Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Hitem są przede wszystkim Twoje emotinki, których przybywa wykładniczo wraz z bezradnością.

Jak już czepiamy się Kaczyńskiego, którego nomem omen co już powtarzałem doceniam za skuteczność to prawda jest taka, że jednak miał wygodne życie i nie przepracował się za dużo w odróżnieniu od Polaków wykonujących wszelakie zawody (nie będę tutaj wartościował, ale wiadomo o co chodzi), a ostatnie 3 dekady jednak siedzi na garnuszku Polaków.

masz rację co do Twojego przypadku to jestem bezradny...zresztą nie tylko ja

Ważne za to, że Ty jesteś skuteczny i dobrze poinformowany. Plus coś dziwnie jak na liberała wpierdalający się do tego co i za co ktoś żyje.
    BEZRADNOŚĆ
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jeszcze więcej emotinek, jeszcze więcej

Naprawdę nie widzisz, że robisz się bardziej żenujący od szaki momentami?

Normalne, że dopierdalam się do ludzi, którzy żyją z socjalu, czy są darmozjadami w stylu Kaczyńskiego, bo to jest niezgodne z moimi poglądami. Sam wstydziłbym się brać jakieś pieniądze z kasy państwowej.
      Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Normalne, że dopierdalam się do ludzi, którzy żyją z socjalu, czy są darmozjadami w stylu Kaczyńskiego, bo to jest niezgodne z moimi poglądami. Sam wstydziłbym się brać jakieś pieniądze z kasy państwowej.
        Z chęcią bym poznał Twoje osięgnięcia zawodowe i to w jaki sposób do tego doszedłeś...tak tak ja wiem...od najmłodszych lat w czasach dzikiego kapitalizmu handlowałeś jabłkami z sadu dziadka.
        A znajomych samorządowców którymi się chwalisz tu i ówdzie to też nie szanujesz czy to co innego bo to swój chłop i nie darmozjad, bo daje zarobić
        I Ty jeszcze po takich tekstach piszesz coś o szacunku do drugiego człowieka
        No i w bonusie
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Oj znowu bezradność wróciła

Jadę w celu dopisania do kajecika rozwieść 500 maseczek seniorom i dopisać to jako osiągnięcie zawodowe. Nie mam czego się wstydzić, bo mimo, że nie musiałem pracować ze względu na niezłą sytuację materialną to od dzieciaka byłem przedsiębiorczy i od 16 roku roku życia pracowałem, chociażby po szkole układając produkty w marketach, a pierwszego Lexusa kupiłem sobie w całości za własne zarobione ciężką pracą pieniądze jeszcze przed 18-stką.

Od samorządu w życiu nic nie dostałem, nawet od tych mitologizowanych samorządowców, bo zwyczajnie w życiu wiele rzeczy robiłem non profit i dalej działając w kilku fundacjach i stowarzyszeniach nie czerpię z tego ani złotówki, bo po co mi to?
          Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Oj znowu bezradność wróciła

Jadę w celu dopisania do kajecika rozwieść 500 maseczek seniorom i dopisać to jako osiągnięcie zawodowe. Nie mam czego się wstydzić, bo mimo, że nie musiałem pracować ze względu na niezłą sytuację materialną to od dzieciaka byłem przedsiębiorczy i od 16 roku roku życia pracowałem, chociażby po szkole układając produkty w marketach, a pierwszego Lexusa kupiłem sobie w całości za własne zarobione ciężką pracą pieniądze jeszcze przed 18-stką.

Od samorządu w życiu nic nie dostałem, nawet od tych mitologizowanych samorządowców, bo zwyczajnie w życiu wiele rzeczy robiłem non profit i dalej działając w kilku fundacjach i stowarzyszeniach nie czerpię z tego ani złotówki, bo po co mi to?
            Ale szczerze mnie to $@% jak zarabiasz i co robisz ze swoimi pieniędzmi - bo jak na razie to Ty się o to tutaj ciśniesz.
            O tym czy masz rację, ani o tym kim jesteś nie świadczy ile masz siana, ale to jakim jesteś człowiekiem.
            Zaś skoro "wiele rzeczy robiłeś non profit" dla bliźnich to jest tego wymiarem i akurat za to jak najbardziej należy Ci się szacunek.
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Ale zdajesz sobie sprawę, że wybory w takim trybie nie sprowadzają się tylko do wrzucenia kartki do skrzynki? Poza tym, Pani pisze, że przesyłka idzie długo, więc wirus ma czas zdechnąć. Tu tak nie będzie.

