Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No i Duda podpisał. 2000000000 zł na TVP.

Komentarz

• Ktoś kumaty wyjaśni o co w tym wszystkim chodzi? Człowiek Dudy na prezesa TVP?

Komentarz

• Nie wszystko można pisać na otwartym Chodzi np. o to, że Kurski wśród swoich narzędzi uprawiania polityki ma i takie, że zamyka możliwość udzielania się na antenach TVP ludziom z własnego obozu politycznego, jeżeli zbyt "odstają" od aktualnej "głównej linii". W ostatnim czasie spotyka to np. Ziobrę - po konwencji Solidarnej Polski, na której m.in. został zjechany Traktat Lizboński. Po wetach Dudy w sprawie sądownictwa prezes TV praktycznie uniemożliwił prezydentowi Polski naświetlenie za pośrednictwem państwowej telewizji motywów swojego postępowania. W efekcie Dudę zalała wtedy fala hejtu ze strony... PiS-owskiego zaplecza, który nie mógł spotkać się z adekwatną odpowiedzią. Przykładowo środowisko "GaPola" wpadło w amok - "Dudaczewski" Lisiewicza, jakieś zwroty odznaczeń... Czas mijał i nagle w ręku Dudy pojawiła się dźwignia dot. Kurskiego, która w stylu tego ostatniego została obrócona w rympał.

Swoją drogą niezła pointa paru stereotypów i narracji
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Toulalan Zobacz posta
          No i Duda podpisał. 2000000000 zł na TVP.
          TVP1, TVP2, TVP HD, TVP Info, TVP abc, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Sport, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP Seriale, TVP3 Regionalna(16 ośrodków: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław).

Oraz:
          Polskie Radio:

Stacje nadające naziemnie
          Analogowo i w DAB+
          Polskie Radio Program I – emisja na falach długich 225 kHz, nadajniki UKF pokrywają ok. 94% kraju
          Polskie Radio Program II – nadajniki UKF pokrywają ok. 60% kraju.
          Polskie Radio Program III – nadajniki UKF pokrywają ok. 94% kraju.
          Polskie Radio 24 (nadaje analogowo jako Program IV) – nadajniki UKF pokrywają ok. 17% kraju.
          Polskie Radio dla Zagranicy (określana także jako Program V) – nadawana na falach UKF lub krótkich między innymi w Stanach Zjednoczonych, Indiach, Irlandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Litwie czy na Ukrainie, w Polsce odbiór wyłącznie cyfrowy.

Wyłącznie w DAB+
          Sygnał DAB+ pokrywa około 28% powierzchni kraju i 49% jego ludności.

Czwórka Polskie Radio https://pl.wikipedia.org/wiki/Czw%C3...tacja_radiowa)
          Polskie Radio Chopin https://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_Radio_Chopin
          Polskie Radio Dzieciom https://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_Radio_Dzieciom

Wszystkie rozgłośnie Polskiego Radia dostępne są w Internecie. Obok standardowych programów funkcjonuje również kilkadziesiąt specjalnych stacji tematycznych, nadawanych w ramach serwisu moje.polskieradio.pl.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Polski...85ce_naziemnie
          Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
            ...
            Oglądałem wczorajszą konferencję. Zapomniałeś wspomnieć o misji i o walce tvp z koronawirusem

Komentarz

• Kurski to najlepszy prezes TVP jakiego widziałem. Odwołanie go będzie dosyć sporą głupotą obozu rządzącego.

Komentarz

Oglądałem wczorajszą konferencję. Zapomniałeś wspomnieć o misji i o walce tvp z koronawirusem
                Nie zapomniałem tylko po prostu nie oglądałem. Od pewnego czasu omijam telewizje informacyjne bo już mi czacha zaczęła dymić od tego wszystkiego a słuchanie "ekspertów" typu Budka z wodogłowiem w temacie koronochuja po prostu mnie dobiło.
                Wrzuciłem tylko informacyjnie, że nie chodzi tu o miliardy na tvpis czy jak to tam nazywają.
                O Kurskim dowiedziałem się pół h temu.

E: Źle przeczytałem, nie wybudziłem się chyba jeszcze. Odczytałem, że zapomniałem o konferencji.
                Co ta konferencja(nie mam pojęcia o jaką chodzi), którą oglądałeś ma wspólnego z moim wpisem? Domyślam się, że ktoś z TVP wymieniał to co ja wymieniłem?
                Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                  Kurski to najlepszy prezes TVP jakiego widziałem. Odwołanie go będzie dosyć sporą głupotą obozu rządzącego.
                  Wiadomości jak dziennik z lat 80.
                  Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                    Kurski to najlepszy prezes TVP jakiego widziałem. Odwołanie go będzie dosyć sporą głupotą obozu rządzącego.
                    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                      Wiadomości jak dziennik z lat 80.
                      Nachalne jeżdżenie po totalnych debilach jest prawdziwą ucztą dla mojego wzroku i słuchu. Chcę więcej i więcej Wojenki na górze szybko obrócą się przeciwko PAD-owi.

Komentarz

Konferencja jeden z lepszych pokazów jak obecna władza ma ludzi za idiotów. Tam był jakiś przekaz podprogowy, bo moja głowa nie potrafiła zrozumieć jak można taki przekaz formułować do ludzi. To było niżej niż Chuck Norris w BZ WBK który Morawiecki podsumował: Ale ludzie są tacy głupi, że to działa! Niesamowite!
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

No i Duda podpisał. 2000000000 zł na TVP.
                          Zenek lubi to.
                          Bazinga!
                          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                            Konferencja jeden z lepszych pokazów jak obecna władza ma ludzi za idiotów. Tam był jakiś przekaz podprogowy, bo moja głowa nie potrafiła zrozumieć jak można taki przekaz formułować do ludzi. To było niżej niż Chuck Norris w BZ WBK który Morawiecki podsumował: Ale ludzie są tacy głupi, że to działa! Niesamowite!
                            Działa, działa, najlepszym przykładem jest Twoja nieustanna aktywność w tym aspekcie

Komentarz

• Czyżby przesilenie w marcu? Kurski nie lubi tego

Komentarz

• Zamieszczone przez muppet_show Zobacz posta
                                moja głowa nie potrafiła zrozumieć
                                Jakos mnie to nie dziwi

Brawo PAD!

Nie można ulegać szantażowi tych skurwialych hiPOkrytow, ktorzy wycierają swoje mordy chorymi na nowotwor.

Komentarz

Pracuję...
                                X