Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeśli już idziemy w domysły i teorie spiskowe, to skąd wiadomo, że Jakubiek to zagrywka PiSu? Bo tak Konfederacja z PO uważa? A może to wrzuta kogoś z opozycji, by zdyskredytować PiS?
    Żeby nie było, jaja se robię.
    Moje domysły są tak samo poważne jak i zwolenników przypisania Jakubiaka do PiSu.
    Ostatnio edytowany przez gizo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
      Moje domysły są tak samo poważne jak i zwolenników przypisania Jakubiaka do PiSu.
      Nie wiem czy czegoś źle nie zrozumiałem, ale np Foxx to chyba uznał, za w miarę poważne.
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Nie wiem czy czegoś źle nie zrozumiałem, ale np Foxx to chyba uznał, za w miarę poważne.
        Wypowiadam się wyłącznie w swoim imieniu.

Komentarz

PiS się tych wyborów w innym terminie obawia. J
          Obawia to zbyt duże słowo.

Podam Ci przykład: mamy grać decydujący mecz o mistrzostwie, dajmy na to z Lechem. Rywal jest teraz w rozsypce, wychodzą kwasy z szatni, ma fatalną passę, trener z każdą wypowiedzią się ośmiesza. Jednak ze względu na pandemię i brak możliwości treningu, rywal chce przełożyć mecz np. na jesień. U nas jest pewne, że latem dojdzie do załamania finansów, konieczne będą ostre cięcia. Lech może w tym czasie zmienić trenera.

Zgadzasz się na przełożenie meczu czy jednak dążysz, żeby odbył się w pierwotnym terminie?

Oczywiście jeśli sytuacja epidemiologiczna będzie zła, to te wybory zostaną przełożone. Wszyscy chyba jednak liczymy na to, że po świętach powoli zaczniemy wracać do normy.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Podam Ci przykład: mamy grać decydujący mecz o mistrzostwie, dajmy na to z Lechem. Rywal jest teraz w rozsypce, wychodzą kwasy z szatni, ma fatalną passę, trener z każdą wypowiedzią się ośmiesza. Jednak ze względu na pandemię i brak możliwości treningu, rywal chce przełożyć mecz np. na jesień. U nas jest pewne, że latem dojdzie do załamania finansów, konieczne będą ostre cięcia. Lech może w tym czasie zmienić trenera.

Zgadzasz się na przełożenie meczu czy jednak dążysz, żeby odbył się w pierwotnym terminie?

Oczywiście jeśli sytuacja epidemiologiczna będzie zła, to te wybory zostaną przełożone. Wszyscy chyba jednak liczymy na to, że po świętach powoli zaczniemy wracać do normy.
            Czyli rozumiem, że partia, która ma w nazwie Prawo i Sprawiedliwość używa brudnych sztuczek, naginania prawa, ryzykuje zdrowiem i życiem Polaków, żeby wygrać wybory i Ty takiej partii ufasz?
            Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
            I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Tak przyjęto Konstytucję 3 Maja

Chociaż ja jak najbardziej jestem za przełożeniem wyborów.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Tak przyjęto Konstytucję 3 Maja
                Która likwidowała demokrację i wprowadzała monarchię absolutną

Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• I jest wychwalana i świętowana po dziś dzień, a Ci, którzy ją wprowadzili są traktowani jak bohaterowie
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta

Czyli rozumiem, że partia, która ma w nazwie Prawo i Sprawiedliwość używa brudnych sztuczek, naginania prawa, ryzykuje zdrowiem i życiem Polaków, żeby wygrać wybory i Ty takiej partii ufasz?

Komentarz

Skoro więc jedni stwarzają narrację, która jest przypadkiem zbieżna z jej realnymi interesami, to drudzy też. I tu wkracza stara reguła, że jak twoja narracja zbiega się z tym co mówi Wyborcza i TVN to już nie jest twoja. Jest ich, a ty masz sobie obciąć jaja, ale nie wolno ci prowadzić takiej narracji jak oni. Bo będziesz z WSI/Systemu.