Co nie zmienia faktu, że takie wybory są bezpieczniejsze od tradycyjnych. Ale nadal duże ryzyko jest.
              Takie same ryzyko jak przy odbiorze paczki od kuriera, czy renty od listonosza. Albo od kasjerki wydającej reszty w sklepie jak płacisz gotówką.
              Co to są za wogóle za rozkminki z tym wirusem na paczce przez 4-8-20-500 godzin? Jeżeli rzeczywiście to gówno jest na kopercie/opakowaniu, to jak nakaszlał nadawca, to się raczej nie zarazisz, jak lalka w sortowni to masz pól na pół, a jak kurier to już na bank masz prz@jebane? Jak to można obliczyć?
              Zakażonych jest jeden na ileś tam dziesiąt tysięcy ludzi w Polsce, naprawdę trzeba mieć mega niefart, żeby się na to nadziać na kopercie.
              Ostatnio edytowany przez aDHd; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Literówka
              Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
              Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                Tak, bo Prawo i Sprawiedliwość to uświęcona przez Boga partia, która zawsze postępuje zgodnie z prawem i sprawiedliwością. Prawda jest taka, że w dvpie mają to prawo i jest tylko dla nich przeszkodą. Każdy patrzy tylko na swój partyjny interes (PIS wie, że maj to ostatnia szansa na wygraną, opzycja wie, że w maju przegra) i mają Polskę w ...
                Myślałem, że odpowiesz sobie/nam uczciwie i bezstronnie, ale najwyraźniej się łudziłem. I tak w rzeczy samej można sobie uskuteczniać ten zaproponowany przez Ciebie wcześniej ping-pong do woli.
                Bo akurat postępowanie PO ma na celu dobro Polski i Polaków, miej litość. Dla nich to pojęcie zupełnie obce, liczy się tylko jak najszybszy powrót do koryta, do którego dążą po trupach, co pokazują choćby ostatnie ich działania wciągające do nieczystej gry nawet terytorialnych aparatczyków, by za wszelką cenę zbojkotować te wybory, w jakiej formie by one nie były, notabene prawomocnie obwarowane zapisami Konstytucji, na straży której tak wytrwale od pewnego czasu stoją. Ale jak życie pokazuje, jest to tylko na pokaz i ma służyć uzyskaniu partykularnych celów.
                Gdyby tak naprawdę zależało im na zachowaniu porządku konstytucyjnego, to by pomogli w realizacji wyborów w formie korespondencyjnej i po sprawie, bez używania tej napastliwej narracji mówiącej o rzekomy skazywaniu Polaków przez PiS na wirusowy szafot.
                Jak nie teraz to kiedy, jak nie w takiej formie to w jakiej, tego też od nich nie usłyszymy. Liczy się tylko bojkot.

Komentarz

Pytanie nie do mnie, a do obecnie rządzących, którzy wszystkimi możliwymi, często pozaprawnymi, bądź na granicy prawa instrumentami prą do organizacji wyborów 10 maja za wszelką cenę.

To co jest zapisane w ustawach etc. jest tak naprawdę obecnie bez znaczenia, bo można to przecież w każdej chwili obejść uchwałą, czy rozporządzeniem. Prawda jest natomiast taka, że PKW tak naprawdę tych wyborów nie przeprowadza, więc czy PiS tego chce czy nie chce te wybory będą kwestionowane i podważane w Polsce i poza Polską.

Co pozostaje takim jak ja. Bojkot i brak udziału w wyborach. Niech Duda wygra z wynikiem 90% przy frekwencji 20%. Tego bym sobie życzył.

Z mojej najbliższej rodziny nikt nie zamierza brać w tych wyborach. Rodzice wyjeżdżają w tym terminie na wieś, a ja co najwyżej odwiozę puste (czytaj źle wypełnione) karty do głosowania i wrzucę do urny, aby nie być posądzonym o przywłaszczenie sobie kart.
                  Bełkot. Jak wyżej

Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Takiego zakompleksienia u Ciebie nie spodziewałem się. Czepianie się akurat Kaczyńskiego, którego 'nieróbstwo" nie różni się niczym od czołówki polityków wszystkich opcji, jest na poziomie wypowiedzi Kidawy.

