Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
    Autorytet...
    Pisze z telefonu. Błąd jak ch..j. Bardzo przepraszam, że tak Cię urazilem oraz resztę forumowiczów. Może jakoś przeżyjemy ten mój błąd. No cóż język polski to nie był moim ulubionym przedmiotem. Autorytetem nie jestem, dla nikogo być nie chcę i na takiego się nie kreuje.

Jeszcze raz dziękuję za zwrócenie uwagi. Tak trzymaj.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Komentarz

• No i niech mi ktoś powie, co stoi na przeszkodzie ujawnić listy z poparciem kandydatów?. Przecież to jest przyczyna całego zamieszania.
      Problem tak naprawdę dotyczy tego sędziego z Olsztyna i być może kogoś jeszcze, z poparcia których wycofała się część osób. I ewentualnie o te brakujące głosy idzie gra

I Ty tak na serio? Chciałbym się upewnić.

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
        I Ty tak na serio? Chciałbym się upewnić.
        Tak to jest, jak się wybiera z tekstu jedno zdanie pod z góry założoną tezę. Jeśli nie rozumiesz lub nie doczytałeś, to nic na to nie poradzę. No mogę ewentualnie jeszcze raz w skrócie napisać o co mi kaman. Wkurza mnie brak rozsądnych reform, chaotyczne i doraźne ruchy, efektem których jest taki sam bajzel jak był. Wynikiem tych działań są mianowania bardzo kontrowersyjnych osób, a część z nich już chwilę po powołaniu, staje w pierwszych szeregach demonstracji przeciwrządowych.
        Ja tak na serio. Wokół tych nieszczęsnych list opozycja bije pianę i na jej miejscu każdy by to robili. Oczywiście gdyby nie było list, znaleziono by inny powód. A może obu stronom taka sytuacja jest na rękę?. W sumie na miejscu rządzących też bym takiego Tuleje otoczył specjalną troską i w razie potrzeby, szczególnie przed wyborami prowokował, dał mu mówić i działać. W tej chwili nikt bardziej PiSowi nie przysparza poparcia jak jego facjata w tv, no może jeszcze Gersdorfowa, Rzepliński i kilka innych wynalazków typu Jachira.

Komentarz

• Tego to już całkiem pogięło.

Komentarz

• Można kogoś ułaskawiać dwa razy?
            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Taka tam wrzutka, jak się komuś nudzi to polecam, robi się fajna, politporawne siekanie Bosaka. Na pewno wielu tutaj przypadnie do gustu

https://conowego.info/swiat/bosak-os...Bwflnk20ydJI9k

Strasznie gamoniowaty ten Jaworski

Komentarz

• Dzisiaj dopiero trafiłem na taką mądrość, która swego czasu padła z ust Kidawy-Błońskiej.

Chodzi mi o tzw. przekop przez Mierzeję Wiślaną. Co pani sądzi o tym projekcie?

- spytał redaktor Małgorzatę Kidawę-Błońską.

Skoro natura nie zrobiła tego przekopu, to wydaje mi się, że to nie ma sensu. Gdyby natura chciała, żeby był tam przekop, to by był

To co wówczas z takim Kanałem Panamskim czy Sueskim.....zasypać

https://tysol.pl/a36586--video-Przys...o-nie-zrobila-

Komentarz

• Ta kobieta to egzotyczne połączenie Komora z Kopaczowa.
                  Nie mogę się doczekać debaty

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                    Ta kobieta to egzotyczne połączenie Komora z Kopaczowa.
                    Nie mogę się doczekać debaty
                    Może z uwagi na powyższe jej sztab nie będzie o takową zabiegać

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                      Może z uwagi na powyższe jej sztab nie będzie o takową zabiegać
                      Chyba, że po angielsku. Wtedy szanse mogą się wyrównać
                      Bazinga!
                      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Banaś: Zemsta Sithów:

Informacja o planowanych na rok 2020 kontrolach pojawiła się w środę na stronie Najwyższej Izby Kontroli. Jak podano, wśród planowanych działań jest m.in. „badanie zarządzania majątkiem i finansami TVP oraz dbałość organów administracji publicznej o podtrzymywanie tożsamości kulturowej i językowej mniejszości narodowych”.
                        https://dorzeczy.pl/kraj/127846/bana...trola-nik.html
                        Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                        I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                          Chyba, że po angielsku. Wtedy szanse mogą się wyrównać
                          No tak, wówczas duża część Polaków nie zrozumie co ona tam bełkocze

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                            No tak, wówczas duża część Polaków nie zrozumie co ona tam bełkocze
                            I co on duka
                            Bazinga!

Komentarz

• Lepiej dukać,niż skakać jak ***** po krzesłach.
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                                Lepiej dukać,niż skakać jak ***** po krzesłach.
                                A może po prostu ani jedno ani drugie...
                                Bazinga!

Komentarz

Pracuję...
                                X