Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts


 • Co do samych wyborów to myślę, że mimo wszystko do nich nie dojdzie. Liczę zdroworozsądkowo, że to zwyczajnie takie gierki Pisu. Rozgrywka jest teraz na zasadzie - "kto ma w dupie zdrowie Polaków?". Pis gra kartą, że opozycja, bo nie chce się zgodzić na bezpieczną w ich przekazie metodę korespondencyjną. Opozycja, że oczywiście Pis, bo w ogóle chce te wybory zrobić. Skokńczy się mam nadzieję tak, że wybory będą jednak odwołane. Pis chce wyjść z tego z twarzą i pokazać, że zachował się odpowiedzialnie w obliczu nieodpowiedzialności opozycji.
  A tak już czysto technicznie to jak by to w ogóle miało wyglądać? Wszystkich na Poczty zapędzić po odbiór osobisty kart? Czy przyślą do skrzynek i będzie sobie można komuś ukraść? A co z odesłaniem? Znowu na poczty wszyscy? No bo chyba nie do skrzynek, które można w nocy po prostu wyczyścić? Czy postawią bagiety i wot przy każdej i będą pilnować? No i skąd wiadomo, że de facto głosowała ta osoba to dostała swoją kartę? W moim odczuciu to zwyczajnie nie jest w ogóle wykonalne, nie jest wcale bezpieczniejsze i jest niewiarygodne.
  LEGIA&FC DEN HAAG

  Komentarz


  • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

   już jesteśmy waszą aktywnością zaimpregnowani, ale faktycznie ciężki czas nadchodzi dla forumki
   Tak na "was" do mnie? Nie te czasy .
   A w impregnację to wierzę.
   Bazinga!
   Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

   Komentarz


   • A co jak w mieszkaniu są zameldowane 4 osoby, a mieszka jedna, a te 3 pozostałe nie zgłosiły innego adresu przebywania? To ta jedna osoba przecież może sobie oddać dodatkowe głosy, bo kto to sprawdzi? A kto to potem policzy jak nikt się nie zgłosi do komisji. Wojsko i policja? A ile będą leżały głosy/koperty tych co są na kwarantannie?

    W dodatku Art. 151 Konstytucji RP oraz art. 57 Regulaminu Senatu nie precyzuje w jakim terminie Marszałek Sejmu musi przekazać uchwałę Senatu do Sejmu. W takiej sytuacji przyjmuje się, że winien to zrobić niezwłocznie, co SN zdefiniował na ...14 dni. Czyli KW może wrócić do Sejmu 17 maja...

    Poza tym: Dziennikarz RMF FM Patryk Michalski donosi, że "Jarosław Gowin odrzucił ultimatum Jarosława Kaczyńskiego". Jak czytamy: "Nieoficjalnie: szef Porozumienia poinformował swoich ministrów, że mogą zostać wyrzuceni z rządu, bo nie zgodzi się na kopertowe wybory w maju i zdania nie zmieni. Większość rządząca wisi na włosku...
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

    Komentarz


    • Normalnie przy wyborach jest bajzel z dopisnaiem do listy wyborców, a teraz, przy takiej sytuacji i takiej skali kwestia adresów mieszkania/zameldowania/odbioru korespondencji to byłby armagedon, a mówiąc bardziej zrozumiale burdel nie z tej ziemi. Normalnie przy wyborach jest bajzel z dopisaniem do listy wyborców, a teraz, przy takiej sytuacji, takim czasie do potencjalnych wyborów i takiej skali kwestia adresów mieszkania/zameldowania/odbioru korespondencji to byłby armagedon, a mówiąc bardziej zrozumiale burdel nie z tej ziemi. O kwestii wysyłki tej korespondencji już nawet nie wspomnę.

     Ja rozumiem, że to gra polityczna i potem będzie można wszystko obśmiać tekstami o waleniu kijem po kratach klatki, ale według mnie wszystko ma swoje granice; przyzwoitość też.
     Lubię sobie jebnąć posta.

