Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta

Ty się na prawdę dziwisz że takie są nastroje i ludzie są nieufni? Patrząc na dokonania tej partii trzeba być fanatykiem żeby być pozbawionym nawet najmniejszych wątpliwości, wystarczy spojrzeć na ich rzetelność i prawdziwość w TVP.

Zresztą to nie jest kwestia tylko pisu. Każda partia byłaby tak samo postrzegana jeśli przygotowywała by taki bubel na kolanie w takim pośpiechu. Ale żeby to dostrzec to trzeba zdjąć klapki z oczu, spojrzeć z dystansu, przestać narzekać jak to PiS jest atakowany i pozbyć się tego syndromu oblężonej twierdzy.
    Napisz, zadeklaruj się w końcu, która partia wg Ciebie jest godna aby jej zaufać, która przeprowadziła by to lepiej i która by spowodował, że przekaz TVP byłby naprawdę obiektywny, bez żadnych propagandowych treści, jak to miało miejsce za rządów wszystkich dotychczasowych partii.
    Bo aktualnie mienisz się li tylko dyżurnym krytykiem wszystkiego co pisowskie, więc napisz, jaka jest Twoja alternatywa, komu kibicujesz.

Komentarz

• Zamieszczone przez aDHd Zobacz posta
      Takie są nastroje w tvenie, gazetce, onecie i na social mediach totalsów. Duża część społeczeństwa zupełnie inaczej to widzi.
      Dokładnie to miałem napisać

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Budyń_70 Wnadchodzących wyborach prezydenckich zagłosuje na Szymona Hołownię, natomiast w wyborach parlamentarnym swój głos oddałem na Stanisława Tyszkę.
        Mała dygresja jeśli już chodzi o preferencje wyborcze. Taka subtelna różnica między nami się wyklarowała, ze ja swój glos oddaje na posła, a Ty na partie.

Jeśli odbierasz mnie jako dyżurnego krytyka PiS to wspominałem ci wcześniej. Nie ma problemu żeby kogoś pochwalić niezależnie skąd pochodzi, nie mniej jednak jeśli coś robi źle to dlaczego mam siedzieć cicho?

Żaden rząd nie jest w stanie tego udźwignąć w takich okolicznościach toteż żaden nie powinien tego robić. Prosta sprawa o której pisze tutaj duże grono osób.

W kwestii TVP jeżeli ty porównujesz obecne działania do tego co było to cóż, pozostaje mi jedynie współczuć, bo takiej propagandy jak tam to Goebels, TVN, Urban by się nie powstydzili razem wzięci. Na prawdę chcesz, żebym ci wyciągnął te wszystkie paski i wypowiedzi i wypunktował czy jednak z bólem serca się zgodzisz, że to nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem?

FoxxaDHd , a skąd wy to wiecie skoro „Gw-nie czytam, TVN nie oglądam” ?

Komentarz

• Zamieszczone przez aDHd Zobacz posta

Takie są nastroje w tvenie, gazetce, onecie i na social mediach totalsów. Duża część społeczeństwa zupełnie inaczej to widzi.
          A jakie są Twoim zdaniem nastroje wśród ludzi, którzy nie oglądają TVNu, nie czytają gazetki, onetu, social mediów totalsów, i jednocześnie nie oglądają drugich totalsów - TVP, w polityce, Gapola?
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• PIS dązy do wyborów w maju, bo to jest ostatni termin, w którym Andrzej Duda wygra wybory. Później będzie loteria, a jeszcze później na pewno przegra. Naczelnik w swoim stylu nie odpuści żadnej okazji, żeby wykończyć przeciwników politycznych i ugrać jak najwięcej. Prawdziwy mąż stanu, a jego wyznawcy jeszcze krzyczą: dobrze robi, mocniej im dopie....

Epidemia to była szansa, żeby choć trochę skonsolidować Polaków, ale jak zwykle własne korzyści poszczególnych plemion przeważyły nad dobrem narodu.
            Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
            I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• @sephiroth1916, jakkolwiek wybory w maju i w formie korespondencyjnym z wykorzystaniem naszej efektywnej Poczty Polskiej uważam za głupie i nierealne, w którym pewnie nie wezmę udziału, to to co piszesz, że później będzie loteria, a później na pewno przegra, to akurat demagogia. Z kim ma przegrać? Bosakowi musiałoby kilkukrotnie urosnąć, Kidawa to już chyba titanic, a innych kandydatów Platforma nie ma - Schetyna skompromitowany, buc Budka też nie ma szans, już więcej szans by miał ktoś znany i lubiany typu Mateusz Borek, raper Sokół albo ktoś taki
              Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• PeCe - Waldek KK albo ewentualnie Grodzki . Tylko odpowiadam, nie kibicuję
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• PeCe Ciężko się wygrywa wybory przy 20% bezrobociu, fatalnej sytuacji gospodarczej i widmie drugiej fali epidemii.
                  Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                  I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Budyń_70 Wnadchodzących wyborach prezydenckich zagłosuje na Szymona Hołownię, natomiast w wyborach parlamentarnym swój głos oddałem na Stanisława Tyszkę.
                    Mała dygresja jeśli już chodzi o preferencje wyborcze. Taka subtelna różnica między nami się wyklarowała, ze ja swój glos oddaje na posła, a Ty na partie.

