Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Akurat w tamtym momencie te posty praktycznie latały równolegle. Zwłaszcza, że pierwszych jeśli mnie pamięć nie myli ponad 20 postów szaki to były wyłącznie obelgi w moim kierunku. Nie wiem kto pisał jako szaka, ale moim zdaniem to nie było konto ot tak sobie nagle odkopane po latach. Jak to mój znajomy określa - hibernatus.

Jeśli posądziłem niesłusznie Pawełka. Przepraszam.
    Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Taka ciekawostka. TVN24 wszystkie rozmowy z "ekspertami", politykami itd. prowadź zdalnie - przez skype. Wczoraj (albo przedwczoraj) do polityka konfederacji wysłano jednak wóz transmisyjny. Znajomy, który od lat pracuje w TVN24 twierdzi, że taki "gest" ze strony TVNu oznacza, że Konferencja nie będzie przedstawiana w tej stacji już jako nic nie znacząca partia faszystów, a zacznie być znaczącą siłą opozycyjną Może to tylko fanaberie mojego znajomego, ale on naprawdę siedzi w tym syfie od lat i ma pojęcie jak funkcjonuje TVN. Jest w środku od kilkunastu lat i przedstawiał ki na przestrzeni tych lat multum zakulisowych sytuacji z tej stacji i mam wrażenie, że jego pogląd na tą sytuację jest jak najbardziej słuszny. Zdaje sobie sprawe, że brzmi to jak banał, ale... Niech każdy sobie interpretuje to na własny sposób. Koalicja 'antypis' moim zdaniem nabiera nowych, niespodziewanych kształtów.
      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
      Better Dead Than Red

Komentarz

• Żeby coś opijać to najpierw musi pojawić się ktoś lepszy. Z obecnych partii od PiSu lepszej nie ma. No chyba, ze tak bardzo marzy ci się powrót tych kurew z PO.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Niech będzie, że otworzę za pomyślność Polski i pokonanie koronowirusa!

Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
          Niech każdy sobie interpretuje to na własny sposób. Koalicja 'antypis' moim zdaniem nabiera nowych, niespodziewanych kształtów.
          Wajchę już przekręcono na dobre przy okazji wyborów do europarlamentu. Uznano, że to dobry patent na ocieplenie wizerunku "neofaszystów" w kontekście wyniku wyborczego PiS. Aczkolwiek chyba to TVP atakami na Konfederację w ostatnich wyborach przysporzyło im głosów niż laurki ze strony TVN

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
            Oczywiście nie zgadzam się z Tobą politycznie ani trochę, ale Ciebie, w przeciwieństwie do tych mapetów, sephriotów, L.. i reszty kodziarzo-meteoro-lemingów mam za kogoś inteligentnego.
            Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            Proszę o cytat. Inaczej uznam, że kolejno z wielu kłamstw jakie tu padały i padają.

Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• To odnośnie tych bezsenownych postów?

Zobaczymy czy będzie epilog:
              https://opinie.wp.pl/makowski-gambit...7004365469313a

