Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
    https://nczas.com/2020/01/10/prezyde...owskiej-video/

"Jeżeli ktoś pyta o krew, to ja się często uśmiecham i mówię: to mi pokażcie Polaka, który jest w stanie na sto procent powiedzieć, że nie ma w swojej krwi nawet najmniejszej domieszki krwi żydowskiej po tysiącu lat wspólnej historii."

Dobrze gada, taki Prezydent to skarb...
    Trochę lat bawiłem się w genealogię i zwiedziłem sporo parafii w Mazowieckiem i paru innych województwach. W ksiegach parafialnych z XVIII i XIX w widać jak duży był odsetek społeczności żydowskiej na terenach dzisiejszej Polski. To nie jest bezpodstawne twierdzenie PAD. To się po prostu działo.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
      Wybierzmy Ksysia Bosaka, to dopiero bedzie skarb [emoji38]
      Czysty Aryjczyk.
      I strzelać umie.
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
        Czysty Aryjczyk.
        I strzelać umie.
        Tylko Ksysio musi najpierw opuscic schron, bo chyba od klilku dni, z powodu wojny w nim siedzi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
          Trochę lat bawiłem się w genealogię i zwiedziłem sporo parafii w Mazowieckiem i paru innych województwach. W ksiegach parafialnych z XVIII i XIX w widać jak duży był odsetek społeczności żydowskiej na terenach dzisiejszej Polski. To nie jest bezpodstawne twierdzenie PAD. To się po prostu działo.
          To jest wiedza dosyć powszechnie dostępna i z tym nie dyskutuje. Problemem jest, że ta wypowiedź wpisuje się w wiele innych wyskoków nt. państwa polin i podobnych bzdetów. Po tylu latach czas najwyższy się zorientować, że płaszczenie się polskich polityków przed środowiskami żydowskimi przynosi efekt odwrotny od zamierzonego. Później mamy żenujące tłumaczenia Prezydenta z niezaproszenia na jakieś tam uroczystości, to pierwszy przykład z brzegu. Naprawdę jako głowa państwa nie musi co kilka tygodni udowadniać całemu światu swojej miłości do Żydów. Swoją drogą może to żona, zdaje się z żydowskimi korzeniami ma taki wpływ.

Komentarz

• JAk chcesz być POWAŻNIE traktowany to weź zacznij interesować się tematami na które zabierasz głos

"żenujące tłumaczenia Prezydenta z niezaproszenia na jakieś tam uroczystości"

Także po kolei
            - Prezydent został zaproszony na uroczystości
            - nie jakieś tam uroczystości, tylko uroczystości upamiętniające 75 rocznicę wyzwolenia niemieckiego obozu KL Auschwitz-Birkenau
            - te żenujące tłumaczenia to była informacja, że skoro Prezydent Państwa które w wyniku II Wojny Światowej i Holocaustu straciło najwięcej obywateli ma nie mieć możliwości zabrania głosu w związku z czym po prostu na nie nie jedzie i jest to dla Ciebie żenujące, to z chęcią czekam na Twój idealny scenariusz.

Z równą chęcią czekam na te przykłady "płaszczenia się polskich polityków przed środowiskami żydowskimi".
            No chyba, że chodzi o konserwy które nie tylko liczą każdą szeklę żydowskich roszczeń, to jeszcze przywódcę państwa który najczęściej spotyka się z Bibi Netanjahu określają per "Jego Ekscelencja".

Zaś kończąc ten śmieszny (w każdym razie w Twoim wykonaniu) wątek, to jak ktoś nie rozumie dlaczego w odniesieniu do relacji polsko-żydowskich powinniśmy być szczególnie wyczuleni, to znaczy, że się po prostu za **** nie nadaje do jakiejkolwiek polityki powyżej szczebla powiatu.
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

"Jeżeli ktoś pyta o krew, to ja się często uśmiecham i mówię: to mi pokażcie Polaka, który jest w stanie na sto procent powiedzieć, że nie ma w swojej krwi nawet najmniejszej domieszki krwi żydowskiej po tysiącu lat wspólnej historii."