Jeśli odbierasz mnie jako dyżurnego krytyka PiS to wspominałem ci wcześniej. Nie ma problemu żeby kogoś pochwalić niezależnie skąd pochodzi, nie mniej jednak jeśli coś robi źle to dlaczego mam siedzieć cicho?

Żaden rząd nie jest w stanie tego udźwignąć w takich okolicznościach toteż żaden nie powinien tego robić. Prosta sprawa o której pisze tutaj duże grono osób.

W kwestii TVP jeżeli ty porównujesz obecne działania do tego co było to cóż, pozostaje mi jedynie współczuć, bo takiej propagandy jak tam to Goebels, TVN, Urban by się nie powstydzili razem wzięci. Na prawdę chcesz, żebym ci wyciągnął te wszystkie paski i wypowiedzi i wypunktował czy jednak z bólem serca się zgodzisz, że to nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem?

Przecież Hołownia to jest właśnie taki gotowy do "spożycia" produkt medialny należący do tej samej rodziny co POKO

Komentarz

Budyń_70 Wnadchodzących wyborach prezydenckich zagłosuje na Szymona Hołownię, natomiast w wyborach parlamentarnym swój głos oddałem na Stanisława Tyszkę.

AD1. Nowe nazwisko na scenie politycznej, nie miał okazji jeszcze nic zepsuć, zatem na kogo głosowałeś w poprzednich wyborach?

AD2. Pytanie, skąd taka pewność, czyli tak jak opozycja, szufladkujesz bez wyjątku, nazywając przy tym fanatykami.

AD3. Czy za poprzedniej kadencji znalazł się ktoś (poseł/działania) za co byłeś skłonny skrytykować - kogo/co i za co?

AD4. Tzn. uważasz, że w takiej sytuacji należy pozostawić państwo bez tego organu?
                      Skoro nikt nie jest godzień, to dlaczego ci co akurat są przy władzy, nie mogą choć próbować tego ogarnąć, tym bardziej, że mają ku temu mandat wyborczy?

AD5. Skoro tak uważasz, to ja Tobie również bardzo współczuję braku obiektywizmu oraz totalnego zmanipulowania przez media konkurencyjne/opozycyjne.
                      Ostatnio edytowany przez Budyń_70; 126028.

Komentarz

• Podczas każdej kampanii musi być jakiś kandydat tzw szołmen który uważa się, że jest niby z poza głównego nurtu politycznego.
                        Internetowy, artysta najlepiej z występami w TV, który wejdzie na salę krzyknie uuu ale nas dużo, razem możemy więcej, bez was by mnie nie było.
                        5 lat temu był Kukiz - antysystemowiec, teraz mamy Hołownie.

Komentarz

• W charakterze ciekawostki:

https://betfan.pl/zaklady-bukmachers...-wyborow/10632

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                            PIS dązy do wyborów w maju, bo to jest ostatni termin, w którym Andrzej Duda wygra wybory. Później będzie loteria, a jeszcze później na pewno przegra. Naczelnik w swoim stylu nie odpuści żadnej okazji, żeby wykończyć przeciwników politycznych i ugrać jak najwięcej. Prawdziwy mąż stanu, a jego wyznawcy jeszcze krzyczą: dobrze robi, mocniej im dopie....

Epidemia to była szansa, żeby choć trochę skonsolidować Polaków, ale jak zwykle własne korzyści poszczególnych plemion przeważyły nad dobrem narodu.
                            No chyba żartujesz, jeżeli uważasz, że przy obecnej totalnej retoryce opozycji było to możliwe.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                              Podczas każdej kampanii musi być jakiś kandydat tzw szołmen który uważa się, że jest niby z poza głównego nurtu politycznego.
                              Internetowy, artysta najlepiej z występami w TV, który wejdzie na salę krzyknie uuu ale nas dużo, razem możemy więcej, bez was by mnie nie było.
                              5 lat temu był Kukiz - antysystemowiec, teraz mamy Hołownie.
                              A potem kończy....w PSL, na który głosuje wyborca, według którego TVP i PiS mają problemy z wiarygodnością

Komentarz

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
                                Słabizna, mały kursik, skłonny bym był postawić na niespodziankę, która zawsze daje więcej zarobić, gdy wejdzie, jest ryzyko - jest zabawa

Komentarz

Pracuję...
                                X