Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W sumie masz rację, zdroworozsądkowe i odpowiedzialne podejście nakazuje wstydzić się dziś niektórych kandydatów.
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• przekopiuje może posty z koronawirusa, bo widać że części tutaj piszących odcina myślenie gdy wchodzą do Politycznego.

Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
      Zaczynam sądzić, że przydałby się nam Duterte, choć generalnie to psychol. Jedynym skutecznym lekarstwem na małe, chińskie ścierwo jest zdrowy rozsądek. Jedynym lekarstwem na brak zdrowego rozsądku jest pastylka z Plumbum metallicum.
      Zamieszczone przez Chmielo
      To jak bardzo ludzie są nieświadomi i bagatelizują sprawę to jest po prostu dramat. Musi się chyba zadziać tak jak pisał bodajże Księciuniu, czyli kilka zachorowań w rodzinie u tych baranów w połączeniu z niewydolnością służby zdrowia, żeby się dzban jeden z drugim w końcu opamiętał. Teraz zaczynamy tydzień ładnej, słonecznej pogody i z tego co widzę to osób, którze nie potrafią usiedzieć na dupie raczej nie zabraknie...
      zdrowy rozsądek podpowiada, żeby nie wysyłać 25 tysięcy listonoszy do kilku milionów gospodarstw domowych.
      Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].
      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
        przekopiuje może posty z koronawirusa, bo widać że części tutaj piszących odcina myślenie gdy wchodzą do Politycznego.

zdrowy rozsądek podpowiada, żeby nie wysyłać 25 tysięcy listonoszy do kilku milionów gospodarstw domowych.
        Zdrowy rozsądek podpowiada, żeby wypierdolić ciebie z tego forum.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ale ma rację. Głosowanie choćby korespondencyjne to ryzyko. Tak samo zwiększona liczba uczestników w kościołach podczas świąt czy brak kwarantanny dla marynarzy schodzących na ląd. A skuteczniejszym rozwiązaniem od zamykania parków i lasów byłby zakaz sprzedaży alkoholu. Skończyłyby się domówki i latanie alkoholików kilka razy dziennie po browarki do sklepu. Czy taki zakaz sprzedaży byłby możliwy to nie wiem, ale zakaz przemieszczenia też nie był możliwy, a został wprowadzony.

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
            W sumie masz rację, zdroworozsądkowe i odpowiedzialne podejście nakazuje wstydzić się dziś niektórych kandydatów.
            Nie wiem czy na pewno o to Ci chodziło, ale głosowałem na Dudę 5 lat temu, zaznaczyłem go w ankiecie, a w majowych wyborach na niego nie zagłosuję.
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• miaski - a czytałeś może (albo widziałeś jakąś fabułę) o tym, jakie były następstwa prohibicji w Stanach 100 lat temu? (pomijam pozdrowienia dla pracowników fabryk robionych/rozlewanych w Polsce alkoholi, hurtowni i detalu)

Twoje zdrowie To, szczególnie dzisiaj, najważniejsze.
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                W sumie masz rację, zdroworozsądkowe i odpowiedzialne podejście nakazuje wstydzić się dziś niektórych kandydatów.
                Masz rację. Dudy się trzeba i należy wstydzić, ale niech tam jeszcze chwilę sobie posiedzi pod żyrandolem. Nawet te 2 lata w sumie mógłby

PS. Głosować nie głosowałem, ale spodziewałem się, że dołączy do doborowego panteonu prezydentów-nieudaczników, których nam III i IV RP sprezentowała.
                Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Nie wiem czy na pewno o to Ci chodziło, ale głosowałem na Dudę 5 lat temu, zaznaczyłem go w ankiecie, a w majowych wyborach na niego nie zagłosuję.
                  Wygląda na to, że nie będziesz miał okazji w maju tego roku.
                  Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                  Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• I bardzo dobrze.
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                      miaski - a czytałeś może (albo widziałeś jakąś fabułę) o tym, jakie były następstwa prohibicji w Stanach 100 lat temu? (pomijam pozdrowienia dla pracowników fabryk robionych/rozlewanych w Polsce alkoholi, hurtowni i detalu)

Twoje zdrowie To, szczególnie dzisiaj, najważniejsze.
                      Ciężko nie znać tego tematu. Ale argument ze zmniejszeniem obrotów czy utratą pracy do mnie nie trafia. Sam utraciłem pracę i nikt się nie przejął zamykaniem lokali, a raczej każdy chwalił i przyklaskiwał decyzji. A tam również ludzie pracują. Zresztą zakaz sprzedaży alkoholu to tylko luźny przykład. Zwyczajnie jestem przeciwny zamykaniu parków, a szczególnie lasów, choć intencje w tym poniekąd rozumiem.

