Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ”Ziemkiewicz”
    PiS nie może dopaść Banasia, to zemścił się na jego synu... Powiem tak: to nie po polsku. Przez polityczną poprawnosc nie mogę powiedzieć po jakiemu, ale nie po polsku.
    https://twitter.com/r_a_ziemkiewicz/...229402114?s=21

A teraz również Ziemkiewicza wyzywajcie kurew

Komentarz

• "polityczna poprawność" mi nie pozwala

edytka:
      Ostatnio edytowany przez THC81; 120620.
      Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Szambo się wylało, a trolle wesoło po nim skaczą umorusane od ucha do ucha jak przewidział jam - Wernyhora

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
          Szambo się wylało
          Nie ten temat ...
          Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Nie damy zwabić się na teren, który jest ich naturalnym środowiskiem

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              Całe szczęście, że uprawia go nasz dobry, swojski Kaczor, a nie jakiś obcy Donald.

Na dniach ma ukazać się na rynku wydawniczym Czarna Księga Kaczyzmu wydawnictwa Krytyki Politycznej, dedykowana ofiarom kaczystowskich zbrodni Sajmonowi Molowi i proletariackiej pamięci Diduszcce, pod redakcją Rafafeli i Jasia Kapeli.

Rozumiem, że Księciunio zapisuje się na listę (proskrypcyjną )

Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
              Touché
              Zaś co do forumowego Nostradamusa, to patrząc na jego dotychczasowe proroctwa to...

Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
              Szambo się wylało, a trolle wesoło po nim skaczą umorusane od ucha do ucha jak przewidział jam - Wernyhora
              ...to winno być Jam - Łasica

Ps. CPL nie przewiduje na obecnym etapie połączenia terminali "kolejką", ale zaczynam odliczanie "Myślę, że jeszcze w tym roku może wyjść" 27 dni, zegar tyka insajderze z...
              Ps2. Sprawa Banasia jest na tyle "dziwna", że nie mam pojęcia na jakiej podstawie Ziemkiewicz wysnuwa swoje wnioski (bo, że nie ma żadnej wiedzy to dla mnie sprawa jasna)
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                Zapomniałeś dodać frazy w mojej opinii agitatorze.
                Muppet to kodziarska spierdolina umysłowa vs. W mojej opinii Muppet to kodziarska spierdolina umysłowa.
                Jest różnica?
                To ja jeśli można poproszę bez "w mojej opinii"
                „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                  PS A z poważnych spraw - co najmniej od ponad tygodnia padły linki do rozkładów jazdy na https://www.ztm.waw.pl/ i ludzie Trzaskowskiego reagują, jak w przypadku "Czajki". A ja dużo jeżdżę
                  Zagadka wyjaśniona:
                  https://www.tvp.info/45617826/nowa-strona-wtp-za-milion-zlotych-z-darmowego-programu

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• nie żebym bronił, bo to wygląda na wałek że jedna firma się wycofała bo druga powiązana wygrala z wyższą ofertą... ale na wordpressie stoi wiele olbrzymich stron w tym time, disney, bloomberg czy techcrunch itd. Sama technologia nie jest zła. A rozkład odsyła do Jakdojade ktorego ZTM jest partnerem.

Raczej skierowałbym uwagę do ustawy Zamówień Publicznych.

edyta: zapomniałbym...nijak się ma ten koszt do 7 baniek na stronkę o puszczy

Banaś: w poczuciu odpowiedzialności za NIK będę kontynuował pracę
                    to już nawet z dykty nie jest
                    ale trzeba mu oddać. ma jaja

tu fajny kwiatuszek służb:
                    Główny bohater największej finansowej afery w czasach rządów PiS zeznał w prokuraturze, że był tajnym współpracownikiem CBA. K. był twórcą i prezesem GetBack, spółki która jeszcze do niedawna kontrolowała większość rynku obrotu długami. 10 tys. osób i ponad 170 instytucji straciło w sumie 2,5 mld zł.
                    Ostatnio edytowany przez Hazardzista; 151974.
                    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Del
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                        Ps. CPL nie przewiduje na obecnym etapie połączenia terminali "kolejką", ale zaczynam odliczanie "Myślę, że jeszcze w tym roku może wyjść" 27 dni, zegar tyka insajderze z...
                        Nie wiem z czego bekę masz. Skoro PiS sobie nazwał projekt, który od 20 lat nazywał się CPL inną nazwą - czytaj CPK - to nie znaczy, że wszyscy muszą to tak nazywać. W magisterce nawet kilka stron popełniłem na tę utopijną wizję jeszcze pod starą nazwą.

Kolej nie jest priorytetem jeśli chodzi o terminal? Nie załamuj mnie Trop PKP PLK i presja na nich wywierana.

Komentarz

• Z ciekawością czekam na bibliografię tych kilku stron dotyczących CPL/CPK
                          Zaś co do meritum, bo nie chce mi sie analizować milion pincuset aspektów CPK - to mhhh
                          w projekcie CPL było brane SAMO lotnisko, co najwyżej z jakimś połączeniem kolejowym - chociaż patrząc na dwa największe lotniska powstałe za rządów PO wychodziłoby że trakcja kolejowa nie jest w przypadku lotniska wskazana
                          CPK to nawet na skale światową - megaprojekt, który siła rzeczy jest interdyscyplinarny.
                          Co jest jego najwieksza zaleta - kompletna przebudowa realiów komunikacyjnych/biznesowych czy wręcz cywilizacyjnych.
                          Oraz najwieksza jego wada - do tej pory zerowe doświadczenie projektów tej skali-wielość podmiotów w niego zaangażowanych.

Takze po raz nty bajdurzysz - w sensie mamy 26 dni do weryfikacji tego „ciekawego kwiatka”, bo REALNIE to sama koncepcja jest w budowie. Wiec siłą rzeczy to co sie dzieje odnośnie PKP nie wpływa na stan zaawansowania projektu, czy tam na jego kształt.
                          No chyba że ten trop to naciski na nierobów w spółkach które maja ich zachęcić żeby ruszyli dupy do roboty. No faktycznie skandal na miarę taśm prawdy Ardanowskiego.
                          Zreszta winna leży po obu stronach bo z x przyczyn Wild tez niewiele zrobił mógł zrobić - dlatego słuszna decyzja o powołaniu Horaly.
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Inwestycje jednak rosną:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tad...a-7781268.html
                            Ostatnio edytowany przez sephrioth1916; 157246.
                            Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                            I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• https://www.money.pl/gospodarka/dzie...56447105a.html
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• http://gadowskiwitold.pl/komentarz-t...ch-dla-banasia

Polecam, od str. 3 do 33 daje szerszy kontekst na sprawę Banasia. Warto również wysłuchać komentarz sprzed tygodnia.
                                "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X