Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez OrdoIurisLL Zobacz posta
    Odpowiedzi oczywiście nie ma. Nie ma, bo nie napisałem pół słowa, które można by przedstawić na poparcie waszych oszczerstw, które można by przedstawić jako atak na PiS. Nie istnieje żadne "ale", które można by zacytować, więc moje pytanie spotkało oczywiście ciszę. Zamiast jednak pójść po rozum do głowy i - nawet jeśli nie wierzycie mi na słowo - odłożyć swoje personalne ataki do momentu aż potencjalny agitator napisze coś do czego faktycznie można by się przyczepić jako do ataku na PiS, czy ogólnie jakiejś agitacji za kimkolwiek, czy przeciw komukolwiek, dalej prujecie się najzupełniej bezpodstawnie. No mi by było wstyd, ale skoro tak lubicie...
    Ależ Ty w tych dyskusjach nie masz wstydu, tylko po prostu nie uznajesz odpowiedzi nie pasujących do Twojej narracji... w dość trudno zrozumiałym oczekiwaniu, że ma to jakikolwiek wpływ na rzeczywistość. Odpowiem więc tak, jak w przypadku "Czajki" - każdy przecież widzi, jaką formę ma Twoje pisanie, z jaką intensywnością odnosisz się do jednej strony sceny politycznej, a z jaką do innych. Z wymiany zdań widać, że dla kilku użytkowników sprawa wygląda jednoznacznie. Jeżeli trzy osoby Ci mówią, że się zataczasz i mamroczesz, przypomnij sobie, czy przypadkiem poprzedniego dnia nie popłynąłeś, czy też masz jakieś problemy z błędnikiem. Pretensje do zwracających uwagę niczego nie zmienią.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• 1. Której odpowiedzi nie uznałem? Nie mam pojęcia do czego się odnosisz. Może być na priv.

2. Co to znaczy "każdy widzi"? Zgodnie z własnym sumieniem piszę, że to i to jest w mojej ocenie nieprawdą/złem. Praktycznie nie odnoszę się do opcji politycznych, tylko do konkretnych zdań czy postaw. A dostaję odpowiedź, że jestem agitatorem. Bo akurat zwolennicy konkretnej partii politycznej się pod tą nieprawdą podpisywali, więc uznali a priori, że atakuję ich opcję polityczną. A że wyrażają swoje zdanie grupowo, to już bezsprzeczny dowód, że mają rację - jestem agitatorem. To jest tu jakieś zorganizowany happening? edycja: Skoro "każdy widzi", to może jednak ankieta...

Mam oczywiste pretensje do zwracających uwagę. Nikt wprost nie zarzucił mi kłamstwa, przekłamania, manipulacji, czegokolwiek (mam tu na myśli zarzut do konkretnego zdania, podparty cytatem) - ale jestem agitatorem, bo "każdy widzi". No dla mnie to Wy macie jakieś problemy z błędnikiem, bo doskonale znam swoje intencje, i nie mam tu zamiaru agitować za niczym, bo nie widzę takiej potrzeby. A nie dopuszczasz myśli, że może po prostu jest tak jak piszę, że się po prostu mylicie?
      Ostatnio edytowany przez OrdoIurisLL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Na razie Foxxie to wy bardziej agitujecie za tym że jest agitatorem niż on za czymkolwiek.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Uwaga, coś się szykuje. Rzetelny wpis na jedynce na onecie we wiadomościach.

https://wiadomosci.onet.pl/politico/...kowane/rsdvrk8

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
            Na razie Foxxie to wy bardziej agitujecie za tym że jest agitatorem niż on za czymkolwiek.

I perełka do tego
            "Z wymiany zdań widać, że dla kilku użytkowników sprawa wygląda jednoznacznie. Jeżeli trzy osoby Ci mówią, że się zataczasz i mamroczesz, przypomnij sobie, czy przypadkiem poprzedniego dnia nie popłynąłes"

No faktycznie argument taki ze ho ho

Komentarz

Na razie Foxxie to wy bardziej agitujecie za tym że jest agitatorem niż on za czymkolwiek.

To Twoja opinia. Ja w temacie wyborczym wskazałem boldem zdanie, którym sam się określił. Przeczytał mój wpis i orzekł, że opinia, iż "nie zdziwiłby się, gdyby było tak, że swoimi manipulacjami uzasadnię każde kłamstwo mogące dać korzyść PiS" (cytat z głowy) jako argument w politycznej dyskusji nie pokazuje perspektywy, z której pisze autor oraz "równego" dystansu do partii politycznych. I do forumkowych rozmówców.

To konstatacja, a nie agitacja.
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• https://o2.pl/artykul/lech-walesa-je...mpaign=o2-push

Lech Wałęsa dalej niezdecydowany

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                  To Twoja opinia. Ja w temacie wyborczym wskazałem boldem zdanie, którym sam się określił. Przeczytał mój wpis i orzekł, że opinia, iż "nie zdziwiłby się, gdyby było tak, że swoimi manipulacjami uzasadnię każde kłamstwo mogące dać korzyść PiS" (cytat z głowy) jako argument w politycznej dyskusji nie pokazuje perspektywy, z której pisze autor oraz "równego" dystansu do partii politycznych. I do forumkowych rozmówców.

