Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zdążyłem przed 21.00:
    https://twitter.com/FremdenlegionPL/...669852160?s=19

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      Masakra. Gosiewska druga mądra. I Suski. Szkoda dla nich wszystkich tych maseczek i rękawiczek. W szpitalach bardziej by się przydały.
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
        Pożar w burdelu
        I nie tylko:
        https://twitter.com/XXXXXXX00128902/...920637441?s=19
        Ciekawe, ciekawe.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• https://twitter.com/nowePSL/status/1243265604729044992

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
            Oj tam, oj tam. Wymsknęło się i zaraz problem I oczywiście Roman nie ma z tym nic wspólnego

Komentarz

• https://wiadomosci.wp.pl/dzialacze-p...3119876741249a

Ciekawe pogłoski. PiS by zbierał podpisy dla Jakubiaka? Sponsora kresów.ru, człowieka WSI? Dali by się tak zrobić starym kiejkutom?
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Pogłoski zwykle są ciekawe. Pomijając dwa drobiazgi - Jakubiak od dawna nie jest sponsorem kresów.ru, które kolejny rok żebrzą o wpłaty czytelników... (natomiast niezmiennie prowadzą je ludie związani z RN) oraz stare kiejkuty w obliczu zagrożenia największą klęską w swojej historii już nie próbują ukrywać swoich politycznych narzędzi. No więc, nie będzie jeden kiejkut z drugim decydował czy (i kiedy) mają się odbyć wybory.
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Oglądałem występ Jakubiaka u Mazurka. Wybrali sobie dość słabego słupa, że nie potrafił wymyślić jednej trzymającej się kupy bajeczki skąd wziął te podpisy i się jej trzymać. Ten występ bardziej potwierdza pomoc PiSu w zbieraniu podpisów niż artykuły czy spekulacje dziennikarzy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                    Pogłoski zwykle są ciekawe. Pomijając dwa drobiazgi - Jakubiak od dawna nie jest sponsorem kresów.ru, które kolejny rok żebrzą o wpłaty czytelników... (natomiast niezmiennie prowadzą je ludie związani z RN) oraz stare kiejkuty w obliczu zagrożenia największą klęską w swojej historii już nie próbują ukrywać swoich politycznych narzędzi. No więc, nie będzie jeden kiejkut z drugim decydował czy (i kiedy) mają się odbyć wybory.
                    Hmm, no ale jak uważasz Foxxie? Jakubiak dalej jest pod wpływem WSI, już nie jest, czy nigdy nie był?
                    -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• A co on miał wymyślać, skoro zarówno Mazurek, jak i my znamy historię zbiórki podpisów dla Federacji RP przed parlamentarnymi? W dzisiejszej polityce co najmniej od 2008 wszystko robią na rympał. Słup jest do stania, a nie wymyślania

EDIT: Nie uważam, bo nie wiem. Uważam go za dość śliskiego, ale w odróżnieniu przewidywalnego typa.
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Napiszę szczerze, gdyby żył śp. Lech Kaczyński, poszedłbym do niego i sam siebie zaproponował na słupa, żeby ograć tych cwaniaczków, co kombinują z przekładaniem wyborów. Byłbym lepszym gwarantem nieodbierania głosów p. prezydentowi Andrzejowi Dudzie, bo jestem w polityce nikim i nawet nie musiałbym udawać, że mam inny cel, bo nikim w polityce mam zamiar pozostać, tak jakoś od 24 lat...
                        Pomyślałem zresztą o takim eleganckim rozwiązaniu w tej samej chwili, gdy usłyszałem pomysł wycofania się wszystkich kandydatów. To że oni o tym nie pomyśleli, nie świadczy o nich najlepiej. A jeśli pomyśleli, to nie świadczy najlepiej o nich fakt ujawnienia tego pomysłu.
                        Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                        Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                        ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Fakt ujawnienia tego pomysłu najlepiej świadczy że to nie jest jednolity układ, bo nie trzeba by w ten sposób "wybadywać" sprawy.

Dobrze rozumiem, że zakładasz, że wszyscy kandydaci podzielają Twoje zdanie, że to Duda jest najlepszym kandydatem na prezydenta, a oni chcą tylko zniweczyć tę drogę do świetności Polski, natomiast żaden nie chce przełożenia wyborów po prostu ze względu na to, że nie mają możliwości prowadzenia kampanii wyborczej i przekonywania wyborców, w warunkach walki z pandemią? Nie chciałbym mówić co myślisz, więc proszę napisz wprost - co Twoim zdaniem kieruje oponentami Dudy. Czy byłbyś równie przeciwny przełożeniu wyborów, gdyby ktokolwiek inny miał podobną przewagę nad konkurencją co Duda obecnie?
                          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Różnica jest taka, że podpisy Jakubiaka to domysły i spekulacje - nie rozstrzygam czy słuszne - natomiast dalekosiężne plany współrządzenie PO i Konfederacji, to realne nagranie jednego z czołowych polityków opozycji.

A ja niezmiennie, Konfa&PO - jedno zło!!!

Komentarz

• Masz na myśli, że Nitras komuś tam z Lewicy odpowiedział, że "my będziemy rządzili, a Konfa się zajmie wami"? czy jest jakieś nagranie na poważnie?
                              -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Tak. Jeśli cytujemy, to robimy to poprawnie, bez manipulacji.
                                "Jak będziemy rządzić z Konfederacją, to my się zajmiemy Polską, a oni wami"

Komentarz

Pracuję...
                                X