Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
  Jako, że w najbliższym sąsiedztwie kebabu Habiba mieszkało całych dwóch europosłów PiS, oraz jeszcze przed jego powstaniem gdzieś w jego okolicy była ówczesna Nowogrodzka Kaczyńskiego, nie sposób nie uznać Twojego postu za agitację wyborczą (…)
  Ooo, Panie – lokal legenda, niejedna dobra akcja tam była, ale oprócz wlepek Legiuni żadnych innych akcentów tam nie ma, więc z kampanii wyborczej tą zacną miejscówę to bym raczej wyciął

  W tych samych rejonach na początku bieżącego stulecia werbowano mnie do LPR. Gdybym w to wtedy wszedł, dostałbym się do sejmu, no ale jak wiadomo, gdyby szafa miała linki to by była windą

  Wczoraj spotkałem tak sympatyczną Rosjankę, że myślałem, że przestanie mnie prześladować rosyjski wątek w polityce , a tu taki świeżutki motyw:

  Mateusz Piskorski opuścił areszt. Lider partii Zmiana, oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin spędził dwa lata w areszcie. Po wyjściu od razu popędził do rosyjskich mediów.
  Piskorski opuścił areszt dzięki wpłaceniu kaucji w wysokości 200 tysięcy złotych. O swojej sytuacji zdecydował się opowiedzieć rosyjskiemu portalowi eadaily.com.
  Został zapytany m.in. o sprawę swojej przyszłości politycznej i kontakty z innymi przedstawicielami polskiej sceny politycznej. Piskorski wymienił kilka nazwisk.
  Wymienię tych, którzy mnie wspierali i wspierają. To Janusz Korwin-Mikke, znany polski reżyser Grzegorz Braun i Piotr Ikonowicz (…)
  https://wpolityce.pl/polityka/447463...-mikke-i-braun

  Z przyjemnością poznałbym w przedmiotowej sprawie stanowisko Winnickiego oaz Bosaka

  Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
  (…)Pozdrowienia dla wszystkich
  Również pozdrawiam
  OLD FASHION MAN CLUB

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
   Spróbuj raczej udowodnić dlaczego PiS był tym "niepodległościowym" rządem abym mógł stwierdzić realny sabotaż.
   Realny sabotaż opisali sami sprawcy, nie ma tu ani czego "stwierdzać", ani udowadniać. Byli w rządzie, mieli wicepremiera i zgodny z parytetem reprezentacji w Sejmie pakiet stołków. Jeżeli w takiej sytuacji chcesz próbować podważać "niepodległościowość" tego rządu... OK, kolega Bosak brylował na zapleczu "rządu zdrady narodowej"

   Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
   Wycofał się czy raczej został usunięty z PO usiłując ubiegać się o przewodniczącego Rady Europejskiej?
   Zgoda na przyjęcie reprezentowania rządu RP jako kontrkandydat wybranego już przez Merkel Tuska skutkowała formalnie zarówno usunięciem Saryusza z PO, jak i reelekcją Tuska po głosowaniu. Wyboru dokonał Saryusz przyjmując propozycję rządu.

   Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
   Rząd nie wziął tej ustawy nawet pod obrady. Nie było szans na dyskusję o poprawkach. Nie zrobił nic w temacie zabezpieczenia polskiego interesu. Jedyne co w temacie słychać to zapewnienia na wystąpieniach polityków PiS o tym, że "Polska nie będzie płacić" i zero konkretów. Podobne zapewnienia słyszeliśmy również w temacie ustawy o IPN. Jak się skończyło każdy wie.
   Bo też ten projekt jest równie kretyński, jak ustawa o IPN. Cała sekwencja wydarzeń związanych z tamtą ustawą skończyła się jednak oświadczeniem Morawieckiego i Netanjahu, m.in.

   Nie zgadzamy się na działania polegające na przypisywaniu Polsce lub całemu narodowi polskiemu winy za okrucieństwa popełnione przez nazistów i ich kolaborantów z różnych krajów. Smutna prawda jest niestety taka, że w tamtym czasie niektórzy ludzie - niezależnie od pochodzenia, wyznania czy światopoglądu - ujawnili swe najciemniejsze oblicze. Doceniamy fakt, że struktury Polskiego Państwa Podziemnego nadzorowane przez Rząd RP na uchodźstwie stworzyły mechanizm systemowej pomocy i wsparcia dla osób pochodzenia żydowskiego, a podziemne sądy wydawały wyroki skazujące Polaków za współpracę z niemieckimi władzami okupacyjnymi, w tym także za denuncjowanie Żydów.
   https://www.rp.pl/Konflikt-Polska-Iz...Netanjahu.html

   oraz akcją nieco zaskakującą Żydów:

   https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...o-i-netanjahu/

   Takie, jak dotąd są ruchy rządu w tych sprawach, Rzecz powinna być uregulowana ustawą reprywatyzacyjną dotyczącą wszystkich obywateli II RP, którzy utracili mienie, bez względu na pochodzenie etniczne, czy wyznanie. Szopki "anty 447" to nie tylko prawne mieszanie systemów walutowych, ale przede wszystkim przedszkolne pajacowanie właśnie w stylu Berkowicza. Taki "poziom"

   Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
   Zapytam: kto wprowadził Jarosława?


