Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Może i jesteśmy bardziej lotni, Panie Baciek, niż im się wydaje. Ale wciąż nie aż tak, żeby stanąć z nimi w szranki na ubitej ziemi, w samo południe, z otwartą przyłbicą i bezgraniczną ufnością na twarzy. Plebejskie korzenie miekną jednak w starciu z tęczową, postepową juchą. Ale nadrabiamy- chłopskim rozumem, prostym uporem i ksenofobicznym odrzuceniem. A jak słabniemy czasami, to wtedy przybywają ordo-posiłki. Jesteśmy jak Hydra!
    No niestety, nie da się ukryć, że jesteśmy potomkami chłopów folwarcznych. Nie to co oni, młodzi, wykształceni, postępowi...

https://m.youtube.com/watch?v=ZdDtbC29fyI

Komentarz

• Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
      Zgodnie z Twoim oczekiwaniem i poziomem, niestety na poziom Twojej nieświadomości/głupoty/zaślepienia/wtórnego debilizmu doceń b., że jest w stanie Ci odpisywać.
      Ależ doceniam

Nic mnie tak nie bawi niż te wypociny tego bejsbolowego dzbana

Komentarz

• A chciałbyś o tym porozmawiać w 4 oczy? czekam na priv

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
          A chciałbyś o tym porozmawiać w 4 oczy? czekam na priv
          Panie Baciek, a może on ma jedno oko, bo kiedyś za późno zrobił delfinka? Chrzescijańskiej litości koledze trzeba, wieczność w piekielnych odmętach a jak wyjdzie, będzie jak ta lala

Komentarz

No niestety, nie da się ukryć, że jesteśmy potomkami chłopów folwarcznych. Nie to co oni, młodzi, wykształceni, postępowi...

https://m.youtube.com/watch?v=ZdDtbC29fyI
            Ech. Też mógłbym taki być, gdybym był po.e.bany... Marzenia ściętej głowy!

Komentarz

A chciałbyś o tym porozmawiać w 4 oczy? czekam na priv
              Widzę że prawda boli?

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
                Panie Baciek, a może on ma jedno oko, bo kiedyś za późno zrobił delfinka

Polecę tutaj Grzesiukiem z "Boso, ale w ostrogach" : "choćbym chciał być grzeczny i układny, to ludzie mi nie dadzą. Zawsze znajdzie się jakiś typ, który prosi się, żeby stuka go w ryja i nie sposób takiemu odmówić.".

Oczywiście to nie do ciebie Janusz, Mateusz, czy jak ci tam - z toba liczę na konstruktywna rozmowę w cztery oczy

Komentarz

• Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
                  Widzę że prawda boli?
                  Widzę że jesteś obsranco-wydygancem szczekajacym przez kabelek. Ode mnie w twoją stronę tyle, kodziarzu.

PS. Propozycja cały czas aktualna jak cos

Komentarz

• Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
                    Widzę że prawda boli?
                    Ty to jesteś spryciula, ech. Jeszcze nie dowiedziałem się "dokąd nocą tupta jeż". Ale już wiem, jak hartowała się stal. Tyle musiałeś czekać z przybyciem?

Komentarz

Polecę tutaj Grzesiukiem z "Boso, ale w ostrogach" : "choćbym chciał być grzeczny i układny, to ludzie mi nie dadzą. Zawsze znajdzie się jakiś typ, który prosi się, żeby stuka go w ryja i nie sposób takiemu odmówić.".

Oczywiście to nie do ciebie Janusz, Mateusz, czy jak ci tam - z toba liczę na konstruktywna rozmowę w cztery oczy

Jak się odezwie za 4 wcielenia, bądź przygotowany na potęgę polityki miłości. To jego najpotężniejszy cios, kończący gejmczendżer

Komentarz

Widzę że jesteś obsranco-wydygancem szczekajacym przez kabelek. Ode mnie w twoją stronę tyle, kodziarzu.

PS. Propozycja cały czas aktualna jak cos
                        Już widzę jak się pojawisz bohaterze...

A kodziarz to cię ..... tępaku

Komentarz

• To jest temat Polityka czy czat na onecie?

Lepszy PiS samodzielny niż z Konfederacja. Idźcie na wybory!
                          Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
                            To jest temat Polityka czy czat na onecie?

Już sobie wyobrażam, jak ci się 3 cm wydłużyły jak pisałeś o onecie. Zjedz czereśnię. Nabieraj sił.

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
                              To jest temat Polityka czy czat na onecie?

