Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak jeszcze w temacie Korwina mi się przypomniało.

https://polskatimes.pl/kornel-morawi...ra/ar/13341995

- Nie chcę osłabiać żadnego premiera Polski ani swojego syna, ale myślę, że zbliżenie z Rosją nas wzmocni na arenie międzynarodowej - powiedział Kornel Morawiecki w RMF FM. Ojciec premiera dodał, że kwestia zwrotu wraku prezydenckiego Tupolewa nie powinna determinować stosunków na linii Warszawa-Moskwa. "To nie jest pogląd, prezentowany przez PiS" - tak słowa Morawieckiego skomentował Jacek Sasin.
    https://wiadomosci.wp.pl/kornel-mora...9787585431681a

- Ja patrzę, i słyszę, patrzę, z pewną rezerwą na te inicjatywę polsko-amerykańską. Ja wolałbym żebyśmy polskie pieniądze wydawali na polska armię, polskich żołnierzy, niż na amerykańskich - powiedział w rozmowie z RMF FM Kornel Morawiecki.

Przewodniczący Wolnych i Solidarnych twierdzi, że nie należy budować w Polsce baz amerykańskich. - To jest jakby szykowanie nas do wojny. My się starajmy poprawić stosunki z Rosją, starajmy się nasycić ten cały układ polityki wschodniej jakąś taką pozytywną treścią, nie szukajmy zwady tutaj - uznał. I zaznaczył, że "na Donbas najpierw Kijów puścił czołgi i samoloty i armaty".
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
      Z mojej strony temat skończony (wspomnianym usuniętym postem z tematu wyborczego). Po prostu odpisałem Bloniaqowi
      Szkoda. Wielka szkoda. Jak widać fason, ton, nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu skończyły się argumenty. Trudno.

Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
      Trafne w 1916%

Ale co tak nowy, demokratyczny narybek milczy, przecież to i kuce i pisowcy, żadnego komentarza?
      Nie wypłynęli jeszcze ze ścieków swojego odbicia w lustrze?
      Miałem napisać, że słowa Neumanna o tym jak będzie bronił rozmówce dopóki on będzie w PO, to są słowa typowe dla członka organizacji przestępczej, i że gość w normalnych warunkach byłby skończony, ale jak zobaczyłem, jak sobie słodko spijacie z dzióbków, to nie chciałem wam psuć tych wirtualnych przytulasków.

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
        Nareszcie kontrakt na Groty, bo fazy testów przeciągały się bardzo długo. Rozmawiałem kiedyś z dwiema osobami, które miały okazję testować te karabinki i bardzo je chwalili. Pytanie tylko jak z niezawodnością.
        Testy trwały tak długo że raczej naprawili większość niedoróbek, najpierw ta broń była przecież u WOT. Wydaje mi się że dopracowali przez ten czas bazowy model, i być może niedługo doczekamy się tych wersji dodatkowych, prezentowanych na targach militarnych. Być może w przyszłości coś pomyślą z eksportem, nawet Beryle udało się wcisnąć do Afryki, MSBS może z powodzeniem konkurować z karabinami tej samej klasy np. z Czech czy Chorwacji.
        Zamieszczone przez księciuniu
        Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
          Tak jeszcze w temacie Korwina mi się przypomniało.
          Przecież komentowaliśmy to na bieżąco, stanowisko PiS w tej sprawie sam przytoczyłeś. Tymczasem politycy i zwolennicy Konfederacji twierdzili, że szycie im prorosyjskości to bzdury i krecia robota Sakiewicza i TVP.INFO, którzy w obawie przed spodziewanym sukcesem konfederatów zdolni są do największego świństwa. Nawet, gdy Liroy wypowiedział się następująco:

- reakcją były teksty, że chciał zbyt wiele miejsc na listach i z frustracji kłamie. A Korwina wreszcie "wpuścili do mediów" i... sam się "wyjaśnił".
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
            o Afryki, MSBS może z powodzeniem konkurować z karabinami tej samej klasy np. z Czech czy Chorwacji.
            Czesi to są na innym poziomie z Brenem by w najbliższym czasie można było z nimi konkurować

Komentarz

• Piękne przemówienie Pana Prezydenta na pogrzebie Kornela Morawieckiego

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                Nic mu do tego ale śmietankę spije.
                To zasługa Maliniaka i PIS-u

Komentarz

• Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
                  To zasługa Maliniaka i PIS-u
                  Nigdy z królami nie będziem w aliansach,

Nigdy przed mocą nie ugniemy szyi,

Bo u Chrystusa my na ordynansach,

Słudzy Maryi!