   - rozumiem przewijające sie w tym temacie problemy z korzystaniem z zasobów netu, więc tradycyjnie chętnie odpowiem

   W 1968 był wśród studentów biorących udział w wiecach organizowanych w ramach tzw. wydarzeń marcowych[10]. W 1976, po tzw. wydarzeniach czerwcowych, rozpoczął współpracę z Komitetem Obrony Robotników, następnie z Biurem Interwencyjnym Komitetu Samoobrony Społecznej „KOR”, kierowanym przez Zofię i Zbigniewa Romaszewskich[11]. Od 1979 należał do redakcji kierowanego przez Antoniego Macierewicza niezależnego miesięcznika „Głos”[10].
   Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
   Czymże jest udzielenie wywiadu w porównaniu z zorganizowaniem konferencji do celów politycznych przyjaciół z bliskiego wschodu.
   I przy okazji zostać jeszcze "oplutym".
   To, że ta konferencja to oczywista porażka w niczym nie zmienia latania przez Konfederatów włącznie z kolegą Krzysztofem do Sputnika. W realnej polityce shit happens - rządzący wykazali się grubą naiwnością i tym razem zostali przerobieni przez sojusznika. Konfederaci ganiają do ruskich z własnego wyboru.

   Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
   Mam wkleić Berkowicza?
   Wklejaj, jak wspomniałem - to świetna ilustracja pewnego "poziomu". Dodatkowo też jakaś miara potencjału Konfederacji w rzeczywistej walce z "żydostwem". Jeżeli chodzi o politykę międzynarodową, może być w pakiecie z wrzuconym przez Pawełka dzisiejszym newsem

   https://wpolityce.pl/polityka/447463...-mikke-i-braun

   No, po prostu geniusze
   My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Czy ktoś wie (i ewentualnie mógłby wyjaśnić) z jakiego powodu jedną z reakcji Morawieckich na kolejną "bombę" Wyborczej jest koncepcja jakiejś ustawki sprzedażowej działki we Wrocławiu? Obecnie to właśnie ta reakcja jest dla mnie jedynym dowodem na to, że coś jest jednak nie tak w tej sprawie.
    przecież to ta sama glina co funfle z Sowa i Przyjaciele.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

    Komentarz


    • – W odniesieniu do zmanipulowanego artykułu „Gazety Wyborczej”, podpisanego przez redaktora Harłukowicza oraz zawartymi tam kłamliwymi pomówieniami kieruję sprawę na drogę sądową – stwierdziła Iwona Morawiecka, żona premiera. „Ponadto, oświadczam, że w przypadku przystąpienia przez Gminę Wrocław do budowy dróg, ujętych w PZP dla tego rejonu i przebiegających przez działkę, która jest obecnie moją własnością a od 2002 r. była współwłasnością, dokonam sprzedaży wszelkich wyodrębnionych terenów po cenie zakupu wynikającej z aktów notarialnych z uwzględnieniem inflacji. Deklaruję również, że całą otrzymaną kwotę od Gminy Wrocław przeznaczę na cele charytatywne” – podkreśliła żona szefa rządu.

     Do sprawy odnieśli się także prawnicy premiera. – Działając w imieniu i na rzecz Iwony i Mateusza Morawieckich informujemy, że w najbliższych dniach złożony zostanie pozew przeciwko wydawcy dziennika „Gazeta Wyborcza”, redaktorowi naczelnemu, redaktorowi naczelnemu portalu informacyjnego Wyborcza.pl oraz panu Jackowi Harłukowiczowi, autorowi materiału prasowego, o ochronę dóbr osobistych z tytułu dokonanych naruszeń poprzez publikację materiałów prasowych zawierających nieprawdziwe lub nieścisłe wiadomości na temat naszych mocodawców – poinformował Dariusz Tokarczuk z kancelarii Gide Loyrette Nouel.

     W ocenie prawników „zawarte w publikacjach informacje są niepełne i nierzetelne, a przez to naruszają dobre osobiste Morawieckich”. „Materiał prasowy wprowadza w błąd opinię publiczną nie tylko co do procedury zakupu działki, ale przede wszystkim jej aktualnej wartości, nietrafnie podając wartość działki na poziomie 70 milionów złotych, nie uwzględniając obiektywnych zmian wartości gruntów na przestrzeni 17 lat od zakupu nieruchomości, a także odliczenia od dzisiejszej wartości działki kosztów wyłączenia gruntu z produkcji rolnej w celu przeprowadzenia w przyszłości jakichkolwiek inwestycji. Stawia też nieuprawniony zarzut cyt. uwłaszczenia się Iwony i Mateusza Morawieckich podczas gdy opisywana działka w chwili zakupu nie stanowiła mienia publicznego, a Morawieccy byli osobami prywatnymi. Ceny zakupu działek w tamtym terenie były cenami rynkowymi” – czytamy w komunikacie.

