Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czemu nikt jeszcze nie wrzucił ?

Do urn platformiane debile !!!
    Ostatnio edytowany przez THC81; [ARG:4 UNDEFINED].
    Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Zamieszczone przez THC81 Zobacz posta
      Czemu nikt jeszcze nie wrzucił ?

Do urn platformiane debile !!!
      Generalnie przykro na to patrzeć jak się "elita" aktorska kompromituje w taki żałosny sposób.
      Ich małpy ich cyrk.
      Z drugiej strony ta totalna ciemnota nie wyciąga żadnych wniosków, co w perspektywie nadchodzących wyborów tylko cieszy....

Komentarz

• Koń Roman ma pomysł na przegraną PISu i wystosował z tej okazji apel : " Apeluję do wszystkich przedsiębiorców, a szczególnie do właścicieli małych i średnich firm o ustanowienie w swoich firmach specjalnej premii wyborczej wypłacanej już tydzień po wyborach, o ile oczywiście obecna partia rządząca nie będzie miała większości pozwalającej na sformowanie rządu. Nie ma żadnego zakazu w kodeksie wyborczym, aby ustanowić taką premię i sam deklaruję, że zapowiem ją w moich firmach"

Komentarz

• Smród (kolejna przegrana) powoli zagląda w oczy, więc POKO spod znaku LGBT chwyta się już przysłowiowej brzytwy

Komentarz

• Pszoniak odjebał, ale Gajos na propsie.
            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Kampania w pełni, Myszka nie daje o sobie zapomnieć:

Szkoda, że papryki nie skomentowała. Już widzę kwik, że papryka za 18zł, uj ztym, że za 5kg

https://twitter.com/Gasiuk_Pihowicz/...60486426673154

Komentarz

• Każda strona ma swojego Gawlowskiego. Pancerny Marian trafiony. Czekamy na info czy zatopiony.
                  „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Podawaj źródła albo cytaty. Pomogę - "dziennikarz" "Superwizjera" TVN o prasłowiańskim nazwisku Bertold Kittel nakręcił obyczajówkę o nowym prezesie NIK, Marianie Banasiu, który życiorys ma taki:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Marian_Bana%C5%9B

Nigdy nie należał do PiS.

a Gawłowski taki:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis...Gaw%C5%82owski

Mając zarzuty, posiedzenia w areszcie i wyjście za kaucją pozostaje sekretarzem generalnym PO i startuje do Senatu.

To raz. Dwa - warto przypomnieć poprzednie "ustalenia" Kittela.

Pod koniec listopada Centrum Monitoringu Wolności Prasy, działające przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, skierowało pytania do prokuratury o jej ustalenia na temat okoliczności wydarzenia pokazanego w reportażu „Superwizjera”. W środę organizacja udostępniła pismo, które otrzymała poprzedniego dnia od prokuratora krajowego Bogdana Święczkowskiego. Poinformował on, że TVN nie przekazał prokuraturze pełnego materiału nakręconego podczas obchodów rocznicy urodzin Hitlera. Firma początkowo tłumaczyła się feriami zimowymi, a potem przekazała, że nie udało się odnaleźć tych nagrań. - Prokuratura dysponuje tylko fragmentami zapisów kilkugodzinnego spotkania, wyemitowanymi w kilkunastominutowym reportażu TVN. Nie posiada całości nagrania „urodzin Hitlera”, (...)

Bertold Kittel, Anna Sobolewska i Piotr Wacowski za reportaż o neonazistach otrzymali w tym roku kilka wyróżnień dziennikarskich, m.in. Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.
                    https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...i-prowokowanie

Kim jest Bertold Kittel, którego reportaż zainicjował ostatnią kampanię, jak to w Polsce „odradza się nazizm”?

W 2001 roku Bertold Kittel, wraz z Anną Marszałek oskarżyli Romualda Szeremietiewa, wiceministra obrony narodowej w rządzie Jerzego Buzka, o udział w działaniach korupcyjnych w Ministerstwie Obrony Narodowej.

– Po latach okazało się, że zapadły wyroki uniewinniające, dziś już prawomocne
                    . To, co zostało tam przedstawione było fałszem – mówił dziś w porannej rozmowie Radia Wnet, będąc gościem Witolda Gadowskiego, Szeremietiew.

– Do dziś nie odzyskałem pozycji, która miałem, uznawany za znawcę, eksperta i zdolnego do tego, by kierować sprawami sił zbrojnych. I zdaje się, że o to chodziło – dodał.

Szeremietiewowi udało się wybronić od nieprawdziwych zarzutów. W rozmowie z Gadowskim relacjonuje swoje spotkanie z dawnym znajomym z czasów pracy w MON, który prawie 20 lat temu ostrzegł go przed działaniami wojskowych służb.

– Powiedział, że wojskowe służby specjalne przeprowadzają akcję, by mnie skompromitować. Powiedziałem wtedy, że nie wydaje mi się, by to było możliwe, że to absurdalne, nie brałem tego aż tak poważnie. W 2001 roku wybuchła afera- mówił Szeremietiew.

Znajomy wytłumaczył mu w jaki sposób przeprowadzona została akcja skompromitowania wiceszefa MON. W sprawie pojawia się nazwisko Bertolda Kittela.