Więc choć się spęka świat i zadrży słońce,

Chociaż się chmury i morza nasrożą,

Choćby na smokach wojska latające,

Nas nie zatrwożą.

Bóg naszych ojców i dziś jest nad nami!

Więc nie dopuści upaść żadnej klęsce.

Wszak póki On był z naszymi ojcami,

Byli zwycięzce!

Więc nie wpadniemy w żadną wilczą jamę,

Nie uklękniemy przed mocarzy władzą,

Wiedząc, że nawet grobowce nas same

Bogu oddadzą.

Ze skowronkami wstaliśmy do pracy

I spać pójdziemy o wieczornej zorzy,

Ale w grobowcach my jeszcze żołdacy

I hufiec Boży.

Bo kto zaufał Chrystusowi Panu

I szedł na święte kraju werbowanie,

Ten de profundis z ciemnego kurhanu

Na trąbę wstanie.

Bóg jest ucieczką i obroną naszą!

Póki On z nami, całe piekła pękną!

Ani ogniste smoki nas ustraszą

Ani ulękną.

Nie złamie nas głód ni żaden frasunek,

Ani zhołdują żadne świata hołdy:

Bo na Chrystusa my poszli werbunek,

Na Jego żołdy.
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez OrdoIurisLL Zobacz posta
                    Szkoda. Wielka szkoda. Jak widać fason, ton, nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu skończyły się argumenty. Trudno.
                    Szkoda, ah jaka wielka! Niepowetowana strata.
                    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez C64 Zobacz posta
                      Czesi to są na innym poziomie z Brenem by w najbliższym czasie można było z nimi konkurować
                      Z czym są oni na poziomie ?
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

Chcesz porównywać dwa życiorysy, dwie postawy na podstawie jednej wypowiedzi? Chcesz Korwina i Kornela wrzucić do jednego wora? Nie brnij w to, nie zniżaj się do poziomu muppetów tu piszących.
                        Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
                        Pada decyzja: Wracamy!
                        Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Zamieszczone przez Parasol44 Zobacz posta
                          Chcesz porównywać dwa życiorysy, dwie postawy na podstawie jednej wypowiedzi? Chcesz Korwina i Kornela wrzucić do jednego wora? Nie brnij w to, nie zniżaj się do poziomu muppetów tu piszących.
                          A w którym miejscu porównuję życiorysy i po co w ogóle ktokolwiek miałby to robić? Po prostu przytoczyłem przykład że osoba o takim WSPANIAŁYM życiorysie jak Kornel Morawiecki też może uznawać, że do polityki zagranicznej należy podchodzić bez emocji, nie tylko taka nędzna podła szuja jak Korwin. Forum dla odmiany żyje paciorkami w postaci wiz.

A obserwując ten obłęd z szukaniem mapetów to nie wiem czy śmiać się czy płakać, ale do tego poziomu też odradzam się zniżać.
                          Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

A obserwując ten obłęd z szukaniem mapetów to nie wiem czy śmiać się czy płakać, ale do tego poziomu też odradzam się zniżać.
                            Jeden bejsbolowy dzban szuka nawet tutaj niejakiego Mateusza

Komentarz

• A Ciebie i tych marnych tekstów to by mi akurat nie brakowało
                              -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• bloniaq nikt nie neguje ,że każdy polityk(nawet z takimi zasługami ,jak Pan Morawiecki) ma prawo do własnego zdania.
                                Inna sprawa ,czy z tym zdaniem zgadzamy się ,czy nie.
                                Pozdrawiam .
                                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pracuję...
                                X