     „Nasi mocodawcy, a w szczególności Mateusz Morawiecki ma świadomość, że media mają prawo oceniać prywatne życie osób publicznych. Muszą jednak dochowywać przy tym należytej staranności, a nade wszystko przestrzegać zasad rzetelności i etyki dziennikarskiej. Iwona Morawiecka udzieliła redakcji "Gazety Wyborczej" wyczerpujących odpowiedzi, których treść nie została jednak uwzględniona w opublikowanym tekście. W związku z powyższym, nasi mocodawcy zdecydowali się wystąpić na drogę sądową, celem ochrony dobrego imienia na skutek przypisania im niewłaściwego postępowania, i będą dochodzić opublikowania przeprosin o odpowiedniej treści” – podkreślili prawnicy.
     Jak to michnikowszczyzna.
     My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

     Komentarz


     • Słuchajcie czy coś sie zmieniło ostatnio po wprowadzeniu ustawy antylichwiarskiej? Bo sam obecnie widzę, ze
      lombardów jest coraz więcej
      jest bardzo wiele firm pożyczkowych prywatnych, które bija sie o klienta
      i raczej nie wygląda na to, że mniej osób decyduje się na pożyczki

      Poza tym coraz więcej firm przerzuca swoje usługi do sieci.
      http://www.gazetapodatkowa.net/zmien...lichwiarskiej/
      Ostatnio edytowany przez WRDS; 156049.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
       Jak to michnikowszczyzna.
       Sasin u Piaseckiego w TVN:

       Sąd rozstrzygnie, kto tu mówi prawdę, a kto kłamie. Dzisiaj stawiam tezę, że artykuł w „Gazecie Wyborczej” jest artykułem kłamliwym, nie mającym nic wspólnego z rzeczywistością. Formuje tezy nieuprawnione, mające uderzyć w wiarygodność premiera i w związku z powyższym to kończy dyskusje na ten temat. Natomiast premier niczego nie ukrywa, nie ucieka od odpowiedzi na pytania, jak została ta działka kupiona, kiedy, za ile pieniędzy

       Pamiętam chociażby przykład jednego z ministrów PO, który przepisywał na córkę wartą bardzo wiele pieniędzy działkę, której nie miał pokrycia w środkach, które zarobił, a nabył tę działkę i przepisał ją na żonę, żeby ukryć i nie pokazać jej w oświadczeniach majątkowych. Były minister sportu z PO
       I takie to są różnice

       Nie poddawaj się
       Opozycjo maaa
       Nie poddawaj się
       Niech zabawa trwaaaa!!!


       OLD FASHION MAN CLUB

       Komentarz
       • Jest jeszcze lepiej

        Działki Morawieckich warte ok 70 mln zł? Okazuje się, że takiej wyceny dokonała działaczka SLD! "Dziennikarstwo śledcze a'la Wyborcza"
        https://wpolityce.pl/polityka/447507...dzialaczka-sld
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

        Komentarz


        • Otóż to! Ktoś o tym mówił dzisiaj w radyjku

         Nie poddawaj się
         Opozycjo maaa
         Nie poddawaj się
         Niech zabawa trwaaaa!!!


         Śmiało, co tam mamy następnego?

         OLD FASHION MAN CLUB

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta

          Śmiało, co tam mamy następnego?

          Może dla odprężenia kilka słów o gospodarce ("Po pierwsze gospodarka, głupcze!"):
          https://www.money.pl/gospodarka/wyna...ml?src01=b289a

          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

          Komentarz


          • Forumowa straż czuwa. Będą kwiaty i odznaczenia po wyborach.
           "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
           „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
            Forumowa straż czuwa. Będą kwiaty i odznaczenia po wyborach.
            troll Grabca dał głos
            Lieber tot als rot!!

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
             Forumowa straż czuwa. Będą kwiaty i odznaczenia po wyborach.
             U Was mapet kiedyś to buzi, pupa i kwiatuszek na końcu. Budżet okrojony, kwiatuszków niet.
             Musicie walczyć, żeby było, jak było!
             A nie sączyć zazdrosny jad.

             Komentarz


             • Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
              Forumowa straż czuwa. Będą kwiaty i odznaczenia po wyborach.


              Co za cudowna bezradność

              Znajdź coś konkretnego, skoro już jest tak miło…

              PS.

              Foxx, halo, Foxx, odbiór – z Ujazdowskich dzwonili, będzie medal, a i Krakowskie pewnie coś dołoży…
              OLD FASHION MAN CLUB

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
               Foxx, halo, Foxx, odbiór – z Ujazdowskich dzwonili, będzie medal, a i Krakowskie pewnie coś dołoży…
               FS zawsze na nasłuchu

               My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

               Komentarz


               • Zamieszczone przez muppet_show Zobacz posta
                Forumowa straż czuwa. Będą kwiaty i odznaczenia po wyborach.
                A czuwa, czuwa. Goracy tydzien przed wyborami, ciagniemy nadgodziny, ale za to hajs sie bedzie zgadzal.

                Ale ty mapet musiales czyms podpasc u POstkomuny, ze cie oddelegowali na tak ciezki grunt jak nasza forumka

                Komentarz

                Pracuję...
                X