Nie wiem jak dokładnie to wpisać w Twoją analogię, ale mi jakoś specjalnie nie zależy żeby to PiS wygrał mecz. Mi zależy, żeby ten kto wygra mecz, tak grał, jak ja lubię oglądać. Może jestem kibicem diamentu Mourinho. Jeśli to Duda mnie przekona, że dla dobra wspólnoty zapewni uproszczenie prawa, etykę odpowiedzialności, wyższą kwotę wolną od podatku, realne uwalnianie przedsiębiorczości - proszę bardzo - ma mój głos. A jak nie, to niech mecz wygra ktoś taki. Skoro teraz Duda nie walczy o mój głos - to dlaczego ja mam nie wykorzystywać instrumentalnie narracji, że "ni ch.uja, należy kategorycznie przełożyć wybory już teraz", celem osłabienia pozycji Dudy, skoro najwyraźniej to jedyna szansa, żeby Duda zauważył bliskie mi poglądy?
                      -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

W ogóle nie uznałem za poważne przypisania Jakubiaka do PiS-u, tylko jeszcze przed doniesieniami wp.pl, gdy się okazało, że Jakubiak zebrał te podpisy akurat krótko po info o opcji, by wymusić przełożenie wyborów przez PKW z powodu wycofania się przez konkurentów Dudy - miałem intuicję, że środowiska okołopisowskie mu pomogły.

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                          W ogóle nie uznałem za poważne przypisania Jakubiaka do PiS-u, tylko jeszcze przed doniesieniami wp.pl, gdy się okazało, że Jakubiak zebrał te podpisy akurat krótko po info o opcji, by wymusić przełożenie wyborów przez PKW z powodu wycofania się przez konkurentów Dudy - miałem intuicję, że środowiska okołopisowskie mu pomogły.

Zasadniczo, to chyba o jakimś przypisaniu nikt nie napisał. Była mowa tylko o zbieraniu podpisów przez środowiska okołopisowskie.
                          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

mi jakoś specjalnie nie zależy żeby to PiS wygrał mecz.
                            Ale ja Cie nie chcę przekonać, żeby Ci zależało.

Postawiłeś tezę, że PiS obawia się wyborów w innym terminie - ja na to, że nie do końca się obawia, teraz ma wygraną w kieszeni, później - niekoniecznie. Więc logiczne jest, że zależy im na przeprowadzeniu wyborów w terminie.

W ogóle ta dyskusja jest jałowa, bo decyzja nie zapadła. Czekamy jak się rozwinie sytuacja i możemy wrócić do rozmowy po Wielkanocy. Jeśli (odpukać) sytuacja z COVID-19 będzie zła, a PiS będzie nadal optował za wyborami 10 maja, to przyznam Ci rację. Ale wiem, że tak nie będzie (w sensie nie bedzie narażał Polaków).

Komentarz

• MKB dzisiaj tradycyjnie w sejmie - "nie pokonamy koronawirusa bez zaufania..."
                              No to jak jest z tym jej zaufaniem do tego, co np. w związku z walką z wirusem podaje strona rządząca....jest to zaufanie, czy nie
                              To samo z hasłami wyborczymi na jej banerach - "Współpraca a nie kłótnie", a wciąż te kłótnie wszczynają.
                              Nosz karwa, ta kobita wciąż co innego gada a co innego robi.

Komentarz

Ale ja Cie nie chcę przekonać, żeby Ci zależało.

Postawiłeś tezę, że PiS obawia się wyborów w innym terminie - ja na to, że nie do końca się obawia, teraz ma wygraną w kieszeni, później - niekoniecznie. Więc logiczne jest, że zależy im na przeprowadzeniu wyborów w terminie.
                                To oceń tylko proszę, czy Bosak domagający się przesunięcia wyborów, zmawiający się w celu realnego przeprowadzenia takiej akcji z resztą kandydatów, jest logiczny, czy nielogiczny tylko po prostu ukazują się nam sznureczki z teatrzyka kukiełek WSI.
                                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X