Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zatonie. Cierpliwości.

Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Tym bardziej, ze jakis czas temu pisał, ze nie bedzie sie udzielal w temacie politycznym

"slowo drozsze od pieniedzy", ale to nic dziwnego wsrod wyborcow Piechocinskiego, Cimoszewicza czy Tuska
    Proszę o cytat. Inaczej uznam, że kolejno z wielu kłamstw jakie tu padały i padają.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Tym bardziej, ze jakis czas temu pisał, ze nie bedzie sie udzielal w temacie politycznym

"slowo drozsze od pieniedzy", ale to nic dziwnego wsrod wyborcow Piechocinskiego, Cimoszewicza czy Tuska
      Do tego typ zarzuca innym produkowanie bezsensownych postów
      Oj dużo popcornu tu potrzeba

Komentarz

• Temat dnia to bezsensowny post?

Trzeba się cieszyć, że na naszych oczach mamy początek końca

Komentarz

• Tak jak kolega Stout napisał....który to już koniec z kolei
          Może powinniście zacząć obchodzić miesięcznice tych końców
          Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
            przekopiuje może posty z koronawirusa, bo widać że części tutaj piszących odcina myślenie gdy wchodzą do Politycznego.

zdrowy rozsądek podpowiada, żeby nie wysyłać 25 tysięcy listonoszy do kilku milionów gospodarstw domowych.
            Możesz wyjaśnić po co przerzucasz mój post tutaj i co on ma niby wspólnego z tym tematem?
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
              Tak jak kolega Stout napisał....który to już koniec z kolei
              Może powinniście zacząć obchodzić miesięcznice tych końców
              Ja nic nie obchodzę. Miesięcznice to inna partia w celach politycznych organizowała.

Trzymam tylko dobrego, naprawdę dobrego szampana jak nastanie kres tych rządów
              Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

Ja nic nie obchodzę. Miesięcznice to inna partia w celach politycznych organizowała.

Trzymam tylko dobrego, naprawdę dobrego szampana jak nastanie okres tych rządów
                A szampan jak wino? Im starszy tym lepszy?
                Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

Trzymam tylko dobrego, naprawdę dobrego szampana jak nastanie okres tych rządów
                  Co najwyżej kres, ale to może potrwać, choć podobno szampan im starszy tym lepszy, więc to tylko wyjdzie Tobie na dobre, naprawdę dobre degustowanie

Komentarz

• Kres, kres. Ze słownikiem T9 nie wygrasz. Myślę, że za pomyślność Polski grzech nie wypić.

Komentarz

• Chcesz midzi cytat to masz - Twoj post z lutego 2019 po tym, jak Pawełek pocisnął Tobie, mapetowi i jeszcze jakiemus kodziarzowi:

Walcie bana. Śmiało. Przyjemniej przebywa się przecież w sterylnym środowisku, gdzie nie dochodzi żadna informacja burząca wykreowany obraz rzeczywistości, bądź niezgodna że światopoglądem.

Jak w bajce Krasickiego wybieracie komfort ponad wolnością sprowadzając siebie do roli bezwolnego potakiewicza mającego wykonać akt wyborczy bez żadnego zająkniecia.

PTASZKI W KLATCE

"Czegóż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody -

Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody".

"Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę;

Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę".

Ps. Żeby nie było tak słodko to jeszcze wrzucę kolejny przykład państwa z tektury, gdzie zmienia się ludzi, a nie procedury, gdzie zmieniane są nazwy instytucji zamiast wprowadzania realnych zmian, a obywateli raczy się jałmużną wyborczą zmiast zmniejszenia obciążeń podatkowych i zmuszenia do większej aktywizacji i samodzielności.
                      https://dorzeczy.pl/kraj/95105/nie-i...szefa-sop.html

W takim razie żegnam.

Komentarz

• No chyba tyczyło się to tamtej dyskusji i wielkiej chęci adwersarzy, aby mi dać bana za odmienne poglądy. Trudno interpretować to inaczej.

Komentarz

Kres, kres. Ze słownikiem T9 nie wygrasz. Myślę, że za pomyślność Polski grzech nie wypić.
                          Swoją drogą ciekawy wątek rozpocząłeś, mianowicie, kto co dobrego trzyma w barku na jakąś tam ewentualność wyborczą
                          Ja np. na okoliczność zwycięstwa PADa w nadchodzących wyborach trzymam 18-tkę Chivasa, pytanie, czy dane będzie mi go w tym roku odbezpieczyć

Komentarz

No chyba tyczyło się to tamtej dyskusji i wielkiej chęci adwersarzy, aby mi dać bana za odmienne poglądy. Trudno interpretować to inaczej.
                            Przecież to "żegnam" można tylko i wyłącznie interpretować tak, że nie będziesz pisał w temacie polityka. Zresztą przez dłuższy czas nie pisałeś. Więc teraz nei próbuj zakłamaywać rzeczywistości.

Oczywiście nie zgadzam się z Tobą politycznie ani trochę, ale Ciebie, w przeciwieństwie do tych mapetów, sephriotów, L.. i reszty kodziarzo-meteoro-lemingów mam za kogoś inteligentnego.

