną zabawę - zapowiedział swój film w mediach społecznościowych Sylwester Latkowski.
            - Ci, którzy uważali, że obowiązują ich inne zasady, w których można przedmiotowo wykorzystywać młodocianych - dodał.
            https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nic-...p-data/7xskj16

Komentarz

• Grillowanko "trójkowego" tematu stało się nudne? W porządku, wróćmy do grillowania pana niewyspanego.
              Minister Szumowski i cały pis bronił się, w sprawie zakupu maseczek u kumpla, po horrendalnej cenie, że to była jedyna możliwość je kupić. Jako, że "cały pis", to w obronie stanął także Minister Cieszyński. Zrobił to jednak na tyle nieudolnie, że sprawił, że określenie "jedyna" traci sens, traci go, *****, bezapelacyjnie.

Odpowiedź na maila miała nigdy nie dotrzeć, jednak nie to jest najważniejsze, bo oferta jak widać była.
              Mioduski won
              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• A jaka z tego wynika inna możliwość kupna maseczek? Certyfikowanie maseczek kumpla Neumana?
                Po pierwsze to nie kupno, a po drugie to źródło maseczek tak pewne, że do tej pory nie dotarł nawet mail od niego.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ciekawe, co to za biseksualny celebryta z TVNu, który robił castingi chłopców do "wyrwania"...

Ed. Jest reakcja.

https://plejada.pl/newsy/kuba-wojewo...-stalo/22zyvg7
                  Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Chyba nie ma zaskoczeń skoro wiadomo to od dobrych nastu lat

Co do Latkowskiego to niestety popłynął trochę z dowodami, a dokładnie z ich brakiem, stąd apele do gwiazd. Polecą tylko pozwy, ale w drugą stronę.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                      Chyba nie ma zaskoczeń skoro wiadomo to od dobrych nastu lat

Co do Latkowskiego to niestety popłynął trochę z dowodami, a dokładnie z ich brakiem, stąd apele do gwiazd. Polecą tylko pozwy, ale w drugą stronę.
                      Filmu nie oglądałem, ale z tej kolejnej śmieszno*-tragicznej** gównoburzy która rozpętała się na fejsie, to wychodzi, że sam film nie wniósł do tematu nic więcej niż artykuły -> także nie bardzo widzę opcję o co mieliby celebryci nie wymienieni z nazwiska się cisnąć do Latkowskiego.
                      Dyskusję po już oglądałem i tam nazwisko powiatowego się pojawia, ale w kontekście takim, że nie bardzo wiem o co miałby się on sądzić. Zresztą mam dziwne wrażenie, że komu jak komu, ale akurat jemu jakikolwiek proces związany z tym szambem nie jest do niczego potrzebny.
                      Także mam dziwne wrażenie, że akurat środowisko celebryckie będzie starało się zrobić wszystko żeby ten temat uciszyć, a nie pompować go chodzeniem po sądach.

* śmiesznej, bo o tym jak się bawią czy to elity, czy to Brajanek z Dżeskią to można dowiedzieć się z autopsji idąc na miasto, a nie oglądając jakieś średniej podobno jakości dokumenty
                      ** tragicznej bo w wielu przypadkach historie małoletnich dziewczyn, czy tam chłopaków dających dosłownie dupy za w sumie ciężko powiedzieć za co bo często jest to kurwienie się dla samego kurwienia, są po ludzku bardzo przykre. Tylko, że, no właśnie sam nie wiem co napisać, po prostu tak było, jest i będzie.
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Oczywiście zgoda co do większości, z tym że gwiazdy jednak będą grzały temat przez najbliższy tydzień odżegnując Latkowskiego od czci i wiary. Oni jednak przewrotnie działają.

