Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez arek6862 Zobacz posta
    Jasne, rozumiem ale przecież miliony nie zapisujemy w ten sposób. Dopisek jest "tys" a to częsty błąd przy podawaniu pełnej liczby dlatego odniosłem wrażenie, że chodzi o 14 tyś a nie 14 349 + 000.
    Wydaje się, że tam po prostu zabrakło mln po 14.
    Tak czy inaczej, masz rację. Chodzi oczywiście o 14 mln a nie 14 tys.
    Nie brnij, bo dalej wypisujesz głupoty.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      Wyborcza prostuje swoje wierutne kłamstwa w sprawie pewnej działki:
      https://wpolityce.pl/m/polityka/4553...e-sprostowanie
      To nie jest podobno sprostowanie GW. Ktoś puścił w necie ucięte pismo wysłane do GW przez Morawieckich żeby wyglądało na sprostowanie GW właśnie:

Powinno być tak:

E: Nie zauważyłem linka. Tak czy siak to nie GW prostuje tylko zamieszcza sprostowanie autorstwa państwa Morawieckich.
      Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
        To nie jest podobno sprostowanie GW. Ktoś puścił w necie ucięte pismo wysłane do GW przez Morawieckich żeby wyglądało na sprostowanie GW właśnie:

Powinno być tak:

E: Nie zauważyłem linka. Tak czy siak to nie GW prostuje tylko zamieszcza sprostowanie autorstwa państwa Morawieckich.
        takie tekściki to niech umieszczają w GP czy wSieci. W agorowych mediach nikt tego nie łyknie, ani nie zgłupieje (jak tu wyzej) przy podaniu kwoty w tysiącach

chyba że się mylę i parafrazując Pana Premiera: ludzie są tak głupi że to działa ... jak jest Jaco?
        Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].
        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
          (...) W agorowych mediach nikt (...) nie zgłupieje

Swoją drogą, naprawdę niezłe czasy, gdy na forum kibiców Legii "agorowe media" mają robić za krynicę mądrości... a my swoje

http://szechteriada.org/
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
            Cztery do kwadratu.
            Zdradzisz sens Twojego posta? Mój był informacyjny dla Pana Arka, bez wrzutów, przytyków, czy szydery.
            Nie ogarnąłem. Myślałem, że tłumaczysz, sam z siebie to skomplikowane działanie matematyczne
            Przepraszam.
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zarówno Sojusz Lewicy Demokratycznej, jak i Polskie Stronnictwo Ludowe nie znalazły się w gronie koalicjantów Platformy Obywatelskiej. Partia Grzegorza Schetyny na jesieni pójdzie do urn samodzielnie - pod szyldem Koalicji Obywatelskiej. Dołączy do nich Inicjatywa Polska Barbary Nowackiej, wspierać ją będą także samorządowcy. Decyzję o samodzielnym starcie podjął zarząd PO, który zebrał się wczesnym rankiem w czwartek. - Koalicja Obywatelska to nie koalicja partyjna. 20 proc. miejsc na listach zostawimy dla ludzi z organizacji pozarządowych - ogłosił Grzegorz Schetyna.

Lider PO zaznaczył, że "formuła współpracy partyjnej zakończyła się". - Jeżeli nie ma zgody, żeby wszystkie partie poszły razem, to kończymy z formułą partyjną. Dzisiaj najważniejsze jest dla nas wydobyć energię z obywateli - zaznaczał Schetyna

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta

Nizinkiewicze, Szubartowicze i Lisy dostaną ataku szału

Myślę, ze przy odrobinie szczescia PiS moze walczyc o wiekszosc konstytucyjna. Panowie, nie spierdolcie tego

Komentarz

• Według jednego z sondaży przeprowadzonych dla Rzepy, PIS w konfiguracji z PO, SLD, PSL i Wiosną idącymi do wyborów osobno, zgarnia w sejmie 3/5 mandatów przy 43% poparcia. Grubo

Komentarz

• Tyle, że był to sondaż od Marcinka Dumy z Ibris (ktory co prawda zawsze zawyza POstkomunie, a zaniza PISowi), ale w tym wypadku miał zmobilizować opozycje do pojscia razem

Komentarz

• Niejaki Lewicki, konserwator wojewódzki powołany przez Sipiere wiadomo w jakim celu, teraz wykazał się kolejny raz. Wydał zgodę na zamalowanie murali Fotona i Jubilera na Pradze, a po fakcie, będzie odmalowywał. Wyjdzie trochę drożej niż nowelizacja ustawy nocą, ale kto bogatemu zabroni.

