Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Kieres, były senator PO jest sędzią TK, Rzepliński, były sekretarz w PZPR, Jamróz także w PZPR itd. Nie wspominając już o tym ilu POlityków to byli PZPRowcy. Wtedy wszystko jest cacy i nikomu to nie przeszkadza. Ale jak z PISu ktoś był w PZPR - ło panie, milion tweetów, PISkomuna, faszyzm, dyktatura, czerwone paski.
    Ale to nie PO (teraz) niesie na sztandarach dekomunizację. I na tym jednak polega różnica.

Aktywna działaczka proaborcyjna na liście wyborczej czy eksponowanym stanowisku w "Razem" jest czymś "naturalnym". Czy jak PiS zrobiłby z niej posłankę albo Ministra Edukacji, to byłby ubaw i znakomicie, bo jest wycie i kto nam zabroni?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      Jeśli już jesteśmy przy licytacji na obietnice, to Korwin deklarował rozwalenie Parlamentu Europejskiego od środka. No i spuścił się przed końcem kadencji, płodząc niejakiego Dobromira Sośnierza, syna Andrzeja. (ikonka nieprzypadkowa). Nie chce mi się cynicznie odgryzać, bo nie jestem w nastroju dziś. Może w przyszłym tygodniu.
      Dla mnie takie posty POTWIERDZAJĄ to co napisałem bo zamiast udowadniać, że jest to nieprawdą przechodzisz w teksty „a ten to też jest chujowy”. A że wziąłeś akurat Korwina - to muszę się zgodzić. Są do siebie podobni. Dużo mówią, mało robią, a co robią to ******** Do przyszłego tygodnia - jak Ci nastrój wróci.

Komentarz

• Księciuniu - po raz kolejny piszę, że nie popieram kandydatury Piotrowicza. Śmieszy mnie wycie hiPOkrytów.

Można na przyklad nie popierać sytuacji, że Hama strzela gola w 93 minucie z metrowego spalonego, a jednoczesnie smiać się z wycia w Poznaniu?

Serio to można porównać do Legii - jak nam nie podyktują karnego czy tam strzelą bramkę ze spalonego - wszystko git, nikt nawet się nie zająknie. Ale jak my tak strzelimy - kładzenie się Rejtanem, VARszawa, spisek, faszyzm itd. Mnie to śmieszy i będzie śmieszyć.
        Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No więc jeszcze raz:

Tłumaczenie że PiS robi to samo co Platforma nie nobilituje Platformy tylko udowadnia że PiS to ta sama chujnia co Platfprma. Ale, jak wspomniał ksieciuniu, Platforma nie idzie że sztandarami dekomunizacji, i to nie GaPol udziela rad jak odzyskać emerytury ubeckie. To PiS dekomunizuje a rad udziela GazWyb. I last but not least - Ty kandydatury nie popierasz ale masz jednocześnie ubaw z zabawy naszym Państwem, za które ginęli moi przodkowie, a nie z Ekstraklapy. Jakim cudem to wycie moze być zabawne dla kogoś kto chce żeby Rzeczpospolita była silnym, sprawnym państwem. Nie potrafię tego pojąć. Jakby za gruby hajs zatrudnili Kijowskiego na specjalnie utworzony stołek to też by wyli A Ty byś się cieszył tak?

@księciuniu
          Możliwe że tam mi to mignęło. Życie teraz takie szybkie... [emoji6]

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
          Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Oho! Donek się właśnie zesrał definitywnie. POKO i wspólnicy mają problem.
            Jakie typy na II turę?
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Powiem jedno: uffff

Tylko żeby teraz nie było opcji hulaj dusza, piekła nie ma (i np jakiś Piotrowicz do TK) i zakonnicy na pasach.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• A jak dla mnie szkoda. On ma tak ogromny elektorat negatywny, że jak dla mnie w 2 turze byłaby duża mobilizacja tzw. centrum i dostalby srogo w cymbal. Moim zdaniem Kosiniak-Kukiz czy Trzaskowski grozniejsi. No ale to taka osobista, niczym nie podparta, intuicyjna refleksja.

Komentarz

• Ale ma też, przy całej antypatii, zmysł polityczny i jakąś osobowość (nie bijcie). Jak dla mnie to inna kategoria wagowa niż wymienieni przez Ciebie.

Komentarz

• Jedyny kandydat który mógł powalczyć z Dudą.
                    Teraz opozycja pozabija się o kandydata i sama się wyeliminuje bez względu na to kogo wystawią.
                    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      Ale ma też, przy całej antypatii, zmysł polityczny i jakąś osobowość (nie bijcie). Jak dla mnie to inna kategoria wagowa niż wymienieni przez Ciebie.
                      I właśnie ten zmysł polityczny (podparty badaniami, bo takowe zlecał) zdecydował, że nie będzie startował. Wie, że jest bez szans. Ibwłaśnie dlatego szkoda, że poddał się ryży chuuuj bez walki. Ale pizdeczki tak mają

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                        A jak dla mnie szkoda. On ma tak ogromny elektorat negatywny, że jak dla mnie w 2 turze byłaby duża mobilizacja tzw. centrum i dostalby srogo w cymbal. Moim zdaniem Kosiniak-Kukiz czy Trzaskowski grozniejsi. No ale to taka osobista, niczym nie podparta, intuicyjna refleksja.
                        Trzaskowski chyba odpada bo musieli by oddać na parę mięsiecy Warszawie PIS
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Tusk nie mial szans od początku bo ma zbyt duży elektorat negatywny po 8 latach premierowania, moim zdaniem Platforma nie ma szans wygrać tych wyborów bo nie widzę u nich nikogo kto mógłby podebrać Dudzie umiarkowanie pisowski/konserwatywny elektorat, jedynie Kamysz ale on nie wejdzie do 2 tury a PO nie strzeli sobie samobója żeby go poprzeć

no i bardzo dobrze bo Duda jako prezydent spisuje sie ok

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                            Powiem jedno: uffff
                            Niestety rozsądny wybór, bo za 5 lat będzie miał dużo łatwiej.
                            "U nas" pewnie Ziobro albo Szydło. A un po wielkiej karierze w jewropie.

Niemniej - 5 lat spokoju

Choć u Tuska słowo to jedno, a czyny drugie, wiec jeszcze zobaczymy...
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Z. - nie wierzysz w Prezesa? A. Dude wyciągnął znikąd, w PISie jest trochę ogarniętych młodych wilków, choćby Horała czy Dworczyk, jest też Morawiecki. Poza tym 5 lat to szmat czasu, kogoś Jaro wymyśli.

Tusk w 2025 będzie miał 68 lat, dla przypomnienia wiek poprzednich prezydentów w momencie wyboru: Wałęsa 47, Kwaśniewski 41, Lech Kaczyński 58, Duda 43.

Komentarz

Pracuję...
                                X