A czekanie teraz z popcornem, żeby rząd jebnal... Nie wiem jak to nazwać. Za wiele rzeczy można PiSu nie lubić, w żadnym stopniu nie jest to idealna partia. Ale teraz, w obliczu koronowarusa i czekajacego nas załamania gospodarczego ostatnie czego potrzebujemy, to rozpad rządu. Przeciez to gospodarczo moze nas doprowadzić do katastrofy.

I nie dziw się że jesteś zaliczany do kodziarzy, bo doskonale sobie zdajesz sprawę, że nie ma jakiejs trzeciej sily, jak PiS sie wyjebie, to bedziemy mieli prezydentke Kidawę, premiera Budkę, ministra sprawiedliwosci Brejze, ministra finansow Kopacz, ministra finansow Leszczyne i reszte tych folsksdojczy, którzy rozpierdola nasz kraj. Nawet nie chce sobie wyobrażać co by było teraz, gdyby oni rządzili.

W chuuju masz Polskę, nienawiść do PISu jest dla ciebie najwazniejsza i "im gorzej tym lepiej", byle tylko wyszlo na twoje, a po nich moze byc i potop.

EOT
                            Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Przecież to "żegnam" można tylko i wyłącznie interpretować tak, że nie będziesz pisał w temacie polityka. Zresztą przez dłuższy czas nie pisałeś. Więc teraz nei próbuj zakłamaywać rzeczywistości.
                              Żegnam pisałem w odniesieniu do apelu Pawełka (czytaj szaki) o zbanowanie mnie z forum, a nie z żadnego politycznego.

Owszem pisałem, ale mniej w poprzednim roku, ale wynikało z tego, że byłem poza Polską dłuższą cześć ubiegłego roku.

Odnośnie moich preferencji politycznych to są chyba wszystkim doskonale znane i nie raz, ani dwa pisałem na kogo głosowałem, bądź z kim sympatyzuję. Historycznie był to raz PiS oraz w kratkę PSL oraz opcje konserwatywno-liberalne. Z braku laku czasem głosowałem wbrew swoim poglądom, a czasem nie głosowałem jak w drugiej turze wyborów prezydenckich w 2010 roku.

Rozumiem, że idąc tym tokiem rozumowania próbujesz mnie zaliczyć do obozu, który chce prezydentki Kidawy, a także Budki jako premiera. Wielokrotnie pisałem, że to są próby generalizowania i dołączenia mnie do obozu totalsów w ramach ukutego sloganu kto nie jest z nami, ten jest przeciwko nam. Cóż rozumiem to. Przyzwyczaiłem się przez lata.

Prawdę mówiąc w samej utracie władzy przez Kaczyńskiego, nie tyle upatruję jakiegoś armagedonu, potopu i katharsis na scenie politycznej - mając świadomość, że plus minus 40% osób biorących w wyborach od dobrych 10 lat popiera tą właśnie partię - co właśnie zburzenia otoczenie prezesa, takich ludzi jak ekipa Ziobry, z których część mam nieprzyjemność znać osobiście. Wszelkiej maści ekspertów, klakierów, potakiwaczy, ale też biznesmenów, lobbystów, czy zwyczajnych gangsterów.

Deprawacja każdej władzy postępuje, widać to nawet na przykładzie PiS, ale z perspektywy właśnie ostatniej kadencji widać najlepiej próby zawłaszczania struktur państwa nie tyle dla samych celów politycznych, czy biznesowych (PiS także posiada dobrych polityków, a nawet bardzo dobrych menadżerów), ale dla samego zawłaszczania.

Nie będę się licytował, kto więcej zbiórek organizował, czy która partia bardziej zasługuje na propolską partię, bo to jest tak subiektywne, że trudno o dojście od jakiegokolwiek konsensusu.

Mogę tylko napisać od siebie, że w tym trudnym czasie pomogłem już kilkudziesięciu przedsiębiorcom i pomagałem w zbiórkach na ponad 100000 zł na walkę z epidemią w kilku szpitalach w łódzkim, mazowieckim, a także na południu Polski, ale to mniejsza o większość.

Komentarz

Żegnam pisałem w odniesieniu do apelu Pawełka (czytaj szaki) o zbanowanie mnie z forum, a nie z żadnego politycznego.
                                Teraz dla odmiany mnie załamałeś. Nie trzeba tak dobrze znać Pawełka w realu jak np. ja (ale też wielu starszych forumowiczów), by wiedzieć że ten kolejny fake kodziarskiego orła to parodia dowcipu. Teksty Pawełka są dostępne - nie tylko posty na tej forumce. Wystarczy porównać zasób słów, sposób formułowania myśli i przede wszystkim objętość (zwykle minimum jeden akapit)... Ale co tam - ważne by pasowało do wyznawanej wizji. Jak kolejne przesilenia, końce i okresy

Poza netem też jest życie i nie każdy fakt internetowy jest faktem.

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X