Marny, zmarnowany wytrysku, przeciez Ty nie istniejesz, a dalej szczekasz ?
                              „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

A Ty OrdoIuris serio porownujesz to, że dorosły chłop bez żony rucha babe i jej za to płaci do aborcji albo adopcji dzieci przez pedałów?
                                @b. @Mieczysław

1. Jestem katolikiem i obie te sytuacje są grzechem łamiącym szóste przykazanie. Nie narzucam jednak nikomu tej optyki. Chyba, że ktoś się deklaruje jako katolik - wtedy dziwnym byłoby relatywizowanie grzechów.
                                2. Abstrahując od wiary - uważam, że jedno jak i drugie wyrasta z tego samego lewicowego pnia promocji rozwiązłości seksualnej. Nie da się zaprzeczyć, że lobby LGBT stosuje metodę małych kroków - skoro społeczeństwa nie są gotowe na adopcje dzieci przez te środowiska, to lobby skupia się na małżeństwach. Małżeństwa są zbyt radykalne? Niech będą więc związki partnerskie. Polacy nie godzą się na związki partnerskie? Pokażmy że homoseksualiści są grupą prześladowaną i trzeba im pomóc. Jednocześnie z seriali, filmów, teledysków - przebija się afirmacja homoseksualizmu, definiowanie człowieka przez jego seksualność. Ja rozumiem, że skorzystanie z usług prostytutki może nie brzmieć tak samo dramatycznie jak wychowywanie dziecka przez dwóch tatusiów, ale jestem przekonany, że stwierdzanie, że korzystanie z usług prostytucji to nic złego, to jest po prostu prolog stwierdzania że wychowywania dziecka przez dwóch tatusiów to nic złego.

--

Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
                                A skąd wiesz, że on jej nie kochał, wyborco PiS-u?
                                Może chciał zbudować trwały monogamiczny związek, a to zła kobieta była?
                                Masz więcej informacji?
                                Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                                Widzę, że coraz szersze są sposoby forumowych meteorow na agitke polityczna:

- na wyborce PiSu, ale... (Ordo)

Dla waszej wiadomości meteory - raz, że my tu z zasady nie ufamy obcym, a dwa, że jesteśmy bardziej lotni niż wam się wydaje i trafiliście na mało podatny grunt, takie tanie triki agitatatorzy możecie uskuteczniac co najwyżej na forum gazietki
                                @szaka @b.
                                Zadałem Wam (oraz kilku innym osobom) pytanie:

Skoro już temat zszedł na moje rzekome "prawdziwe powody" to zapraszam śmiało, żeby każdy z Was, szanowni dzielni tropiciele spisków, wskazał w tych moich 32 już postach jedno zdanie, które Waszym zdaniem najwyraźniej wskazuje na moje rzekome sympatyzowanie z opozycją, które sprawiło, że publicznie oskarżacie mnie o głosowanie na PO. Skoro piszecie zniewagi dotyczące mnie z takim przekonaniem, to chyba nie będzie problem - coś musiało Wam jakoś utkwić w pamięci. Przecież nie kręcilibyście komuś afery takiej wagi bezpodstawnie. To by było mocno niesztywne. Niesamowicie jestem ciekawy jak to działa, co takiego jednoznacznego napisałem. Skoro napisaliście A, to napiszcie teraz B. No chyba, że takie przenikliwe tuzy intelektu nie potrafią nawet rzeczowo podać czym się kierowały. Byłoby szkoda.
                                Odpowiedzi oczywiście nie ma. Nie ma, bo nie napisałem pół słowa, które można by przedstawić na poparcie waszych oszczerstw, które można by przedstawić jako atak na PiS. Nie istnieje żadne "ale", które można by zacytować, więc moje pytanie spotkało oczywiście ciszę. Zamiast jednak pójść po rozum do głowy i - nawet jeśli nie wierzycie mi na słowo - odłożyć swoje personalne ataki do momentu aż potencjalny agitator napisze coś do czego faktycznie można by się przyczepić jako do ataku na PiS, czy ogólnie jakiejś agitacji za kimkolwiek, czy przeciw komukolwiek, dalej prujecie się najzupełniej bezpodstawnie. No mi by było wstyd, ale skoro tak lubicie...

A co do odpowiedzi na idiotyczne pytanie szaki - no przeczytaj sobie jeszcze raz cytat, co ten poseł planował. A na dokładkę przeczytaj sobie jeszcze raz czy ja dyskutuję na temat posła czy na temat czegoś innego. Jeśli jeszcze raz nie pomoże (a takie mam obawy), to czytaj do skutku.

Komentarz

Pracuję...
                                X