Dobrze gada, taki Prezydent to skarb...
              Tylko w Warszawie, wg spisu z 1897 r.:
              Polacy: 421 569 (61,66%)
              Żydzi: 185 077 (27,07%)

W 1939 r. było 31% Żydów w Warszawie, a rekordzistą był Białystok - 43%

Wg Normana Daviesa w XIX w. w Polsce żyło 4/5 wszystkich Żydów na świecie...
              Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
              Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
              ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                JAk chcesz być POWAŻNIE traktowany to weź zacznij interesować się tematami na które zabierasz głos

"żenujące tłumaczenia Prezydenta z niezaproszenia na jakieś tam uroczystości"

Także po kolei
                - Prezydent został zaproszony na uroczystości
                - nie jakieś tam uroczystości, tylko uroczystości upamiętniające 75 rocznicę wyzwolenia niemieckiego obozu KL Auschwitz-Birkenau
                - te żenujące tłumaczenia to była informacja, że skoro Prezydent Państwa które w wyniku II Wojny Światowej i Holocaustu straciło najwięcej obywateli ma nie mieć możliwości zabrania głosu w związku z czym po prostu na nie nie jedzie i jest to dla Ciebie żenujące, to z chęcią czekam na Twój idealny scenariusz.

Z równą chęcią czekam na te przykłady "płaszczenia się polskich polityków przed środowiskami żydowskimi".
                No chyba, że chodzi o konserwy które nie tylko liczą każdą szeklę żydowskich roszczeń, to jeszcze przywódcę państwa który najczęściej spotyka się z Bibi Netanjahu określają per "Jego Ekscelencja".

Zaś kończąc ten śmieszny (w każdym razie w Twoim wykonaniu) wątek, to jak ktoś nie rozumie dlaczego w odniesieniu do relacji polsko-żydowskich powinniśmy być szczególnie wyczuleni, to znaczy, że się po prostu za **** nie nadaje do jakiejkolwiek polityki powyżej szczebla powiatu.
                Może niepotrzebny ten skrót myślowy, stąd niezrozumienie. W tym wypadku chodzi mi o niezaproszenie Prezydenta na równych prawach z innymi uczestnikami uroczystości. Te tłumaczenia to rzeczywiście mogła być informacja, krótka notka. W moim przekonaniu nie zrobił dobrego wrażenia wyjaśniając co, jak i dlaczego przed kamerami. Dało się wyczuć jego słabość i bezsilność, tylko tyle i aż tyle. Co do przykładów płaszczenia się polskich polityków przed środowiskami żydowskimi jak to ująłem zdobądź się na odrobinę wysiłku i sam odszukaj. Polecam Ci zdywersyfikowanie źródeł informacji. Miłej niedzieli.

Komentarz

• https://wpolityce.pl/polityka/481597...NlAcTOsdUWb-bs

+ TNTP
                  Ostatnio edytowany przez szaka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Dało się wyczuć jego słabość i bezsilność, tylko tyle i aż tyle. Co do przykładów płaszczenia się polskich polityków przed środowiskami żydowskimi jak to ująłem zdobądź się na odrobinę wysiłku i sam odszukaj. Polecam Ci zdywersyfikowanie źródeł informacji. Miłej niedzieli.
                    1) Gdybyś to Ty był mocnym i nie bezsilnym Prezydentem to zrobiłbyś to tak...
                    2) Ty sobie chyba żartujesz, że ja mam Ci udowadniać Twoje tezy z księżyca.
                    Teza "Forumowicz X to kawał kurwy i pedała, co wielokrotnie udowadniał na tym forum"

- Czekam na te przykłady.
                    - Zdobądź się na odrobinę wysiłku i sam odszukaj.
                    Dziecinada
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Fakt....brzmi co najmniej komicznie.

Komentarz

Później mamy żenujące tłumaczenia Prezydenta z niezaproszenia na jakieś tam uroczystości, to pierwszy przykład z brzegu.
                        Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
                        Może niepotrzebny ten skrót myślowy, stąd niezrozumienie.
                        Nieźle.