To konstatacja, a nie agitacja.
                  O tym piszesz?

Zamieszczone przez OrdoIurisLL Zobacz posta
                  Jeszcze trochę, a każde przedwyborcze kłamstwo działające na korzyść PiSu będzie można wytłumaczyć tym, że Trzaskowski ukrywał awarię.
                  To jest odniesienie się do Twojego zdania:

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                  Jeszcze trochę, a brak reakcji, ukrywanie info o awarii i skrajną nieodpowiedzialność władz miasta będziemy rozpatrywać w kategoriach porównywania technologii oczyszczania stosowanych w różnych miastach (a może w skali globalnej).
                  .
                  Które następowało po tym, jak wrzuciłeś temat środków hormonalnych w ściekach, z czego po dłuższej "batalii" się słusznie wycofałeś, bo jak napisałeś, wprowadzili Cię w błąd jacyś "eksperci z TV". Czyli było to przedwyborcze kłamstwo, na które sam dałeś się nabrać. Nie pisałem, że Ty jesteś autorem kłamstwa, a poza tym moje słowa pojawiły się długo po tym, jak Ty po raz pierwszy zasugerowałeś, że "trolluję temat".

Technicznie rzecz biorąc - podkreślam, że Trzaskowski ukrywał awarię, natomiast Ty nie przyjmujesz do wiadomości, że powielasz jakieś poboczne kłamstwa, odpierając to mieszaniem ich z faktami czyli ukrywaniem informacji o awarii. To jest Twoim zdaniem nierówny dystans? Bo moim zdaniem to jest po prostu opis rzeczywistości - uznałem, że trzymasz się tej narracji ze względu na sympatie polityczne.
                  Ostatnio edytowany przez OrdoIurisLL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jacku, czy są moze jakieś nowe doniesienia na temat możliwości koalicji Konfederacji i KO? Może wypowiedzi polityków Konfederacji? Pytam Ciebie bo pamiętam że interesował Cię ten temat.

edit: del
                    Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                    -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Jacku, czy są moze jakieś nowe doniesienia na temat możliwości koalicji Konfederacji i KO? Może wypowiedzi polityków Konfederacji? Pytam Ciebie bo pamiętam że interesował Cię ten temat.

edit: del
                      Obecnie Konfederacja interesuje mnie tyle, co Górnik Łęczna.
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Wrzuciłbym tu tego twitta Winniczka, w którym pisze, że wyklucza współpracę z patologią III RP, ale ktoś mógłby posądzić mnie o agitacje, i z tego powodu włączyć mnie w to obrzucanie się ekskrementami, więc sobie odpuszczę.

Ale swoją drogą ciekawe. Jak Jakubiak powiedział, że mogą stworzyć taką koalicję to Cię to mocno poruszyło - takie odniosłem wrażenie. Nie podejrzewałem Cię o takie dynamiczne zmiany zainteresowań. Swoją drogą obecny ruch w interesie - mam tu na myśli komentarze w TVNie nt debaty, jakieś twitterowe tekściki Neumana - to chyba powinno interesować wyborców PiSu, bo chyba wejście, bądź nie Konfederacji miałoby duży wpływ na ostateczną liczbę mandatów dla PiSu. A może to powyższe ignorowanie tematu powinno się traktować jako osobliwy rodzaj agitacji...
                        Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                        -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Nie podejrzewałem Cię o takie dynamiczne zmiany zainteresowań.
                          Po prostu słabo mnie znasz.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                            Uwaga, coś się szykuje. Rzetelny wpis na jedynce na onecie we wiadomościach.

https://wiadomosci.onet.pl/politico/...kowane/rsdvrk8
                            Tekst Kołakowskiej. Autorki między innymi słów:
                            "To ma korzenie w myśleniu, że lewica stworzy nowego człowieka, inny świat, a wszyscy, którym się to nie podoba, to wrogowie i trzeba ich zniszczyć. Chcę to powiedzieć wyraźnie: oni, używając poprawności politycznej, będą po kolei wygrywać".
                            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                            Up the Anchor!

Komentarz

• Noblistka dała głos:

„Olga Tokarczuk przed spotkaniem w niemieckim Bielefeld powiedziała dziennikarzom, że niedzielne wybory parlamentarne w Polsce są szansą na naprawę demokracji w kraju. - Chciałbym powiedzieć moim przyjaciołom, ludziom w Polsce: głosujmy we właściwy sposób, na rzecz demokracji - zaapelowała laureatka literackiego Nobla za 2018 rok.”

„- Nagroda Nobla trafia do Europy Wschodniej, co jest niezwykłe, niewiarygodne. Dla mnie jako Polki, pokazuje ona, że mimo wszystkich problemów z demokracją w moim kraju, wciąż mamy coś do powiedzenia światu - powiedziała Tokarczuk w rozmowie z dziennikarzem agencji Reuters.”
                              Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
                              Pada decyzja: Wracamy!
                              Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Tradycje jurgieltników mają się dobrze.
                                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                                Up the Anchor!

Komentarz

Pracuję...
                                X