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                Taka ciekawostka. TVN24 wszystkie rozmowy z "ekspertami", politykami itd. prowadź zdalnie - przez skype. Wczoraj (albo przedwczoraj) do polityka konfederacji wysłano jednak wóz transmisyjny. Znajomy, który od lat pracuje w TVN24 twierdzi, że taki "gest" ze strony TVNu oznacza, że Konferencja nie będzie przedstawiana w tej stacji już jako nic nie znacząca partia faszystów, a zacznie być znaczącą siłą opozycyjną Może to tylko fanaberie mojego znajomego, ale on naprawdę siedzi w tym syfie od lat i ma pojęcie jak funkcjonuje TVN. Jest w środku od kilkunastu lat i przedstawiał ki na przestrzeni tych lat multum zakulisowych sytuacji z tej stacji i mam wrażenie, że jego pogląd na tą sytuację jest jak najbardziej słuszny. Zdaje sobie sprawe, że brzmi to jak banał, ale... Niech każdy sobie interpretuje to na własny sposób. Koalicja 'antypis' moim zdaniem nabiera nowych, niespodziewanych kształtów.
                Cóż - że antyrządowa tv postanowiła oddać głos Konfederacji wcale nie dziwi. Dziwi, że tak późno, ale z drugiej strony po tefauenie też trudno spodziewać się większego ogarnięcia.
                TVN w koncu zrozumiał, że promowanie MKB jako najlepszej kandydatki szkodzi głównie tej kandydaturze.
                Najpierw pojawiał się znacznie częściej Hołownia czy WKK. Ale w końcu TVN odkrył kogo naprawdę boi się PiS i TVP. Właśnie Konfederacji. Konfederatów nie da się określić jako "oderwanych od koryta", nie są "elementem antyrodowym" "totalsami" etc.
                Krytyka ze strony prawej dość rzeczowego Bosaka to to, czego się Prezydent Duda i PiS boją najbardziej.
                Stąd parcie do wyborów teraz. Bez kampanii - ez szans, by Bosak ze swoim przekazem się przebił do szerszej publiczności. Bez debaty, w której PAD musiałby odpowiadać na niewygodne pytania.
                Kampania daje szansę pojawienia się w mediach przynajmniej przez jakis czas na rownych zasadach.
                Jakie to ma znaczenie? Jedna debata w 2015 zawżyła prawdopodobnie o wyniku wyborów. Adrian Zandberg w jednej debacie przekonał ponad 3% do głosowania na partie Razem. Gdyby choć co czwarty z lewicowych wyborców Razem zamiast tego zagłosował zaciskajac zeby na SLD/Palikota - rzeczywistość w Sejmie wyglądałaby zgoła inaczej.
                Takze to nie jest tak, że brak kampanii, (ktora jest istotną częścią procesu wyborów!) jest bez znaczenia.
                W wyborach prezydenckich celne ciosy wymierzone w Prezydenta Andrzeja Dudę przez Bosaka mogłyby zniechęcić niemałą część wyborców obecnie deklarujących poparcie dla urzędującego prezydenta. A wtedy zamiast potencjalnego zwycięstwa w pierwszej turze mogłoby dojść do drugiej, w której cała opozycja jednoczy sie wokół np. Kosiniak-Kamysza. I wynik bardzo niepewny.
                Stąd, wydaje się, to parcie do wyborów teraz. Ze zdezorganizowaną rozmemłaną KO i błaźniącą się MKB w opozycyjnej TV i zneutralizowanym poprzez brak dostępu do mediów przedstawicielem Konfederacji.
                Długo, bardzo długo zajęło tefałenom zorientowanie się, czego boi się Kurski i jego TV, oraz PiS.
                i teraz na siłę probuje nadrobić stosując wyżej wymienione gesty.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• "Projekt ustawy autorstwa PiS w obecnym kształcie wymusza na wszystkich uprawnionych do głosowania, zwrócenie karty do głosowania pod karą 3 lat więzienia. Nawet jeśli wyborca nie będzie chciał oddać głosu, będzie musiał się pofatygować do skrzynki" - pisze reporter Patryk Michalski z RMF FM.
                  Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• jakie to jest ***** żałosne:

https://twitter.com/i/status/1247214304199401473
                    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
                      "Projekt ustawy autorstwa PiS w obecnym kształcie wymusza na wszystkich uprawnionych do głosowania, zwrócenie karty do głosowania pod karą 3 lat więzienia. Nawet jeśli wyborca nie będzie chciał oddać głosu, będzie musiał się pofatygować do skrzynki" - pisze reporter Patryk Michalski z RMF FM.
                      Jeśli to okaże się prawdą to prawdziwy boom koronawirusa będzie miał miejsce wlasnie w okolicach 10 maja kiedy wszyscy staniemy w kilometrowych kolejkach do skrzynek. Ja szczerze mówiąc nie jestem w stanie sobie wyobrazić jakby to miało wyglądać w praktyce. 100/200/300/xxx osób w odstępie 2 metrów od siebie w kolejce do jakiejś skrzyneczki na mieście? Rewelacyjny plan zestawiając go z obecną sytuacją.
                      Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta

Jeśli to okaże się prawdą to prawdziwy boom koronawirusa będzie miał miejsce wlasnie w okolicach 10 maja kiedy wszyscy staniemy w kilometrowych kolejkach do skrzynek. Ja szczerze mówiąc nie jestem w stanie sobie wyobrazić jakby to miało wyglądać w praktyce. 100/200/300/xxx osób w odstępie 2 metrów od siebie w kolejce do jakiejś skrzyneczki na mieście? Rewelacyjny plan zestawiając go z obecną sytuacją.
                        Tam takich "rewelacji" jest całe mnóstwo...ale tak to jest jak się pisze na kolanie i w dodatku w najistotniejszej dla demokratycznego porządku sprawie, żal czytać...

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
                          "Projekt ustawy autorstwa PiS w obecnym kształcie wymusza na wszystkich uprawnionych do głosowania, zwrócenie karty do głosowania pod karą 3 lat więzienia. Nawet jeśli wyborca nie będzie chciał oddać głosu, będzie musiał się pofatygować do skrzynki" - pisze reporter Patryk Michalski z RMF FM.

Redaktorek Michalski w formie. Jak widać chłop z tvnu moze wyjsc, ale tvn z chłopa nigdy.
                          ​​​​​​
                          Od zawsze karty wyborcze podlegały ochronie.

no ale redaktorzyna zinterpretowal to tak, ze jak.nie zaglosujesz to kaczystowski rezim wysle cie na kolonie karną albo bedziesz grzal puche przez 3 lata

Komentarz

• Ciekawe ile osób wyląduje na przymusowej domowej kwarantannie z "bransoletka" na nodze? Bo że służba zdrowia u nas jest w fatalnej kondycji to wiadomo, ale więzienia też chyba nie będą w stanie przyjąć tylu niepokornych obywateli No niezłe jaja. Zamiast w szpitale będziemy niedługo musieli zainwestować w tzw. bransoletki nożne Mimo wszystko jakoś mi się nie chce wierzyć, że oni (rząd) są w stanie zrobić taką głupotę...
                            E: b. Od zawsze karty wyborcze podlegały ochronie, tylko, że zawsze te karty były w komisjach wyborczych, a nie rozesłane po setkach tysięcy miejsc w kraju... Więc ta interpretacja akurat nie koniecznie powinna wywoływać śmiech... Szczególnie w dobie kabaretu jaki się aktualnie odbywa wokół tych wyborów.
                            Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                              ​​​​​​
                              Od zawsze karty wyborcze podlegały ochronie.
                              Oczywiście, że tak, ale teraz pod sankcją kary będziesz musiał czy chcesz czy nie, iść w tłumie w tłum ludzi i wrzucić ten pakiet do skrzynki, nawet jak nic tam nie zakreślisz...A co jak cię akurat w tych dniach nie będzie w miejscu zameldowania, bo przebywasz w szpitalu czy gdzieś tam? A co z ludźmi na kwarantannie?

Komentarz

• Gdzie niby w projekcie ustawy masz napisane, ze musisz isc i ja gdzies wrzucic? Bo jakis debiil z rmfu tak napisal?

Chyba o niszczeniu, uszkadzaniu czy podrabianiu nie ma dyskusji, bo tak samo jest w lokalu wyborczym. Chodzi pewnie o słowo "ukrywa" - no przeciez na logikę oczywiste jest, że nie możesz przed domownikiem ukrywać jego karty, a tym samym pozbawiac go prawa do oddania głosu.

Zresztą jak chcecie to wierzcie, że was Kaczaffi wsadzi do puchy jak nie pojdziecie i nie wrzucicie gdzies tej karty. Nie chce mi się tak oczywistych rzeczy tlumaczyc.
                                Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X