Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanie w jaki sposób chcą przedłużyć kadencję Dudy po sierpniu tego roku aż do maja wiosny 2021?

- Proponujemy, by w sytuacji, gdy stan epidemii trwa dłużej niż 30 dni, władza z automatu ogłaszała stan klęski żywiołowej - poinformował lider Koalicji Obywatelskiej. Zaproponował też wprowadzenie zmian do ustawy o stanie klęski żywiołowej. Zakładają one "ograniczoną odpowiedzialność Skarbu Państwa". Jak tłumaczył Budka, chodzi o to, by państwo wypłacało odszkodowania w stanach nadzwyczajnych tylko tym firmom, które podatki płacą w Polsce.
    Niewykonalne.
    Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Właśnie miałem to wkleić - tego drobiazgu zabrakło na grafice i w social-mediach.
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
        Pytanie w jaki sposób chcą przedłużyć kadencję Dudy po sierpniu tego roku aż do maja wiosny 2021?

Niewykonalne.

Duda uruchomił kampanię - jak to było Foxxie, głosy wygrane dzieki jakiej postawie? Konserwatywnej? Bo ja widzę że Duda ma jasny przekaz do swoich wybroców:

- utrzymam 500+
        - utrzymam emerytury
        - nie dam ukraść

ze świecą szukać konserwatyzmu w przekonaniach, widać tylko przekupstwo.
        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Ojej.
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta

Duda uruchomił kampanię - jak to było Foxxie, głosy wygrane dzieki jakiej postawie? Konserwatywnej? Bo ja widzę że Duda ma jasny przekaz do swoich wybroców:

- utrzymam 500+
            - utrzymam emerytury
            - nie dam ukraść

ze świecą szukać konserwatyzmu w przekonaniach, widać tylko przekupstwo.
            Wielokrotnie już obserwowaliśmy umiarkowany związek tego co widzisz z rzeczywistością BTW - a widzisz gdzieś stanowisko opozycji w tych sprawach? Zwłaszcza w ostatniej z nich?

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
              Wielokrotnie już obserwowaliśmy umiarkowany związek tego co widzisz z rzeczywistością BTW - a widzisz gdzieś stanowisko opozycji w tych sprawach? Zwłaszcza w ostatniej z nich?
              Utrzymam emerytury - noż kierwa przekupstwo i anty konserwatyzm pełną gęba.
              Z takim deficytem pojęciowym to w sumie się nie dziwie Hazardzisto, że zostałeś Kodomitom
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                Już dawno pisałem, że zgoda na zmianę Konstytucji to najlepsze rozwiązanie dla większości opozycji, większości, bo nie całej.
                Gdyby się jakaś część opozycji zgodziła na zmianę konstytucji w wersji Gowinowej, to byłby chyba najgłupszy, najbardziej idiotyczny ruch, jaki mozna wykonać.
                Opozycja zgodnie przekonuje, że nie należy robić teraz wyborów.
                Nalżey całą energię skierowac na walkę z koronwairusem i łagodzenie skutków pandemii.
                Taki przekaz może być zrozumaiły.

Tymczasem poprawka Gowina oznacza, że państwo marnuje mnóstwo energii i niemało pieniedzy, angażuje wiele osób ryzykując ich zdrowiem, tylko po to, by już odbyte wybory unieważnić. Absurd do potęgi. Dewaluuje się wszystko, co opozycja mówiła.
                Z drugiej strony - w przypadku KO wogóle by mnie taki idiotyzm nie zdziwił.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Utrzymam emerytury - noż kierwa przekupstwo i anty konserwatyzm pełną gęba.
                  Z takim deficytem pojęciowym to w sumie się nie dziwie Hazardzisto, że zostałeś Kodomitom
                  13 i 14, mózgu. Idź szerz w koronowirusowym wątku jaką to jesteśmy potęgą w testach
                  „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta

13 i 14, mózgu. Idź szerz w koronowirusowym wątku jaką to jesteśmy potęgą w testach
                    potęgą to ty juz wiesz w czym jesteś pajacynko
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Dogrywka Dudy: ja Wam daje, ale wy nie bierzcie

jprd

Komentarz

• A napiszesz dla odmiany coś od siebie, własnymi słowami? Albo przytoczysz ze źródłem wypowiedź o której tprd?

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                          A napiszesz dla odmiany coś od siebie, własnymi słowami? Albo przytoczysz ze źródłem wypowiedź o której tprd?
                          pooglądaj inną tivi niż TVPiS oraz poczytaj inne gazety niż GP

Komentarz

• Faworyt do Marvina.
                            W kilku kategoriach.
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Ale przecież to było "od niego" i "własnymi słowami"... A że tylko na tyle go stać, to już jego problem. Sam sobie wystawia laurkę.
                              |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                              Better Dead Than Red

Komentarz

• Mówiłem, że to kodziarz zanim to było modne.
                                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X