Komentarz

Może niepotrzebny ten skrót myślowy, stąd niezrozumienie. W tym wypadku chodzi mi o niezaproszenie Prezydenta na równych prawach z innymi uczestnikami uroczystości. Te tłumaczenia to rzeczywiście mogła być informacja, krótka notka. W moim przekonaniu nie zrobił dobrego wrażenia wyjaśniając co, jak i dlaczego przed kamerami. Dało się wyczuć jego słabość i bezsilność, tylko tyle i aż tyle. Co do przykładów płaszczenia się polskich polityków przed środowiskami żydowskimi jak to ująłem zdobądź się na odrobinę wysiłku i sam odszukaj. Polecam Ci zdywersyfikowanie źródeł informacji. Miłej niedzieli.
                          Ale wiesz kto,dlaczego i co najważniejsze ,w jakim celu chciał zaprosić tam PAD???
                          Prezydent bardzo słusznie zrobił ,decydując się nie brać w tym udziału.
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                            Chociaż ich nie toleruję, to jednak wolę to niż Lilija Moshechkova, czy starego zgrzybiałego ideologicznego kumucha, Janusza Korwina Mikke, później obłudnych okrzyków Chwała Wielkiej Polsce.
                            Prowadź sobie własną działalność za obecnych rządów, wtedy będziesz bardzo chętnie oddawał głosy na pisiorów
                            LEGIA TO MY
                            Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
                              Prowadź sobie własną działalność za obecnych rządów, wtedy będziesz bardzo chętnie oddawał głosy na pisiorów
                              Opowiedz nam o swojej, wybrańcu.

Komentarz

• @Stout

Samą w sobie decyzję Prezydenta, również oceniam jako słuszną.

@TNTP

Uważam, że niezauważanie filosemityzmu wśród elit rządzących jest ignorancją lub wypieraniem faktów. Nasz spór w ogóle nie powinien się toczyć wokół tej kwestii. Tutaj raczej można się zastanawiać nad tym czy dane zjawisko akceptujemy, czy sądzimy, że zagraża suwerenności i jest czymś niepokojącym. Prosisz mnie o przykłady w tej sprawie, a to trochę tak jakbym miał udowadniać, że woda jest mokra, ale w porządku, podam trzy, chociaż można by równie dobrze znaleźć trzydzieści pytanie tylko po co ? Jeśli mi zarzucasz, że nie interesuje się tematami odnośnie, których zabieram głos, to dlaczego ignorujesz chociażby słowa Gowina tj.

"Jestem pewnie jednym z najbardziej proizraelskich polityków nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

https://wpolityce.pl/polityka/378786...ieakceptowalne

"Polska jest ojczyzną dwóch narodów: polskiego i żydowskiego”

https://medianarodowe.com/gowin-odle...wskiego-wideo/

Aktualnie to jest bardzo poważne nadużycie. Wydaje się oczywiste, że ojczyzną narodu polskiego jest Polska, a żydowskiego Izrael, nie dla wszystkich.

https://dorzeczy.pl/kraj/50785/Winni...wo-Kresow.html

"Aż 100 mln zł - tyle otrzyma niewielka prywatna fundacja, która wyremontuje cmentarz żydowski przy ulicy Okopowej w Warszawie. Jak zauważa poseł Robert Winnicki, na dziedzictwo Kresów Wschodnich polskie władze przez rok przekazały 10 razy mniej."

Widać jak na dłoni w jaki sposób rozkładane są akcenty w naszej polityce. Nikt nie neguje dziedzictwa historycznego, pytanie o proporcje. Dobrze jest posłuchać niezależnych mediów jak np. wrealu24, medianarodowe żeby mieć szerszy ogląd sytuacji. Gwarantuje, że przykładów na uzasadnienie mojej tezy znajdziesz dużo więcej. Polecam również Wojciecha Sumlińskiego, chociaż nie wiem czy w zacnym gronie jest jeszcze akceptowany po "aferze plagiatowej". Kiedyś zresztą na forum ktoś stwierdził, że jego próba samobójcza niejako przekreśla jego wiarygodność.

Komentarz

Pracuję...
                                X