– Zapytał mnie, czy chcę wiedzieć dlaczego nie mogę wrócić do resortu obrony, dlaczego nie mogę decydować o tym, co dzieje się w siłach zbrojnych. Opowiadał mi, że wyspecjalizowana grupa oficerów WSI miała za zadanie przygotować te kompromitująca mnie aferę, przez miesiące zbierano różnego rodzaju plotki, dopisywano różne konteksty do różnych zdarzeń, zapisywano to w formie notatek i dopisywano do materiałów operacyjnych. I mówi tak: te materiały zostały podzielone na trzy części. Jedna trafiła do prokuratury, ale jedna część wcześniej trafiła do dziennikarzy i tutaj pojawia się pan Kittel
                    . A jedna część została zachowana w archiwum – powiedział Szeremietiew.

Trzecia część materiałów wciąż jest w archiwum i, jak przekonuje Szeremietiew, wciąż używana jest przeciwko niemu, gdy tylko ktoś chce zaproponować osobę Szeremietiewa na ważne stanowisko państwowe.

– W tym wszystkim ma swój udział nieduży człowieczek nazywający się Bertold Kittel – stwierdził Szeremietiew.

Były wiceszef MON opowiedział też o pewnym spotkaniu w warszawskim parku, o którym opowiedział mu informator.

– Jeden z tych panów to gen. Dukaczewski a drugi to Bertold Kittel. Nie przeszkadzała im zła pogoda, padający deszcz – ujawnił.
                    https://www.magnapolonia.org/kim-jes...za-sie-nazizm/

Nie przesądzając o Marianie,w przypadku Kittela mamy do czynienia z dość oczywistym zadaniowanym odpalaczem politycznych antypolskich kapiszonów

PS W konteście afery z (nie)świrowaniem zetknąłem się z tekstem: "chyba się Trzaskowianki opili"
                    Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
                    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Żenada to co wyprawia przy..as Halickiego Łobacz. Mam nadzieję ,że nikt nie postawi X przy jego nazwisku. Dość świrownia.
                      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Jest i On, z przekazem dnia.

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                        Podawaj źródła albo cytaty.
                        Kitel, TVN - jakie to ma znaczenie? Chyba liczy się to czy to prawda? A tą szybko zweryfikują zarówno prawe media jak i opozycyjne.

Nigdy nie należał do PiS.
                        Dlatego napisałem - każda strona... nie napisałem że należy do PiS. Już się wycofujesz raczkiem od tego Pana?

Nie przesądzając o Marianie
                        Również jestem ciekaw, stąd moje pytanko na koniec czy zatopiony.
                        Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zaraz zaraz ta afera która ma doprowadzić do zatopienia Banasia (tutaj wartałoby krzyknąć Konstytucja ) polega na tym że w pensjonacie którego właścicielem jest Banaś ruchali sie ludzie ?

***** faktycznie skandal że facet z kobita, w XXI wieku, skoro dał Hazardziscie przykład Biedron jak sie ruchac mamy.
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Kittel? To ten od wafelków w lesie? Ten sam, po materiale którego dziwnym trafem zniknęły surówki z nagrań? Aha.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                              Jest i On, z przekazem dnia.
                              Zwykle nie pisałeś o sobie w trzeciej osobie

Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                              Kitel, TVN - jakie to ma znaczenie?
                              Znaczenie ma to, że zwykła kultura dyskusji wymaga podawania źródeł i konkretnie informacji, a nie samego bezprzedmiotowego komentarza jako wrzutki i właśnie przekazu dnia.

Inna rzecz, że "dziennikarstwo" Kittela każdy może ocenić sobie sam.

Chyba liczy się to czy to prawda?
                              No pewnie - zaaranżować "urodziny Hitlera" (20.04.) w lesie z tortem ze swastyką z wafelków w maju (może było cieplej) i wyemitować "gorący reportaż dokumentalny" pół roku później w czasie kolejnego przesilenia politycznego z "polskim antysemityzmem" w tle. "Tylko prawda jest ciekawa". Waffel SS.

A tą szybko zweryfikują zarówno prawe media jak i opozycyjne.
                              Poprawnie jest: prawe i lewe. Poza tym - tak szybko, jak sprawę Szeremietiewa, czy szybciej?

Dlatego napisałem - każda strona... nie napisałem że należy do PiS.
                              Porównałeś osoby nieporównywalne pod żadnym względem. Zarówno pod względem przebiegu kariery, przynależności partyjnej, a więc i miejsca w aparacie, jak i traktowania przez własne środowisko polityczne.

Już się wycofujesz raczkiem od tego Pana?
                              Nie, a po co miałbym to robić? Zwykły urzędnik administracji państwowej. Ani brat, ani swat. Słowa o nim wcześniej nie pisałem.
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• A z poważnych rzeczy:
                                * 500zł ulgi na ZUS dla małych przedsiębiorców
                                * Ryczałtowy ZUS bez zmian
                                * Prosty PIT - ryczałt do 2mln Euro
                                * 9% CIT do 2 mln przychodów
                                * MILIARD dla inwestorów
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X