Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Co tam Panie Pawle? Sondaże spadają, Tusk wjechał, wątek polityczny umarł więc pali się się lampeczka i trzeba zbierać kibicowski elektorat na tydzień przed wyborami wrzucając na forumkę zaczepki? Agituj na trybunie, dziś ostatnia szansa w sezonie.
    VVypierdalaj.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Co tam Panie Pawle? Sondaże spadają, Tusk wjechał, wątek polityczny umarł więc pali się się lampeczka i trzeba zbierać kibicowski elektorat na tydzień przed wyborami wrzucając na forumkę zaczepki? Agituj na trybunie, dziś ostatnia szansa w sezonie.
      Nooo, nareszcie

Jakie zaczepki, jaki Tusk, jaka agitka, jakie sondaże? Już od tygodnia piszę, że głosy z realu są takie, że ludzie chcą, żebyś się tu powypisywał. Brakuje im dyskusji „opozycji” z Foxxem. To wszystko.

Nie ma takiej potrzeby, żebym kogoś do czegoś namawiał, wokół sami ogarnięci, różnią nas pojedyncze detale.

A zatem opowiedz nam z gruntownym uzasadnieniem dlaczego oddasz swój głos na Cimoszewicza. Chodzi wyłącznie o to.

To w zupełności wystarczy.

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• To nie są żarty - Polonia ma mistrza w karty!

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
          Nooo, nareszcie

Jakie zaczepki, jaki Tusk, jaka agitka, jakie sondaże? Już od tygodnia piszę, że głosy z realu są takie, że ludzie chcą, żebyś się tu powypisywał. Brakuje im dyskusji „opozycji” z Foxxem. To wszystko.

Nie ma takiej potrzeby, żebym kogoś do czegoś namawiał, wokół sami ogarnięci, różnią nas pojedyncze detale.

A zatem opowiedz nam z gruntownym uzasadnieniem dlaczego oddasz swój głos na Cimoszewicza. Chodzi wyłącznie o to.

To w zupełności wystarczy.

Zagłosuje na Danutę Hubner. Po części po wrzuceniu tutaj opisu działań ojca Cimoszewicza. 5 lat temu na nią głosowałem.

Miłej niedzieli i oby z Kazkiem na rynku!
          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Dobry wybór z cyklu "zamienił stryjek":
            http://www.bibula.com/?p=9801
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zagłosuje na Danutę Hubner.(...)
              Jej dziadek i tatuś byli w UB. Nie masz farta do swoich kandydatów. Jaco mnie ubiegł z podaniem źródła – poczytaj.
              Taka jest właśnie Platforma Obywatelska. Nie mam więcej pytań.

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Jej dziadek i tatuś byli w UB. Nie masz farta do swoich kandydatów. Jaco mnie ubiegł z podaniem źródła – poczytaj.

Ale dlaczego twierdzisz, że dla niego działalność w UB to coś nagannego?. Może oni są z jednego "kręgu kulturowego".

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

Przede wszystkim nie ma najmniejszego porównania między rocznym pobytem w PZPR i odejściem po wprowadzeniu stanu wojennego
                  Widocznie pobyt w PZPR jest niczym w życiorysie a udział w Tańcu z Gwiazdami w TVN już jest. Aż trzeba to było pogrubić!
                  Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                  , a byciem "politycznym dzieckiem" Romana Giertycha i uczestniczeniem w sabotażu działań pierwszego po 13 latach rządu niepodległościowego
                  Wypowiedź mocno stronnicza dająca PiSowi stanowisko partii jako tej jedynej, słusznej, walczącej o niepodległość oraz z układami po '89.
                  Przypomnę tylko, że w tamtym okresie Saryusz reprezentował już barwy tej "anty niepodległościowej" strony w parlamencie europejskim. A chwilę później prezydent wywodzący się z tej "niepodległościowej" frakcji podpisał traktat lizboński.

Sam Giertych wcześniej pobił rekord kolejnym wywiadzie dla... "Wyborczej":

W takim klimacie zdobywał "polityczne ostrogi" kolega Krzysztof.
                  Wypowiedzi Giertycha nie uważam za sensowne w tym temacie, ponieważ nie kojarzę aby Krzysztof wypowiadał się o tym człowieku jako o autorytecie politycznym.
                  Saryusza oceniam podobnie jak Pawełek. Może być i "fachowcem do wynajęcia". Dotychczasowa kariera kolegi Krzysztofa wskazuje na razie, że w odróżnieniu jest tylko "do wynajęcia".
                  Czy Krzysztof to polityk "do wynajęcia"? Ja bym się nie zgodził.
                  Całą swoją swoją kariere trzyma się tej narodowej, konserwatywnej i chrześcijańskiej strony. Czy to w LPR czy następnie od lat w RN. Kilka lat temu nie zgodził się na odejście do mającej 3-4x większe poparcie frakcji związanej z Korwinem (już nie pamiętam czy było to KNP czy Korwin) a następnie nie dołączył nawet do Kukiza chociaż dołączył tam prezes RN- Winnicki. W tych obu frakcjach mandaty miałby niemal pewne.
                  Jak dla mnie jest to osoba mająca moje "zaufanie polityczne" jeżeli takowe można mieć.
                  A że ma brata w firmie o rosyjskim kapitale? Ilu z nas miało znajomych pracujących na nie istniejącej już rosyjskiej sieci stacji benzynowych? Albo amerykańskim fastfoodzie? Czy byli to finansowani przez obce mocarstwa agenci?

