Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz

• Taaa głos na pewno nie pójdzie na marne
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Dawidziuk to powinien się zatrudnić gdzieś przy drodze....
        Nie dość, że już w ogole nie wstaje z kolan to jeszcze ośmiesza się brakiem znajomości ordynacji wyborczej....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Dzisiejszy występ Bolka przestawi scenę polityczną w Polsce.
          Dzięki, Bolek. Dobra robota!
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• https://fakty.interia.pl/raporty/rap...n=CampaignName

"Wobec ostatnich prezentowanych wyników różnych sondaży proszę publicznie PO o zwolnienie mnie z danego publicznie słowa, że będę głosował na PO. Chcę wesprzeć Kosiniaka–Kamysza" – napisał we wtorek były prezydent Lech Wałęsa"

On już sam nie wie czego chce...

Komentarz

• https://twitter.com/ZenonCiety/statu...899909122?s=19

[emoji1787][emoji41]

Komentarz

• Misiaczek od ZCHN do Olka.

Komentarz

• wybory-parlamentarne-2019-konfederacja-kontra-tvp-wygrywamy-6432867496654

Wybory parlamentarne 2019. Konfederacja informuje o wygranej sprawie sądowej z TVP w drugiej instancji. "Czekamy na przeprosiny" - stwierdza Jakub Kulesza z Koła Poselskiego Konfederacja.

Komentarz

• I "antysystem" dostał piękną laurkę w TVN, bo wejście Konfederacji może utrudnić PiS zdobycie większości.
                    Intelektualistom z opozycji zajęło całą kampanię, żeby na to wpaść
                    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Samowyjaśniania Korwina ciąg dalszy.

https://twitter.com/KumpelPetera/sta...0221570049?s=1

[emoji2961]

Komentarz

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
                        I "antysystem" dostał piękną laurkę w TVN, bo wejście Konfederacji może utrudnić PiS zdobycie większości.
                        Np to to to?

https://twitter.com/bartlomiejpejo/s...12179607392256

Na marginesie. Chyba pierwszy głos dała gazetka sądując temat czy to zadziała, kiedy wypuścili materiał o "nestorze polskiego ruchu narodowego".

Już nie skrajnie prawicowe oszłomy i faszyści ale Politycy
                        Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
                          https://twitter.com/ZenonCiety/statu...899909122?s=19

[emoji1787][emoji41]

Być może w utrzymaniu słusznego trendu pomogą im nowe taśmy Neumanna

https://www.tvp.info/44725365/nikt-n...eo-i-stenogram

Komentarz

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
                            I "antysystem" dostał piękną laurkę w TVN, bo wejście Konfederacji może utrudnić PiS zdobycie większości.
                            I co,myślą,że poparliby totalnych z POKO?
                            #MioduskiOut

Komentarz

• Grzegorz Raczak, gdański poseł PiS, o sprawie zawiadomił prokuraturę. W rozmowie z gazetą przyznaje, że płacił sporo młodszej od siebie kobiecie za spotkania.

Kolejny z PISu który regularnie odwiedza burdele...

Jestem singlem, próbuję sobie jakoś życie ułożyć – opowiadał "Wyborczej" poseł. – Niczego złego nie robiłem. Przyznaję, płaciłem za spotkania z tą kobietą. Uiszczałem opłatę, bo ja nie chcę nikogo krzywdzić. Nie chcę się żenić, nikomu nie obiecywałem małżeństwa. Nie dam się szantażować, niczego złego nie zrobiłem

Ostatnio edytowany przez L..; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
                                Grzegorz Raczak, gdański poseł PiS, o sprawie zawiadomił prokuraturę. W rozmowie z gazetą przyznaje, że płacił sporo młodszej od siebie kobiecie za spotkania.

Kolejny z PISu który regularnie odwiedza burdele...

Jestem singlem, próbuję sobie jakoś życie ułożyć – opowiadał "Wyborczej" poseł. – Niczego złego nie robiłem. Przyznaję, płaciłem za spotkania z tą kobietą. Uiszczałem opłatę, bo ja nie chcę nikogo krzywdzić. Nie chcę się żenić, nikomu nie obiecywałem małżeństwa. Nie dam się szantażować, niczego złego nie zrobiłem

Nie wiem ile masz lat ale do wiadomości:
                                Mężczyźni dzielą się na dwie kategorie, tych co korzystają i się do tego przyznają i tych co się nie przyznają, ot i meritum afery.
                                „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

Pracuję...
                                X