     „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
     St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

     Komentarz


     • A tak w ogóle to którzy ministrowie w rządzie to ludzie od Gowina? Poza oczywiście samym Gowinem.

      Komentarz


      • Szumowski, Emilewicz tak na szybko
       Mamy Kezmana z Serbii Tarana

       Komentarz


       • Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
        A tak w ogóle to którzy ministrowie w rządzie to ludzie od Gowina? Poza oczywiście samym Gowinem.
        Na pewno aktywna ostatnio Emilewicz

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
         A tak w ogóle to którzy ministrowie w rządzie to ludzie od Gowina? Poza oczywiście samym Gowinem.
         Porozumienie ma także kilku wiceministrów oraz wicewojewodów.
         Mamy Kezmana z Serbii Tarana

         Komentarz


         • Nawet jeżeli udałoby się wszystkie procedury przygotować, ludzi przeszkolić, karty przygotować do wysyłki to na końcu jest Poczta Polska, która jak wiadomo nigdy nie dostarczyła listu na czas. Andrzej to się nie uda.
          Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

          Komentarz


          • Plus Marek Zagórski z cyfryzacji. Szumowski nie od Gowina.

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
            Szumowski, Emilewicz tak na szybko
            Szumowski wydaje mi się, że nie. Nie jest nawet członkiem PiS.

            https://polskatimes.pl/kim-jest-mini...r/c14-14859671

            o ciekawe, w tamtym momencie Szumowski nie był czynnym politykiem. Mandat posła uzyskał dopiero w październiku 2019 roku, startując w wyborach parlamentarnych z okręgu płockiego. Dziś Łukasz Szumowski nadal nie jest członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość.

            Komentarz


            • Szanse na odejście Gowina oceniam jako na całkiem spore. Od początku słyszało się chociażby, że na linii Emilewicz-Sasin nie ma miłości (zresztą kto kumplowałby się z pijakiem).

             Od 30 marca 2020 r. do odwołania GUS nie będzie publikował szybkich szacunków wskaźników cen towarów i usług konsumpcyjnych.

             Uprzejmie informujemy, że w związku z wprowadzonym stanem epidemii oraz związaną z tym zmianą organizacji badania cen detalicznych (komunikat GUS z dnia 18 marca br.) Główny Urząd Statystyczny wstrzymuje opracowywanie szybkich szacunków wskaźników cen towarów i usług konsumpcyjnych do odwołania.

             Komentarz


             • Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
              Nawet jeżeli udałoby się wszystkie procedury przygotować, ludzi przeszkolić, karty przygotować do wysyłki to na końcu jest Poczta Polska, która jak wiadomo nigdy nie dostarczyła listu na czas. Andrzej to się nie uda.
              Na końcu są listonosze, na których to wszystko spadnie. Każdy dostanie kilkaset kart do głosowania i będzie musiał je roznieść, odebrać, zrobić papierologię... oznacza to pracę po 24h na dobę w warunkach dużego ryzyka za najniższą krajową.
              Już słyszę, że przed wyborami posypią się zwolnienia lekarskie bo nikt nie ma zamiaru tyrać jak niewolnik. Wtedy Sasin będzie sobie chyba sam te karty roznosił.

              Ale osobiście nie wierzę, że te wybory się odbędą 10 maja, a już na pewno nie w taki sposób. Przecież to gwarancja późniejszego paraliżu państwa gdy sądy udupią tą całą imprezę.
              JarKacz doskonale wie, że wybory w maju są niemożliwe, a to wszystko to gierki polityczne.
              Ostatnio edytowany przez Kalle; 54542. Powód: literówka

              Komentarz


              • Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
               (zresztą kto kumplowałby się z pijakiem).               My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

               Komentarz


               • Już nie wchodźmy w didaskalia pozapolityczne.                PS. Coś widzę, że google ładnie wyczyszczone ze skokowych fotek.Przypadek? Nie sądzę

                Komentarz

                Pracuję...
                X