Komentarz

Niejaki Lewicki, konserwator wojewódzki powołany przez Sipiere wiadomo w jakim celu, teraz wykazał się kolejny raz. Wydał zgodę na zamalowanie murali Fotona i Jubilera na Pradze, a po fakcie, będzie odmalowywał. Wyjdzie trochę drożej niż nowelizacja ustawy nocą
                        Ale taniej, niż ustalanie regulacji dot. nomen-omen hazardu na cmentarzu, czy składu redakcji "niezależnej" gazety przy śmietniku

Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                        , ale kto bogatemu zabroni.
                        No właśnie - czekałem dwa dni, czy nikogo nie zaniepokoi sytuacja nieco większa, niż murale...

Prezydent Ukrainy Wołodymir Zełenski wyraził swoje niezadowolenie z pracy państwowej instytucji Ukrawtodor, odpowiedzialnej za budowę dróg. – Trzeba wsadzić do więzienia kierownictwo, które przez wiele lat pracowało i zarabiało na drogach – stwierdził Zełenski. Od października 2016 r. prezesem Ukrawtodoru jest były polski minister transportu Sławomir Nowak.
                        https://www.fakt.pl/wydarzenia/polit...wtodor/n44w7kq

W Kijowie gościa nazywają "Sławko Zegarenko". Przypomnijmy, że by uniknąć konsekwencji związanych luką VAT-owską i Amber Gold bogaty został Ukraińcem (Ukraina nie uznaje wydawania swoich obywateli państwom trzecim).

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Foxxie - a nie wystarcz napisać: dali dupy. I tyle. Piętnujmy wszystko co głupie.

Komentarz

• Skoro w jednej sytuacji mamy do czynienia z głupotą, którą piętnujesz, a z drugiej z mafią i kompromitacją Polski za granicą, których nawet w odpowiedzi nie piętnujesz... Zdecydowanie nie wystarczy. Nie przypominam też sobie, byś piętnował nieco większą głupotę - bezołowiowe tężnie z europalet za prawie milion na Pl. Bankowym.

Każdy urząd generuje głupie ruchy. Inną rzeczą, jest to, czy na tych ruchach ktoś zarabia, czy to po prostu czysty debilizm.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                              Skoro w jednej sytuacji mamy do czynienia z głupotą, którą piętnujesz, a z drugiej z mafią i kompromitacją Polski za granicą, których nawet w odpowiedzi nie piętnujesz
                              wybacz, nie śledzę co się dzieje za naszą wschodnią granicą. A i Sławek Zegarek mi lata. Szkoda mi niedzieli na zapoznanie się z tematem.

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                              Nie przypominam też sobie, byś piętnował nieco większą głupotę - bezołowiowe tężnie z europalet za prawie milion na Pl. Bankowym.
                              Nie kwestionuję, że z wydaną bańką to kogoś pogieło. Ale po pierwsze, wolę te palety niż dziadoparking przed ratuszem, a po drugie wychodząc wczoraj z Thaisty widziałem tam bardzo dużo ludzi Dla mnie to dobry przyczynek, aby ten parking nigdy tam nie wrócił, a zaczęto wreszcie robić podziemny i duży zielony skwer w tym miejscu.

Komentarz

wybacz, nie śledzę co się dzieje za naszą wschodnią granicą. A i Sławek Zegarek mi lata. Szkoda mi niedzieli na zapoznanie się z tematem.

Nie kwestionuję, że z wydaną bańką to kogoś pogieło. Ale po pierwsze, wolę te palety niż dziadoparking przed ratuszem, a po drugie wychodząc wczoraj z Thaisty widziałem tam bardzo dużo ludzi Dla mnie to dobry przyczynek, aby ten parking nigdy tam nie wrócił, a zaczęto wreszcie robić podziemny i duży zielony skwer w tym miejscu.
                                To ten parking podziemny będzie z miliard Euro kosztował.

Komentarz

Pracuję...
                                X