Odnośnie samego Latkowskiego, którego rodzina mieszkała po sąsiedzku z moją od kilkudziesięciu lat to muszę przyznać, że nie miał on łatwego startu w życiu, a w sumie po tych wszystkich historiach w Braniewie etc. stał się raczej przykładem, że metamorfoza przez resocjalizację może być skuteczna. Szkoda, że pod względem warsztatu i wartości dowodowej wyszło bardzo marnie. Nie widziałem filmu Siekielskich, ale ten poprzedni był zdecydowanie lepiej zrealizowany od tego co zrobił Latkowski.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                          Oczywiście zgoda co do większości, z tym że gwiazdy jednak będą grzały temat przez najbliższy tydzień odżegnując Latkowskiego od czci i wiary. Oni jednak przewrotnie działają.

Odnośnie samego Latkowskiego, którego rodzina mieszkała po sąsiedzku z moją od kilkudziesięciu lat to muszę przyznać, że nie miał on łatwego startu w życiu, a w sumie po tych wszystkich historiach w Braniewie etc. stał się raczej przykładem, że metamorfoza przez resocjalizację może być skuteczna. Szkoda, że pod względem warsztatu i wartości dowodowej wyszło bardzo marnie. Nie widziałem filmu Siekielskich, ale ten poprzedni był zdecydowanie lepiej zrealizowany od tego co zrobił Latkowski.
                          1) Grzać to pewnie będą grzały dopóki ktoś "z góry" nie da im prikazu, że "tisze jediesz dalsze budiesz" - co w związku z tym, że ten temat jest ultra rozwojowy nastąpi raczej szybciej niż później
                          2) Ja mam z Latkowskim problem - bo z jednej strony doceniam jego podejmowanie tematów "niewygodnych" - jak chociażby ten z dzisiaj. Z drugiej kmwtw (załóżmy, że mam podejrzenia co do szczerości jego intencji ) ale śmieszy mnie to nawet nie szukanie sensacji co jest na swój sposób zrozumiałe, ale samo podejście czyli robienia wielkiego hallo z byle pierdoły i dodawanie do tego niewiadomo jakiej ideologi.
                          3) Dla mnie 1 film Sekielskich był mocno słaby - w sensie technicznym ok (ale ***** mamy XXI wiek więc nie róbmy z tego jakiegoś hallo) zaś co do treści to nawet nie to że była ona tendencyjna (bo sama hierarchia mu się wystawiła z tematem, więc nic dziwnego, że to drążył), tylko irytowało mnie mieszanie różnych pojęć i manipulowanie nimi + w moim mniemaniu kompletnie bezkrytyczne podejście do niektórych wątków.
                          Także dla mnie oba dotykają tylko realnego problemu - czyli różnych zwyrodnień wobec dzieci i zamiatania tego pod dywan (imho skala tego jest niestety duża)
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• No no pięknie TV załatwiła spokoj przyznającym się przed kamerami do swoich czynów pedofilom z kościoła co to ich szatan kusi.

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                              No no pięknie TV załatwiła spokoj przyznającym się przed kamerami do swoich czynów pedofilom z kościoła co to ich szatan kusi.
                              Raczej chodziło o to, aby pokazać, że ten problem dotyczy ogółu społeczeństwa, wszystkich jego warstw, a nie tylko kleru, jak to starał się przedstawić dokument Sekielskich.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Raczej chodziło o to, aby pokazać, że ten problem dotyczy ogółu społeczeństwa, wszystkich jego warstw, a nie tylko kleru, jak to starał się przedstawić dokument Sekielskich.
                                Ale Sekielski nigdy nie mówił ze to jest problem tylko i wyłącznie kościoła. I sadze tez ze akurat Sekielski zajmował się klerem żeby pokazać ze to jest bezkarna grupa w której rękę myje. Zreszta widać to dziś kiedy rok po premierze pierwszego dokumentu winni dalej nie ponieśli kary.
                                Kazdy jeden z nas z miejsca by miał przejebane nawet gdyby posiadal tylko jakieś treści na kompie tymczasem księża pierdola ze szczerze ubolewają i to wszystko wina strasznego szatana i gdzieś tam sobie siedzą na parafiach.

Komentarz

Pracuję...
                                X