Komentarz

• Lata ostatnio dużo informacji o super pomocy dla firm niemieckich przez ichniejszy rząd, zestawiając to z tarczą naszego rządu, wiadomo, że większość to wpisy i lament z opozycji, np. kmiot C.Tomczyk na FB. Ciekawi mnie czy ktoś ma jakieś prawdziwe informacje na temat pomocy, wsparcia dla firm np. rynku niemieckiego ? Oczywistym jest że gospodarki i budżetu niemieckiego nie ma co porównywać do dopiero zbierającej się i zwyżkującej naszej kondycji po latach grabieży z lewej czy prawej.
                        Ostatnio edytowany przez toto5; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez toto5 Zobacz posta
                          Lata ostatnio dużo informacji o super pomocy dla firm niemieckich przez ichniejszy rząd, zestawiając to z tarczą naszego rządu, wiadomo, że większość to wpisy i lament z opozycji, np. kmiot C.Tomczyk na FB. Ciekawi mnie czy ktoś ma jakieś prawdziwe informacje na temat pomocy, wsparcia dla firm np. rynku niemieckiego ? Oczywistym jest że gospodarki i budżetu niemieckiego nie ma co porównywać do dopiero zbierającej się i zwyżkującej naszej kondycji po latach grabieży z lewej czy prawej.
                          końcówka słabo koresponduje ze słowami Glapy o nieprzebranych ilościach pieniędzy, czy Gowina: starczy Nam na miesiąc może 3. Gdzie jeszcze przed chwilą zachód nas podziwiał i zazdrościł, a PMM mówił wszędzie że sytuacja jest wspaniała a budżet będzie zbilansowany.

----

wczoraj o tym było. Co do kwot to nie ma co dyskutować, bo to inny level: właściciel zamkniętej restauracji dostaje 9k euro i 5k od samorządu. Samozatrudniony który nie zarabia: 5k od rzadu.

ciekawe jest to, ze od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy mija 2 dni.
                          Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].
                          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Najnowszy sondaż - większość Polaków przeciw wyborom korespondencyjnym.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-...sp,nId,4423087

Komentarz

• Tymczasem Naczelnik uśmiecha się nienawistnie, głaszcząc kota.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Co tam się dzieje w tym sejmie?!? Najpierw Morawiecki wygłasza przemówienie, którego niepowstydziłby się Zandberg:

Mówił, że epidemia uderzyła w postawy gospodarki globalnej, w szczególności w gospodarki Europy Zachodniej. Podkreślił, że dlatego Unia Europejska musi zbudować bardzo odważny pakiet i wrócić do takich pomysłów jak: podatek cyfrowy, podatek od śladu węglowego, od transakcji finansowych, od jednolitego rynku, od wielkich międzynarodowych korporacji.

– To są pomysły, które mogą spowodować, że do budżetu UE wpłynie nie jeden czy dwa miliardy nowych środków, ale dziesiątki miliardów euro rocznie na walkę z koronawirusem – powiedział.

– Dzisiaj chcę powiedzieć z tej trybuny przede wszystkim to, co –podkreślamy (...) przez ostatnie kilka lat – musi się zadziać: koniec z rajami podatkowymi – podkreślił Morawiecki. Według premiera „raje podatkowe są wielkim ubytkiem środków dla wszystkich krajów: i tych bogatszych, i biedniejszych”.

To mechanizm, poprzez który bogaci ludzie i bogate firmy rozliczają się gdzieś, również w takich krajach jak Szwajcaria, Liechtenstein czy Cypr – mówił.
                                https://www.tvp.info/47443331/premie...ow-podatkowych

Czyli polscy marynarzę za chwilę wsiadają na ORP Kościuszko i Pułaski i płyną do Panamy, żeby zaprowadzić tam sprawiedliwość społeczną, a w tym czasie rosomaki i leopardy przejmują kontrolę nad Szwajcarią i Liechtensteinem.

Później wychodzi Gowin, który podaje się do dymisji i będzie głosował przeciw, ale jego partia zagłosuje za.

Brakuje tylko, żeby Budka żonglował kręglami.
                                Ostatnio edytowany przez sephrioth1916; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                                I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Pracuję...
                                X