Na marginesie - wczoraj znajoma z Francji zapytała się, czy KIDAWA ma korzenie japońskie?. Qrwa, nie wiedziałem co jej odpowiedzieć.

Komentarz

• Przecież napisał, że tacy ludzie są po drugiej stronie i ma o nich takie samo zdanie. Wystarczy czytać dokładnie czyjeś posty wtedy doszukiwanie się zakompleksienia nie będzie konieczne.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                        Wystarczy czytać dokładnie czyjeś posty wtedy doszukiwanie się zakompleksienia nie będzie konieczne.
                        No właśnie

Zamieszczone przez gizo Zobacz posta

Czepianie się akurat Kaczyńskiego
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jak pisaliście o Kaczyńskim to trudno, aby nagle pisał o Kidawie Inna sprawa, że jakoś mnie te teorie nie kręcą

Komentarz

• Wszedłem na forum, 4 strony do nadrobienia, myślę, pewnie coś się w polskiej polityce wydarzyło. Po 4 stronach pozostało jedynie zniesmaczenie, informacja, że, Kaczyński jest bumelantem, bo pracował na uczelni wyższej (jak dziadek użytkownika, który to napisał). Wartość ma tylko praca fizyczna i tylko za nią należy się płaca, chyba że wykonywana na rzecz państwa, to uczciwy człowiek by nie wziął. I 20 innych ciekawostek, o których już zdążyłem zapomnieć. Jak to wszystko czytam, to mam wrażenie, że większość postów to prowokacje. Potem przychodzi kolejne wrażenie, że niestety tak nie jest.

Mam jeden postulat, który i tak nie będzie brany pod uwagę, ale będę go forsował całym swoim jestestwem. Piszmy o faktach, a nie o emocjach.

Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                            Nie mam czego się wstydzić, bo mimo, że nie musiałem pracować ze względu na niezłą sytuację materialną to od dzieciaka byłem przedsiębiorczy i od 16 roku roku życia pracowałem, chociażby po szkole układając produkty w marketach, a pierwszego Lexusa kupiłem sobie w całości za własne zarobione ciężką pracą pieniądze jeszcze przed 18-stką.
                            A to się nadaję na jakąś pastę. Bardzo udaną, jeśli poziom się utrzyma.
                            Nigdy nie spotkałem osoby, która by traciła czas na ciężką, niewdzięczną i najgorzej płatną pracę, gdyby tak naprawdę nie musiała tego robić. Mało tego, w niespełna 2 lata, kupiła sobie za to luksusowy samochód. Wyborne (emotka ).

"..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• No to moze wolta Gowina jako ciekawszy temat? Mi się wydaje to nieprawdopodobne ale trochę tego lata po Twittera-ch. No bo co to miałoby oznaczać innego niż przedterminowe wybory w których go już nie będzie.
                              https://wpolityce.pl/m/polityka/4974...rydze-opozycji

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Komentarz

• Zamieszczone przez Banita_70 Zobacz posta

Myślałem, że odpowiesz sobie/nam uczciwie i bezstronnie, ale najwyraźniej się łudziłem. I tak w rzeczy samej można sobie uskuteczniać ten zaproponowany przez Ciebie wcześniej ping-pong do woli.
                                Bo akurat postępowanie PO ma na celu dobro Polski i Polaków, miej litość. Dla nich to pojęcie zupełnie obce, liczy się tylko jak najszybszy powrót do koryta, do którego dążą po trupach, co pokazują choćby ostatnie ich działania wciągające do nieczystej gry nawet terytorialnych aparatczyków, by za wszelką cenę zbojkotować te wybory, w jakiej formie by one nie były, notabene prawomocnie obwarowane zapisami Konstytucji, na straży której tak wytrwale od pewnego czasu stoją. Ale jak życie pokazuje, jest to tylko na pokaz i ma służyć uzyskaniu partykularnych celów.
                                Gdyby tak naprawdę zależało im na zachowaniu porządku konstytucyjnego, to by pomogli w realizacji wyborów w formie korespondencyjnej i po sprawie, bez używania tej napastliwej narracji mówiącej o rzekomy skazywaniu Polaków przez PiS na wirusowy szafot.
                                Jak nie teraz to kiedy, jak nie w takiej formie to w jakiej, tego też od nich nie usłyszymy. Liczy się tylko bojkot.
                                Ale co mnie PO interesuje? Niech zdychają (politycznie).
                                Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                                I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Pracuję...
                                X