Komentarz

• Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
                    Widocznie pobyt w PZPR jest niczym w życiorysie a udział w Tańcu z Gwiazdami w TVN już jest. Aż trzeba to było pogrubić!
                    W tych konkretnych sytuacjach i postawach przyjętych przez obu gości? Niech każdy odpowie sobie sam. A mógł zostać gwiazdą np. "Muppet Show". W końcu to przecież bez znaczenia

Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
                    Wypowiedź mocno stronnicza dająca PiSowi stanowisko partii jako tej jedynej, słusznej, walczącej o niepodległość oraz z układami po '89.
                    Spróbuj podważyć któryś z przytoczonych przeze mnie faktów. Propagandowe recenzje wnoszą raczej niewiele.

Przypomnę tylko, że w tamtym okresie Saryusz reprezentował już barwy tej "anty niepodległościowej" strony w parlamencie europejskim. A chwilę później prezydent wywodzący się z tej "niepodległościowej" frakcji podpisał traktat lizboński.
                    Oczywiście, po czym Saryusz w konkretnych okolicznościach się wypisał, w czego efekcie stracił stołek i pozycję w unijnym mainstreamie. Wątek Traktatu Lizbońskiego aktualna Konfederacja eksploatuje podobnie jak "antyustawę 447" - najwyraźniej wierząc, że nikt nie zna "protokołu brytyjskiego" do Karty Praw Podstawowych (wynegocjowanego tylko przez Kaczyńskich i delegację UK), czy skali absurdalności pomysłu, by z urzędu stosować prawo karne wobec ewentualnych inicjatorów postępowań cywilnych w sprawie nieprecyzyjnie opisanych roszczeń

Wypowiedzi Giertycha nie uważam za sensowne w tym temacie, ponieważ nie kojarzę aby Krzysztof wypowiadał się o tym człowieku jako o autorytecie politycznym.
                    "Kojarzenie" tu nie ma nic do rzeczy. Giertych wprowadził kolegę Krzysztofa do polityki, a ów kolega był znaczącym politykiem LPR po "przewrocie" i przejęciu partii przez środowisko MW.

Czy Krzysztof to polityk "do wynajęcia"? Ja bym się nie zgodził.
                    Twoje prawo

Jak dla mnie jest to osoba mająca moje "zaufanie polityczne" jeżeli takowe można mieć.
                    Jak wyżej

A że ma brata w firmie o rosyjskim kapitale? Ilu z nas miało znajomych pracujących na nie istniejącej już rosyjskiej sieci stacji benzynowych? Albo amerykańskim fastfoodzie? Czy byli to finansowani przez obce mocarstwa agenci?
                    To nie ja o tym napisałem, ale mam wrażenie, że ci znajomi nie bywają politykami startującymi z list, na których można znaleźć sympatyków "separatystów" znad Dniepru, zwolenników sojuszu z Rosją przeciw Ukrainie... a sami nie udzielają wywiadów rosyjskim tubom propagandowym używanym w informacyjnej wojnie hybrydowej. Takie tam drobiazgi

Pytałeś - odpowiedziałem.
                    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Hazard,z Zamościa jesteś?
                      https://twitter.com/i/status/1130108460698394624
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                        Ale dlaczego twierdzisz, że dla niego działalność w UB to coś nagannego?. Może oni są z jednego "kręgu kulturowego".
                        Albo to zwykły leming (wtedy współczuję, Hazard) albo coś z tego ma, a to już dużo gorzej.

Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                        OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Always look on the bright side of life.
                          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Spoko, lookne se w tamten sajd

Poza tym zero refleksji?

Przecież ta rozmowa równie dobrze mogłaby się toczyć w temacie o autodissach…

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

mapet, a może raz byś wziął przykład z tego, co reprezentujesz?
                              https://www.youtube.com/watch?v=NUHk2RSMCS8

btw: Pawełek: miło takiego prawdziwka poczytać, szczególnie dziś.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                                Ale masz coś na nią czy nienawidzisz po dziadku?

Komentarz

Pracuję...
                                X